مرد پلیس به تظاهرات رفت و در لوییویل

یک مرد در لوییویل ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس فقط پس از نیمه شب, صبح روز دوشنبه, به گزارش CBS وابسته وجود دارد WLKY-تلویزیون. افسران می گویند که آنها از کار اخراج شدند در قبل از باز کردن آتش. آن آمد و در یک شب هنگامی که تظاهرکنندگان اعتراض جورج فلوید را کشتن.

پلیس گفت که آنها در تلاش بودند برای روشن شدن جمعیت زیادی در یک پارکینگ WLKY می گوید.

ایستگاه گزارش می دهد که یک ناظر گفت: مردم در صحنه نبودند معترض بودند و فقط نادیده گرفتن این شهر مقررات منع رفت و آمد. این روشن نیست که آیا مرد مرده بود و گمان در آنچه مقامات گفتند اولیه گلوله.

ایستگاه گزارش حداقل 40 نفر دستگیر شدند در تظاهرات در لوییویل یکشنبه شب.

لویی بود به Breonna تیلور بود که با دوست پسر خود را هنگامی که سه نفر از مردان مسلح شکست را از طریق درب جلو مارس. تیراندازی در گرفت و کشته شد.

سه مرد تبدیل به لباس شخصی پلیس کارآگاهان یکی از آنها زخمی شد در هرج و مرج و خشونت که مه شب.

تیلور مرگ منجر به تظاهرات و بررسی چگونگی لویی پلیس با استفاده از “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو که اجازه می دهد تا ماموران برای ورود به یک خانه بدون حضور خود را اعلام و اغلب در موارد دارو برای جلوگیری از مظنون از خلاص شدن از ذخیره کردن.

تیلور نام یکی از کسانی که شعار می دادند در سراسر کشور تظاهرات decrying پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید. ناآرامی ها آغاز شد و پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که التماس کرد که او نمی تواند نفس به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را به زمین با زانو.

بیش از دو ماه پس از تیلور مرگ لویی شهردار گرگ فیشر هفته گذشته اعلام کرد که اداره پلیس را به استفاده از هیچ-knock حکم متوقف شده است به طور نامحدود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de