یک مرد به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در آپارتمان خود توسط یک کمان پولادی پیچ که یکی از همسایه ها از کار اخراج شده بود در سگ ها بودند که حمله به این مرد مقامات در ماساچوست گفت. مرگ در بعد از ظهر چهارشنبه در آدامس به نظر می رسد به طور اتفاقی با توجه به برکشایر دادستان منطقه Andrea Harrington.

همسایه شنیده اغتشاش و قربانی بود که یک دوست, فریاد زدن برای کمک فقط بعد از ظهر, مقامات گفت. قربانی شناسایی شد به عنوان جاشوا Jadusingh, 27, برکشایر دفتر دادستان منطقه در بیانیه ای گفت.

همسایه ساخته شده راه خود را به داخل آپارتمان و سپس بازگشت به واحد خود را به پولادی که او مجوز برای خود و برای شکار استفاده می Harrington گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

او ایستاده بود در پایین پله ها و اخراج کردن یک سگ در, فرود, او گفت:. پیچ زده سگ با یک نظر اجمالی ضربه رفت و از طریق درب و ضربه زدن به در اتاق که در آن او تلاش برای مانع شدن خود Harrington گفت. یک دختر جوان در یک اتاق دیگر بود آسیبی نرساند.

روند اخبار

یکی از این سگ متعلق به مردی که او گفت:. دیگر متعلق به دوست دختر خود را که همچنین زندگی در خانه است.

بالغ نر گودال گاو شناخته شده بودند به مبارزه و معمولا نگه داشته و در جدا کردن قفس Harrington گفت. آنها تا به حال سابقه تهاجمی بودن و یکی قبلا مورد حمله یک فرد است که نیاز به توجه پزشکی.

همسایه که از کار اخراج پیکان است “سامری خوب” است که از همکاری با تحقیقات دفتر دادستان منطقه گفت. Harrington نمی کند پیش بینی اتهامات جنایی.

“همسایه شد واکنش در شرایط استرس زا” و “بسیار پریشان,” او گفت:.

سگ نشان داد که پرخاشگری نسبت به پاسخ افسران پلیس که به ضرب گلوله کشته و دو. افسران اخراج پنج دور در سگ یک تحقیق یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im