مردی که تعقیب بول الک در پارک ملی کوه راکی بود ‘غیر عاقلانه’: رسمی

يک مقام کلرادو پارکس و حيات وحش از بازديد کنندگان خواسته است پس از آن که تصاويری از مردی که روز پنجشنبه در تعقيب يک مرد بالغ در پارک ملی کوه راکی بود، با حيات وحش محلی تعامل نکنند.

به گزارش ایستگاه خبری KDVR دنور، مرد ناشناس به دنبال elk گاو نر در امتداد دنباله دار کردن پارکینگ در نزدیکی پارک جنگل کنیون نادیده گرفته شد، با وجود تماس از تماشاگران به ترک حیوان به تنهایی، ایستگاه خبری KDVR دنور گزارش داد.

جیسون کلی، افسر اطلاعات عمومی در کلرادو پارکز و حیات وحش، گفت تعقیب یک گاو نر الک خاموش یک «حرکت غیر عاقلانه» است، و از بازدیدکنندگان خواست تا از حیات وحش که می تواند غیرقابل پیش بینی و خطرناک باشد، هدایت کنند.

کلی گفت: “شما باید سعی کنید برخی از عقل سلیم را با خود نگه دارید و درک کنید که حیوانات وحشی می توانند غیر قابل پیش بینی عمل کنند و آنها می توانند به شما صدمه بزنند.” “هر چیزی که سرگردان در آن می تواند به عنوان یک چلنجر فکر می کنم و آن را می تواند اجرا و حمله به شما.”

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

تماشاگر ویکی زیبرت جزئیات این حادثه را در فیس بوک به اشتراک گذاشت. او و بازدید کنندگان دیگر “همه فقط در ناباوری مطلق بودند،” او گفت ، با توجه به KDVR. زیبرت گفت که این مرد حدود ۵۰ یارد با وجود اینکه دیگران سرش فریاد می زدند تا برگردند، الک را دنبال کرد.

زیبرت گفت: «عدم ندامت یا مراقبت— من فکر می کنم این چیزی است که واقعاً مرا از لبه فرستاد.»

کلی گفت: پارک تلاش می کند برای آموزش بازدید کنندگان در خطرات حیات وحش می تواند مطرح, اما که تهدید elks گاو نر است به خصوص بالا در حال حاضر در طول فصل rut. به گزارش وب گاه پارک ملی سفرهای کلرادو، فصل روت بین اواسط سپتامبر و تا اواسط اکتبر به اوج خود می رسد.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

در طول این پنجره، elk گاو نر “تهاجمی تر در طول این فصل، شارژ در یکدیگر و قفل شاخ به عنوان آنها بر سر وضعیت غالب و حقوق جفت گیری نبرد،” وب سایت توضیح داد.

این پارک روز شنبه فهرستی از راهنمایی ها را برای بازدیدکنندگان توییت کرد. پارک در مورد تمام حیات وحش گفت: «برای حفظ آنها— و شما— در امان، به آنها نزدیک نشوید.» این ادامه داد: «تغذیه حیوانات وحشی شایان ستایش نیست.» “شما می توانید رفتارهای طبیعی خود را تغییر دهید، آنها را در معرض شکارچیان و یا حتی اتانازی (sic).”

نگه داشتن رفقا خزدار خود را leashed در هنگام لذت بردن از مسیرهای پیاده روی سگ دوستانه، و بسته بندی زباله های خود را، اضافه کرد، اعلام کرد: نگه داشتن حیات وحش وحشی است.

کلی گفت بازدید کنندگان همیشه باید اطمینان حاصل شود که آنها یک فاصله امن از حیات وحش است. او پیشنهاد استفاده از روش “قاعده انگشت شست” —یعنی نگه داشتن انگشت شست خود را بر روی حیوان در فاصله دور. اگر شست حیوان را ب پوشد، گفت، شما به اندازه کافی دور هستید.

به گزارش KDVR، وی افزود: هیچ هرگز نباید سعی کند حیوانات را تغذیه کند یا برای عکس ها با آنها ژست گیرد.

elk, colorado, Rocky Mountain National Park, wildlife این عکس فایل گرفته شده در تاریخ 1 ژانویه 2005،نشان می دهد جغد elk نابالغ بر روی چمن در پارک ملی کوه راکی، کلرادو اسمیت مجموعه / گادو / گتی تصاویر /گتی

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر