فلوریدا مردی که کشیده شد بیش از یک توقف ترافیک و پیدا شد تحت پوشش در خون بعد از اعتراف به قتل پدرش است.

جارد Noiman, 26 با اتهام قتل درجه اول در مرگ پدرش جی Noiman در بوکا ریتون ،

افسران در پاسخ به یک گزارش از یک شخص مرده در بر داشت در یک اقیانوس پلازا پارکینگ در 1 جنوب اقیانوس بلوار در حدود ساعت 7: 30 p. m. EST دوشنبه بوکا ریتون پلیس بخش خدمات گفت: در انتشار اخبار.

هویت مرد بود بلافاصله شناخته شده به پلیس اما ماموران گفت: او به نظر می رسد به چاقو شده. در حالی که در صحنه محققان دریافت اطلاعات از پلیس در دلری بیچ در مورد یک صبح زود توقف ترافیک مربوط به Jared Noiman.

در زمان توقف ترافیک, Jared Noiman تحت پوشش در خون و گفت که او تا به حال شده است در یک درگیری در بوکا ریتون اما نمی خواهد استادانه درست شده که درگیر شد و گفت که او نمی خواهید به گزارش یک جنایت است.

او شناخته شده به عنوان یک مظنون در سلاح سرد که محققان مشخص شد داخلی مربوط بر اساس فیلم های نظارت در مجاورت یک اقیانوس پلازا.

در حدود 5:45 p. m. EST دوشنبه بوکا ریتون افسر پلیس واقع Jared Noiman خودرو سفر همراه Glades جاده ها است.

پس از یک توقف ترافیک پلیس گفت که او بازداشت برای رانندگی بدون گواهینامه رانندگی معتبر گرفته شده و به اداره پلیس.

بعد از پلیس مصاحبه Jared Noiman او منتقل شد به پالم بیچ کانتی زندان اما او منتشر شد بدون اینکه متهم در سلاح های سرد و کشنده.

“در این زمان Noiman باقی مانده یک مظنون در حومه تحقیقات; اما علت احتمالی تا به حال نشده است به او اتهام با جرایم مرتبط با سلاح سرد,” پلیس گفت:.

اما روز بعد جارد Noiman بازگشت به بوکا ریتون پلیس بخش خدمات داوطلبانه و خواسته به صحبت می کنند با محققان و گفت: او می خواست به اعتراف به قتل پدرش است.

جارد Noiman پلیس گفت که او و پدرش زندگی کرده بود از پدرش خودرو و خواب در پارکینگ گاراژ در یک اقیانوس پلازا.

“Noiman گفت:” نمی خواهم راه پدرش او را درمان کرد و او شروع به داشتن افکار در مورد قتل او” به پلیس گفت:. “Noiman ادامه بیانیه خود با شرح مفصل چگونه او را با ضربات چاقو پدر خود را و سپس خفه او را در حالی که او خواب بود در پارکینگ گاراژ.”

Noiman رزرو شده بود به پالم بیچ کانتی زندان در درجه اول اتهام قتل در شنبه آنلاین سوابق نشان می دهد.

بوکا ریتون پلیس بخش خدمات شده اند تماس های اضافی برای نظر.

Jared Noiman
جارد Noiman, 26 با اتهام قتل درجه اول در مرگ پدرش جی Noiman در بوکا ریتون ،
بوکا ریتون پلیس بخش خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im