صبح دوشنبه یک هیئت منصفه در بر داشت کارل Karlsen که در حال گذراندن حکم زندان برای قتل پسر او به جرم قتل درجه اول توسط آتش سوزی در سال 1991 مرگ همسرش کریستینا.

این Sonora اتحادیه دموکرات گزارش داد که Karlsen محکوم شد و پس از یک محاکمه که نزدیک به دو هفته به طول انجامید. مخاطبان راضی شد که هیئت منصفه اعلام کرد که این حکم اما Karlsen باقی مانده است احساس.

Karl Karlsen Booking Photo
کارل Karlsen, رزرو, عکس
Calaveras County, کلانتر,

Karlsen بود تحویل به کالیفرنیا برای محاکمه. او قبلا یک زندانی در کلینتون Correctional Facility در Dannemora, New York.

آتش سوزی اتفاق افتاده در تاریخ 1 ژانویه سال 1991 در خانه و خانواده خود را در Murphys کالیفرنیا. Karlsen قادر به فرزندان خود در خارج از خانه اما همسر جان در فروغ.

کریستینا بدن داشت در حمام خانه. او قادر به فرار از آنجا که Karlsen تا به حال یک صفحه تخته سه لا در داخل تنها پنجره در اتاق.

Karlsen گرفته بود از یک سیاست بیمه عمر خود فقط 19 روز قبل از آتش است. که سیاست پرداخت $200,000 هنگامی که آتش مشخص شد به طور تصادفی.

دادستان آورده در پزشکی قانونی مهندس برق Kenneth Buske به عنوان شاهد متخصص که شهادت داد که شواهد پشتیبانی می کند که آتش عمدا مشتعل. آنها همچنین یک نوار صوتی از Karlsen صحبت کردن به یک آتش نشان در مورد بیمه ادعا می کنند او را به گفتن “من یک مقدار زیادی از اسکناس. منظورم اینه که چه مدت طول می کشد؟”

بسیاری از دوستان خود اظهار داشت که Karlsen بود احساس پس از کریستینا مرگ است. او رفت و برگشت به نیویورک با سه فرزند خود را تنها چند روز پس از آتش.

با توجه به سیراکیوز پست-استاندارد, Karlsen زندانی شد در سال 2013 برای قتل پسرش لوی بود که به مرگ خرد زیر یک کامیون او مشغول به کار بود. دادستان ادعا کرد که Karlsen اغوا 23 ساله زیر 5,000 پوند خودرو و زدم آن را خاموش آن جک ترک آن را در بالای مرد جوان تا او را خفه.

Karlsen شد تنها ذینفع در بیمه نامه به عنوان به خوبی دریافت $700,000. که سیاست های گرفته شده فقط 17 روز قبل از لوی مرگ است.

در سال 2012 یک پسر عموی Karlsen فعلی, همسرم, تماس پلیس با اعتقاد به این که لوی مرگ عمدی بود. آنها راه اندازی یک تحقیق به دست آمده و اطلاعات کافی برای دستگیری او برای قتل است.

یک روز قبل از آزمون برنامه ریزی شده برای شروع او pled گناه به جرم و جنایت و داده شد حکم 15 سال به زندگی است.

در اخیر دادگاه دادستان ارائه شواهد متعدد دیگر مشکوک ادعا بیمه در Karlsen تاریخ از جمله یک انبار آتش که به کشته شدن سه اسب پیش نویس. سوابق نشان میدهد که Karlsen دریافت کرده بود بیش از 1 میلیون دلار در مجموع از پرداخت مطالبات بیمه.

Karlsen را در خدمت باقی مانده از دوران محکومیت خود را در نیویورک قبل از انتقال به زندان کالیفرنیا سیستم. او خواهد بود واجد شرایط برای انتشار در نیویورک هیچ زودتر از 2027.

او صدور حکم شنوایی برای همسر خود را به قتل برنامه ریزی شده است برای 17 مارس است. او چهره به زندگی بدون آزادی مشروط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de