لیندا Stermer یک میشیگان زن متهم تنظیم آتش به خانه خانواده اش و قتل شوهرش صحبت می کند برای اولین بار در یک مصاحبه با “48 ساعت” خبرنگار ارین Moriarty. گزارش “مرگ تاد Stermer,” airs شنبه, آوریل 1 در 10/9c در CBS.

در ژانویه 7, 2007, لیندا Stermer می گوید او انجام لباس های شسته شده در زیرزمین خانه و خانواده خود را هنگامی که او شنیده ام او را شوهر تاد اجازه دهید سرد و فریاد زد طبقه بالا برای پیدا کردن اتاق نشیمن خود را فرا گرفته و در شعله های آتش. تاد می گوید: لیندا بود در وسط اتاق در تلاش برای مبارزه با آتش. قادر به رسیدن به او, او می گوید: او فرار از خانه در حال سوختن و بدون هیچ کفش و ژاکت یا تلفن همراه.

در یک مصاحبه برای “48 ساعت” ارین Moriarty خواسته لیندا Stermer “شما نمی فکر می کنم در مورد تماس 911?” “من این نبود اول فکر کردم” پاسخ لیندا. “من اول فکر کردم به خارج. تاد کنه بیرون … تا زمانی که او می داند که من ، او جاوا دریافت کنید.”

این Stermer خانه در یک منطقه روستایی در خارج از کالامازو, میشیگان, با, هیجانی, حصار اطراف ملک بزرگ برای کمک به نگه داشتن زن و شوهر 31 اسب امن است. بدون تلفن همراه لیندا می گوید تنها راه برای او برای کمک گرفتن در آن روز بود به پرش به شوهرش ون که همیشه این کلید در داخل و رانندگی به نزدیکترین همسایه. اما فقط به عنوان او در مورد به پرواز در ون لیندا می گوید: او را دیدم که شوهرش تاد حال فرار از خانه در حال سوختن و او را از ون به او کمک کند. “او را به پرش در اطراف و او را نوازش خود را. پوست سوخته وحشتناکی … من جیغ او را در ون … و او نمی خواهد در ون … من نمی تواند او را لمس کرد … و من به عقب بر گردیم در ون … و من از دست نزد او است.”

با توجه به گزارش آب و هوا برای که وجود دارد برخی از نور باران و برف در این منطقه است. لیندا می گوید خود را در جلوی خانه بود به طوری که خیس و گل آلود بود که آن را سخت برای او به ون در حال حرکت است. “لاستیک بودند و فقط در حال چرخش … بنابراین من می تواند هر گونه کشش” او می گوید: — اما آنچه اتفاق افتاده چیزی است که او هنوز نمی تواند توضیح دهد. “آیا شما می دانید که شما در حال اجرا بیش از شوهر خود خواسته ارین Moriarty. “هیچ” می گوید: لیندا Stermer. محققان بعدها پیدا تاد خون در ون را سپر جلو و شاسی. لیندا برخورد کرده بود شوهرش او را ون.

Linda and Todd Stermer
لیندا Stermer بود محکوم به قتل و آتش سوزی پس از, دادستان ها می گویند او خانه را به آتش برای کشتن شوهرش. در حالی که او در زندان هم قرار دادن خود تجدید نظر و با کمک از یک وکیل متقاعد قاضی او ناعادلانه محاکمه و آزاد شد و در سال 2018 است. مقامات در میشیگان جذاب هستند که تصمیم گیری. لیندا Stermer/ساندرا Stermer

اورژانس تلاش کارگران برای نجات تاد Stermer اما او بر روی صحنه از سوانح سوختگی است. Van Buren County کلانتر کارآگاهان به بررسی آتش و تاد مرگ برای کمی بیش از دو سال است. سپس در ژوئن 5, 2009 دادستانی آن را احساس تا به حال شواهد کافی برای دستگیری لیندا Stermer و اتهام او را با آتش سوزی و قتل شوهرش. لیندا حفظ او بی گناه است اما زن و شوهر و فرزندان می گویند که در طول زمان آنها را به احساس می کنید که مادر خود را مجرم شناخته بود.

“چه شما باور اتفاق افتاده است” Moriarty خواسته 28 ساله Trevor Stermer.

“ما به مادر در قتل پدر ما” او جواب داد. “او مجموعه ای از خانه در آتش فرو برد و او را در بنزین پس از این واقعیت که زمانی که او موفق به خارج شدن از خانه او زد و او را بیش از او ون.”

شواهد ارائه شده در دادگاه بود و عمدتا ضمنی. در میان چیزهای دیگر, یک ایستگاه گاز کارمند شهادت دادند که او را دیدم لیندا در صبح آتش به ظاهر پمپاژ گاز به گاز می تواند در پشت او SUV. فرزندان او شهادت داد که زمانی که لیندا به خانه از ایستگاه گاز, او آنها را بیدار و به آنها پول به رفتن به سینما. که قبلا دوست نزدیک شهادت دادند که لیندا در مورد صحبت کرده بود که مایل به کشتن تاد در حال اجرا توسط او و متهم لیندا از داشتن رابطه با یک همکار.

Stermer home after fire
در ژانویه 7, 2007 در حالی که لیندا و تاد Stermer بودند لارنس, میشیگان, خانه, خانه خود را پشت سر هم به شعله های آتش. پلیس ایالتی میشیگان

لیندا دفاع مقابله با شهادت برادر که دوست سابق که به هیئت منصفه گفت که خواهر خود را دارای سابقه بیماری روانی است و نمی توان اعتماد کرد. همانطور که برای پمپاژ گاز به یک می که صبح لیندا می گوید: از آن سرد بود و او رفت و به پشت او SUV به دستکش به پمپ گاز را به ماشین خود را. هیچ چیز بیشتر. او همچنین اصرار دارد که به این دلیل او را از پسران به فیلم آن روز است که او و تاد شد در تلاطم یک بحث گرم. او برنامه ریزی شده بود در ترک تاد در آن روز می گوید: لیندا و نمی خواهید فرزندان او وجود دارد به آن را ببینید.

در ژانویه 13, 2010, هیئت منصفه محکوم لیندا Stermer. یک ماه بعد لیندا شد و محکوم به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط اما پس از گذراندن نزدیک به 9 سال او بار دیگر حداقل به طور موقت.

ارین Moriarty و من برای اولین بار ملاقات لیندا Stermer و وکیل ولفگانگ مولر در سال 2019 بی گناهی شبکه کنفرانس. یک قاضی فدرال به حال لغو لیندا محکومیت در دسامبر 2018 و او را آزاد. قاضی Arthur J. تارنوف اعلام کرد که لیندا نمی توانید یک محاکمه عادلانه و گفت که او در بر داشت دادستانی سوء رفتار و بی اثر کمک از مشاور.

ایالت میشیگان بلافاصله ثبت درخواست و مبارزه برای بازگرداندن لیندا محکومیت قرار داده و او را به پشت میله های زندان. اگر دادستان از دست دادن آنها می گویند که آنها خواهد دوباره سعی کنید او را.

در یک خانواده تقسیم لیندا پسران می گویند که آنها را در مقابل شهادت او اگر که اتفاق می افتد و نذر آنها هرگز به او صحبت می کنند دوباره. خود را نیمه خواهر — لیندا دختر از ازدواج قبلی اشلی و بریتنی — باور مادر خود بی گناه است و می گویند که آنها در حال دعا که او باقی می ماند رایگان.

جودی Rybak یک تهیه کننده برای “48 ساعت” | @JudyRybak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im