برادر منچستر عرصه بمب افکن بود خنثی در تلاش برای منبع یک عنصر برای TATP پس از او پدر اشاره کرد این می تواند مورد استفاده برای ساخت مواد منفجره در یک دادگاه شنیده است.

در 22 مه سال 2017, هاشم عابدی برادر سلمان, 22, باعث قتل عام زمانی که او منفجر شدن یک بمب بسته بندی شده با گلوله به جوان مردم ترک Ariana Grande, کنسرت, قتل 22 و مجروح شدن بسیاری از.

در اوایل ماه مارس سال 2017 پنج لیتر اسید سولفوریک یکی از سه اجزای TATP شد خرید در آمازون با یک مرد جوان به نمایندگی از هاشم عابدی, قدیمی بیلی شنیده می شود.

که در اطراف او گفته تبدیل به یک دوست برای کمک به دریافت بیشتر گفته او نیاز به آن را برای یک ژنراتور باتری در لیبی به جای بعضی ها که ریخته شده بود توسط برادرش منصفه شنیده می شود.

او خود گفت که نمی تواند شناسایی شود به دلایل قانونی که او “skint” بنابراین نمی تواند آن را خرید خود دادستان دانکن پنی QC گفت.
کنسرت را برانگیخت دریافت کمک پس از یک بمب منفجر شد در یک Ariana Grande فرفره


اعتبار: Peter Byrne/PA

سفارش برای £76 ارزش اسید در آمازون بود کاهش یافته است با توجه به کمبود بودجه باعث به صحبت می کنند به پدرش دادگاه شنیده می شود.

اما پدر حاضر به کمک و گفت که این مواد شیمیایی می تواند مورد استفاده برای تولید مواد منفجره در آن ادعا شده بود.

آقای پنی گفت: “او را نادیده گرفته بیشتر تماس بودند که به او توسط متهم در طول چند روز آینده.”

روز بعد هاشم عابدی بود که در تماس با یک جوانی که جستجو در اینترنت برای “اسید سولفوریک” (sic) در هزینه £69.36, منصفه گفته شد.

دادستان ادعا هاشم عابدی کمک برادر خود را در تلاش های خود را برای ذخیره مواد شیمیایی و مواد را به بمب ساخت و او را “فقط به عنوان گناه”.

متهم در حال حاضر 22 در اصل از منچستر, تکذیب قتل 22 مردان و زنان و کودکان بین سنین هشت و 51.

او همچنین منکر اقدام به قتل و توطئه با برادرش به علت انفجار.

محاکمه شد در اطراف متوقف شد بعد از ناهار عابدی شد ناخوشی.

قاضی به هیئت منصفه گفت که متهم “است که در برخی از درد” و افزود که این امر می تواند نامناسب برای ادامه بدون این متهم در دست نیست.

آزمایشی است که انتظار می رود برای از سرگیری فردا صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im