مرد موجب صرفه جویی پلیس از سوختن خودرو با وجود تاریخ خود را با پلیس

Uniontown, پنسیلوانیا — که می تواند سرزنش Daylan McLee برای نفرت از پلیس ؟ McLee بود به دروغ متهم به اشاره یک تفنگ را در یک افسر و صرف یک سال در زندان قبل از هیئت منصفه در نهایت تبرئه او — نه به ذکر است تعداد بی شماری از ترافیک متوقف می شود.

“چه اتفاقی می افتد؟” رادیو فردا پرسید.

“اوه معمولی اجرا است شما فقط کشیدن خارج از خانه خود را و شما کشیده بدون نقض ترافیک” McLee اضافه شده است.

“چگونه است که شما احساس می کنید در مورد پلیس به طور کلی؟”

“قطعا بسیاری از دشمنی که در, اگر من آنها را ببینید من می خواهم برای رفتن به راه دیگر” McLee گفت.

و این تلخی او را به این گوشه خیابان در Uniontown, پنسیلوانیا در ماه گذشته. McLee گفت: او با عجله در اینجا پس از شنیدن یک تصادف: “فقط یک وجود دارد بسیاری از جیغ, بسیاری از هرج و مرج است. آه من خشکم وقتی که من از آن فکر می کنم.”

این یک بد تصادف شامل یک ماشین پلیس. یک افسر به دام افتاده در داخل. یک مخزن گاز نشت. شعله های آتش گسترش به سمت کابین. یک افسر دیگر که در پاسخ به سقوط تلاش برای نجات همکار خود را اما نمی تواند درب را باز و این زمانی است که تنهاست, اطرافیان, McLee پا به سمت سوزان خرابه.

“من نمی دانم که چگونه من که درب باز است و من او را برداشت ،

“همه ناگهانی درب فقط می شود پاره پاره باز” گفت: Jay Hanley افسر McLee نجات داد.

“این شگفت انگیز است وقتی عشق واقعی در مردم و آنها می توانند شما را از چیزی شبیه به آن — مهم نیست که شما و یا که در آن شما می آیند از. باید وجود داشته باشد بیشتر مردم مانند این که” Hanley گفت.

و قطعا اگر بیشتر مردم می خواهم که وجود دارد می تواند بیشتر لحظات مثل این: McLee و Hanley تبریک.

hartman2.png
جی Hanley و Daylan McLee ایسنا

هفته گذشته McLee آمد به بررسی Hanley و دیدار با او بسیار سپاسگزار است. که دیگر چیزی که آنها سپاسگزار است. با وجود تمام خود را اجرا فهم با قانون McLee هنوز هم معتقد است وجود دارد مقدار زیادی از پلیس خوب ارزش نگه داشتن.

“ما در حال انتظار برای شما را به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد” McLee گفت. “من از آن مرد تشکر از شما” Hanley گفت.

در زمان خشم ما اغلب رنگ گروه با قلم پهن. اما McLee گفت: در برخی از نقطه شما باید به عقب برگردید و پر کردن خطوط بین خوب و بد از آنجا که در آن ظرافت نهفته انسانیت ما.

“من می خواهم مردم را به شروع به نگاه در همه به عنوان آمریکایی ها و نه ‘او سفید او سیاه و سفید او،’ ما مردم – و هنگامی که ما شروع به درک که همه چیز باید بهتر شود.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net