Man City نمره زیر کلاه-کلاهبرداری در 10-0 برنده بیش از ایپسوییچ برای رسیدن به جام حذفی یک چهارم نهایی

منچستر سیتی ضرب و شتم ایپسوییچ 10-0 در پیشبینی یک طرفه نتیجه به عنوان زنان سوپر لیگ جدول-تریلر گرفت و در چهارمین ردیف تیم در جام حذفی.

افتتاح بورس بودند تحت سلطه شهرستان و بن بست شکسته شد در قرن 19 دقیقه زمانی که لورا کومبس ساخته شده آن را 1-0.

منچستر سیتی در حرکت رو آنها را از طریق بقیه از بازی با پی در پی جریان از اهداف حق تا آخرین دقیقه.

آلمان پائولین برمر شروع کردن هتریک به ثمر رساند در تاریخ 26 دقیقه است. این بود که از نزدیک دنبال یک هدف زده از خارج از جعبه توسط Jess پارک در 30 دقیقه اجازه داده است که شهر به رهبری 3-0 در نیمی از زمان.

در دقیقه 49 دفاع از قهرمانان به ثمر رساند دوباره Bremer, شلیک به بالا به گوشه ای. توسط دقیقه 57 گرجستان Stanway ساخته شده بود آن را 5-0 با برمر پس از اتمام اولین هتریک بازی در دقیقه 64.

مشتاق به نگه دارید تا انگلستان بین المللی Stanway گل دوم او در دقیقه 66. پارک به دنبال کت و شلوار گل دوم او در دقیقه 77 سالگی و در بسیار سریع جانشینی او گل سوم در 80.

شهر را هدف نهایی در مسیر به یک چهارم نهایی آمد از Stanway در 87 مراسم اهدای دقیقه تامین امنیت یک هتریک از کلاه-کلاهبرداری برای تیم اصلی.

کریستال پالاس را در خانه برخورد با برایتون سقوط ناپاک از طوفان دنیس آیا به عنوان لستر جلسه با خواندن.

آرسنال کراوات با لوس بود نیز به تعویق افتاد و در روز یکشنبه صبح. این بازی در حال حاضر خواهد شد در روز شنبه, مارس 23 با یک 1pm-لگد در Meadow Park. تمام بلیط های معتبر باقی خواهد ماند.

چلسی در همین حال بودند که با توجه به چهره لیورپول این ناهار را در دیدار فردا شب برای 7pm kick-off.

این یکی از سه وسایل از جمله بریستول سیتی در مقابل اورتون و کاونتری در برابر تاتنهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im