مرد در حال فرار باقی مانده در یاد 9/11 عکس می میرد از coronavirus

یک مرد عکس, فرار از دود و آوار به برج جنوبی مرکز تجارت جهانی فروپاشید فقط یک بلوک دور در سپتامبر. 11, 2001 درگذشت از coronavirus در فلوریدا خانواده اش گفت. پالم بیچ پست گزارش داد که استفان کوپر یک مهندس برق از نیویورک زندگی می کردند که پاره وقت در دلری بیچ فلوریدا منطقه درگذشت 28 مارس در دلری مرکز پزشکی با توجه به COVID-19. او 78.

People run from a cloud of debris
در این هفت. 11, 2001, فایل, عکس, مردم, اجرا از سقوط از یکی از برج های دوقلو در مرکز تجارت جهانی در نیویورک است. استفان کوپر دیده می شود در سمت چپ. AP Photo/سوزان Plunkett

عکس گرفته شده توسط یک عکاس آسوشیتد پرس منتشر شد در روزنامه ها و مجلات در سراسر جهان و برجسته است در 9/11 موزه یادبود در نیویورک است.

“او حتی نمی دانند که این عکس گرفته شد” گفت: جانت بثورات کوپر شریک 33 سال. “ناگهان او را به دنبال در مجله تایم یک روز و او خود را می بیند و می گوید:” آه خدای من. که من.’ او شگفت زده شد. می تواند آن را باور نمی کند.”

بثورات گفت: کوپر بود ارائه اسناد و مدارک در نزدیکی مرکز تجارت جهانی غافل از دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده بود که آن روز صبح هنگامی که او شنیده ام یک افسر پلیس فریاد می زد “شما را اجرا کنند.”

این عکس نشان می دهد کوپر بود که 60 در آن زمان با یک پاکت مانیل جمع شده در زیر بازوی چپ خود را. او و چند تن دیگر بودند در جان با حداکثر سرعت دویدن به عنوان یک دیوار باقی مانده از سقوط برج بافندگی در پشت آنها.

کوپر ducked به ایمنی به نزدیکی یک ایستگاه مترو.

“هر سال در 9/11 او را به دنبال مجله و بگو:” آن را در اینجا دوباره گفت:” جسیکا بثورات کوپر 27-year-old daughter. “او آن را به خانواده کباب, احزاب, هر کجا او می تواند آن را نشان دهد.”

سوزان گولد یک دوست دیرین گفت: کوپر افتخار بود عکس, خرید نسخه های متعدد از زمان و توزیع آنها را “مانند یک کارت ویزیت.” او گفت: کوپر کاهش یک کپی از عکس های چند لایه آن نگه داشته و آن را در کیف پول خود را.

“استفان بود شخصیت” گولد گفت.

سوزان Plunkett همراه عکاس مطبوعات که جامعی شات نوشت که او شده است در تماس با دو تن از این افراد در عکس اما کوپر بود که در میان آنها نیست.

“این شرم آور است و من هرگز آگاه از هویت آقای کوپر” Plunkett نوشت: پس از مرگ او در یک ایمیل به پالم بیچ پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de