مرد می میرد در حمله کوسه نزدیک به نقطه که در آن Surfer توسط سفید بزرگ در ماه ژوئن کشته شد

بر اساس گزارش های محلی، مردی که در حال گشت و گذار در سواحل طلای استرالیا بود، پس از گاز گرفتن توسط کوسه ای نزدیک به نقطه ای که موج سوار دیگری در ماه ژوئن توسط یک سفیدپوست بزرگ کشته شد، جان خود را از دست داده است.

به گزارش پیک میل، این مرد که تصور می شد در دهه ۵۰ یا ۶۰ سالگی اش باشد، پس از حمله در گرین The Courier Mail مونت بیچ در شهر کولانگاتا، در ساحل شرقی این کشور، صورت شناور پایین آب پیدا شد.

مرد آسیب شدید به پای خود را پس از زمانی که او توسط کوسه گاز گرفته شد رنج می برد-هر چند به یک سفید بزرگ-در حدود 5 بعد از ظهر در بعد از ظهر به وقت محلی.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

یکی از شاهدان عینی به پیک میل گفت که آب محل حادثه در پی این حادثه با خون قرمز شده است.

به گزارش بولتن گلد کوست، یکی دیگر از موج سواران پس از گاز گرفتن مرد متوفی توسط کوسه از هیئت مدیره اش خارج شد.

نجات غریق ها و دیگر افراد ساحل برای کمک به این مرد عجله کردند و امدادگران به این حادثه فراخوانده شدند. با این حال آن ها نتوانستند او را نجات دهند و به گفته پلیس بر اثر جراحات پایش جان خود را از دست داد.

وارن یانگ رئیس نجات غریق به ای بی سی نیوز گفت: «این یک حمله بسیار شدید بود و آمبولانس و امدادگران اینجا بودند و کاری را که می توانستند انجام دادند، اما فایده ای نداشت.»

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

ایان Edgehill، یکی از ساکنان Coolangatta، در حال راه رفتن گذشته Greenmount ساحل زمانی که او را دیدم حشره دار ساحل پوشیده شده در حوله سفید است.

ادج هیل به ای بی سی نیوز گفت: «من توقف کردم و شنیدم که یک موج سوار با امدادگران صحبت می کند و چه اتفاقی افتاده است و بعد نگاه کردم و تخته ای دیدم که چه شکلی از علائم دندان در وسط آن بود.» “نمی توانستم به شما بگویم که چند سانتی متر است، اما کافی بود که قابل توجه باشد و من به طور خودکار می دانستم که این یک حمله کوسه ای است که من آن را دیدم.

“این بسیار تعجب آور است چرا که هنگامی که شما در اطراف زندگی می کنند در اینجا شما فقط انتظار چیزهایی مانند این در همه. من وارد شدم و دیدم که خیلی ها دور هم جمع شده اند و به نظر می رسید همه کاملا ً شوکه شده اند و نمی دانند چه خبر است، بنابراین کمی عجیب بود.»

حمله روز سه شنبه در بیش از ۱۰ مایلی شمال از نقطه ای رخ داد که در آن یک موج سوار ۶۰ ساله پس از گاز گرفتن توسط یک کوسه سفید بزرگ به طول نزدیک به ۱۰ فوت در ماه ژوئن سال جاری جان خود را از دست داد.

به گزارش 7NEWS، این حادثه در گرین مونت بیچ نشان دهنده اولین حمله کوسه ها به ساحل طلا از سال ۲۰۱۲ است که یک موج سوار ۲۰ ساله در ساحل نوبیز گاز گرفته شد، اگرچه جراحات او تهدید کننده جانی نبود.

great white shark تصویر سهام: یک کوسه سفید بزرگ. iStock

به گزارش بولتن، مرگ این مرد روز سه شنبه اولین حمله مرگبار کوسه ها در یک ساحل گلد کوست از سال ۱۹۵۸ بود.

شانس کشته شدن توسط یک کوسه حدود یک در 3.7 میلیون است، به این معنی که شما بیشتر احتمال دارد که از برخورد با رعد و برق بمیرید، با توجه به پرونده بین المللی حمله کوسه (ISAF)، که توسط موزه تاریخ طبیعی فلوریدا اداره می شود.

مانند بسیاری از سواحل در ساحل طلا، گرین مونت از تورهای کوسه برخوردار است که برای محافظت از شناگران طراحی شده اند. اما وزارت کشاورزی و شیلات کوئینزلند هشدار می دهد که این تورها «مانع غیرقابل نفوذی بین کوسه ها و انسان ها فراهم نمی کنند.»

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر