یک مرد از هالیفاکس نوا اسکوشیا کانادا است خوش شانس برای زنده ماندن پس از ایجاد یک انفجار در ماشین خود را پنج شنبه شب.

این مرد شناسایی شد و توسط مقامات تا به حال پنج پوند مخزن پروپان در صندلی عقب خودرو خود را. این حادثه حدود 7 p. m. به وقت محلی در یک فروشگاه مواد غذایی در پارکینگ در Quinpool مرکز خرید منطقه کمتر از یک مایل از مرکز شهر هالیفاکس است.

او گفت که مقامات او گرفته بود چرت زدن در وسیله نقلیه خود را و در بیداری او تصمیم گرفت به یک سیگار فراموشی, در مورد مخزن پروپان. زمانی که او روشن سیگار ماشین منفجر شد. انفجار منفجر کردن ویندوز ناشی از خودرو خارج از قاب به سقوط کردن و منفجر کردن بخشی از سقف.

“این ما را تکان داد تمام خانه” آماندا Derroul یک زن که زندگی در نزدیکی Quinpool مرکز گفت: CTV News. “ما یک خانه دو طبقه وجود دارد مانند هفت یا هشت اتاق در آن و آن را تکان داد تمام خانه. این بود که صدای تپ تپ. ما فکر کردیم که شاید یک بمب رفته بود جایی. ما بسیار آشفته و نگران است.”

در ابتدا آتش نشانان اعتقاد بر این است که باقی مانده از مخزن پروپان راه اندازی شده است و بر روی سقف از نزدیک وندی. پس از هیچ چیزی پیدا نشد بالای فست فود رستوران بقایای تانک داشت و در کف ماشین.

car explosion
یک Halifax, Nova Scotia مرد به طور تصادفی منفجر کردن ماشین خود را شبیه به صحنه در این عکس سهام توسط نور یک سیگار با یک مخزن پروپان در صندلی عقب.
الکس کلاشینکف/گتی

قربانی به بیمارستان منتقل شد با غیر تهدید کننده زندگی صدمات. تنها ماشین آسیب دیده بود و هیچ کس صدمه دیده بود. هالیفاکس پلیس گفت: وجود خواهد داشت هیچ بررسی این حادثه است. منطقه آتش رئیس کوین Reade گفت: اخبار جهانی بود که آن را “بسیار cut-and-dry مورد است.”

مقامات بر این باورند که این حادثه به دلیل نشت از مخزن.

“ماشین ها واقعا تنگ در حال حاضر سعی کنید و نگه داشتن صدا در داخل خودرو به طوری فشار می ساخت تا” پیشگیری از آتش سوزی رئیس بخش مت کاوی گفت هالیفاکس امروز. “این برای تلفن های موبایل مانند آن را نشت پروپان به وسیله … پس از پروپان است که از هوا سنگین تر از آن شده اند که حل و فصل به پایین این وسیله نقلیه به طوری که آنچه را که باید مشتعل و باعث انفجار است.”

Covey همچنین گفت که پروپان و نباید های ذخیره شده در داخل خانه و مخازن پروپان باید نگه داشته راست سرد و امن است.

“و اگر شما آن را کردم در وسیله نقلیه خود را نمی دود,” او اضافه شده است.

هر چند هیچ کس صدمه دیده این حادثه شده اند می تواند بسیار خطرناک باشد. Covey گفت که آن را خوش شانس بود هیچ کس در نزدیکی ماشین زمانی که آن منفجر شد که گلوله از ماشین می تواند باعث آسیب جدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de