Wherever در شهرستان برونو فرناندز به تماشای این تلویزیون منچستر یونایتد ورودی ثبت شده است می تواند ببخشند بدونم که اگر تمام بحث خود را آینده نگر باشگاه جدید مرگ شده بود تا حد زیادی اغراق شده است.

منچستر سیتی ممکن است برنده جنگ و در انجام این کار خواهد شد مسابقه یک سوم پی در پی لیگ قهرمانان اروپا در ومبلی برابر استون ویلا در تاریخ 1 مارس. اما در یک شب هنگامی که در ورزشگاه اتحاد نفس آه جمعی در مرحله یکچهارم نهایی یک وصله ایالات کاهش به 10 مرد برای نهایی 14 دقیقه پس از Nemanja Matic خشن اخراج حداقل می تواند ادعا می کنند که برنده این نبرد است.

اوله گونار Solskjaer مطمئنا ممکن است تعجب آنچه که ممکن است تا به حال او شده است قادر به تماس بر مارکوس Rashford چشمگیر, نه به ذکر است اسکات McTominay و پل پوگبا اما در شرایطی که سه نفر آنان در دسترس خود را به مدیر افتخار. Fernandes قطعا او در حال پیوستن به یک باشگاه که حفظ واقعی معده برای مبارزه.

ایران را تمرد تجسم یافته بود توسط فرد برجسته و Matic که نیمه اول هدف تعیین کرده بود گربه در میان کبوتر و در حالی که تیم مهمان شد متکی به یک تعجب می کنم که نشان می دهد از David De Gea در هدف شهرستان شد و به دور از خود را به بهترین. یا نه ایالات آیا اجازه نمی دهد آنها را ذخیره کنید برای باز کردن 20 دقیقه زمانی که پپ گواردیولا را در کنار تهدید کرده بود به اجرا شورش به عنوان De Gea گیر کرده در انگشت دست و پا در سد.

توسط بسته شدن مرحله شهرستان شد شمارش ساعت گواردیولا ساخت دو آسیب زمان تعویض و بازیکنان خود را در جستجوی گوشه و کنار. اد وودوارد, ایالات را زیر آتش معاون اجرایی رئیس که می ایستد با وجود حمله خود را Cheshire خانه شب قبل قطعا شده اند heartened.

ایالات حال حمل سه گل در فضای chastening 21 دقیقه املا در دوره اول در اولدترافورد سه هفته قبل از آن. اما برای David De Gea, درخشش در هدف آنها ممکن است باید اذعان سه در نیمی از این زمان در اینجا. این عملیات تا به حال خود را wobbles این مدت اما وجود دارد باقی می ماند چند بهتر است در این غریزی رفلکس صرفه جویی می شود آن را با دست و یا پاهای خود را heroics در انکار اولین Sergio Aguero سپس Riyad Mahrez و در نهایت Aguero دوباره فعال تیم خود را به سوار شدن زود هنگام طوفان از شهر فشار است.

درست است شهرستان نیز محروم مجازات هنگامی که هری مگوایر تحت فشار قرار دادند Raheem Sterling در پشت داور کوین و ور مقامات شاید احساس است که به طور اتفاقی در نتیجه ایالات کاپیتان لغزش کسری از ثانیه قبل از. در هر صورت ایالات سوار شانس خود را.

شهرستان آغاز شده و در چه اسمی 3-4-3 اما قبل از آن آغاز شده بود را در نگاه از 2-4-4 به آنها متعهد مردان بیشتر و بیشتر رو به جلو است. در زمان نیکولا Otamendi و کایل واکر تنها تشخیص مدافعان در یک سیستم است که تا به حال جاو Cancelo تحت فشار قرار دادند تا در سمت چپ پهلو و کوین ده بروین و برناردو سیلوا رومینگ همه جا. زمان De Gea تا به حال ساخته شده دوم خود را ذخیره کنید برای خنثی کردن Aguero غواصی بالا به سمت چپ خود را به کنار فشار یک شات محدود برای گوشه بالا واکر دیده می شد حرکتی در ده بروین به پر کردن در حق بازگشت.

او به رسمیت شناخته شده و خطرات. وجود دارد هکتار از فضا وجود دارد برای کشور به بهره برداری, اگر فقط آنها می تواند آن را پیدا کنید. این فقط نوعی از فضای مارکوس Rashford حال رونق در Etihad ماه گذشته اما بدون خود را شکست و بهترین گلزن ایالات مجبور به بداهه نوازی. این کمک کرد که شهر را به سرعت کاهش یافته است. عبور شد کمی کمتر کوتاه, جنبش یک سایه بیشتر کند و ایالات – در حال حاضر در حال رشد به بازی و حل و فصل را به خود شکل – foraged برای دهانه.

تنظیم قطعه فرصت ها همیشه به نظر می رسید به احتمال زیاد به ارائه یک منبع تغذیه و پس از آن ثابت کرد در نیم ساعت خوانده شده را علامت. Otamendi خراب ماسون گرینوود 30 متری در سمت چپ و از نتیجه ضربه آزاد فرد تحویل داده و یک توپ است که Ilkay Gundogan می تواند سر به راه Nemanja Matic.

Matic چپ پا شلیک بیش از حد قدرت زده برای براوو برای به دست آوردن یک دست بر روی آن

اعتبار:
رکس

تیاو صرب است که به سختی مشهور برای اتمام و سریع نرم افزار از سمت چپ خود بوت به نظر می رسید که همه را متعجب می کند. آن را ساده توپ توفنده در داخل پست. کلودیو براوو به حال هیچ شانسی بود اما هنوز هم تنها از آن بازی زمانی که شهر ایستاده در دروازه بان اذعان ضربه اول او رو در یک بازی. ایالات کشیده بودند اولین خون, فقط به عنوان Solskjaer بود گاهی. ناگهان invitingly کراوات گرفته شده بود بسیار متفاوت رنگ آمیزی.

هدف مشخصه برداشته ایالات. آنها بازی کرده بود این همان سیستم با لوک شاو به عنوان سومین مرکز پشت در به شکست لیورپول و آنها را در خانه در آن سازماندهی منسجم و اعتماد به نفس. وجود اعتقاد آوردن توپ به بیرون از شهر در مقابل تلاش شد برای شکستن ایالات اولین فشار و کار نرخ شگرف.

فرد که فوق العاده بود و Matic مشغول به کار خستگی ناپذیر به عنوان هافبک sentries جسی Lingard دیدم کمی از توپ اما کار خود را کردن آن بسته شدن فضای نمونه بود. موقعیت خود را در این تیم به احتمال زیاد به تحت تهدید فوری از Fernandes اما او نمی تواند گسله در اینجا. وجود قدرت واقعی در جمعی برای ایالات و شهرستان نیست لذت بردن از بودن خفه. قطعا آن سخت به یاد داشته باشید بیش از حد بسیاری از مخالفان نگه داشتن ده بروین این آرام است.

هنوز هم وجود دارد اکتشافی از نور برای شهرستان. آنها فقط موفق به ایجاد بسیاری از آنها را اسراف به عنوان به عنوان تلفظ De Gea را جادوگری. استرلینگ بود به خصوص مقصر. منتشر شده توسط ده بروین در نیمه اول او با تاخیر خود را به ضرب گلوله و اجازه مگوایر به مداخله و هنگامی که فرستاده دوباره روشن توسط بلژیکی در دقیقه 57 او را به نمره.

آنچه که ما شاهد هر چند بیشتر در همراهی با استرلینگ از سه یا چهار سال پیش بود که در دو ذهن در مقابل هدف. برش در داخل ویکتور Lindelof و سپس De Gea, ایالات بهبود حال سه بدن در خط زمان استرلینگ تبحر بیش از. آن است که یک ماه در حال حاضر از او گذشته به ثمر رساند و این نشان. وقتی De Gea ضرب و شتم دور rasping رانندگی از واکر شهرستان باید تعجب اگر هدف او این بود که همیشه رفتن به نقض می شود اگر چه برای همه دفاعی خود را هماهنگی شانس بودند نازک بر روی زمین برای ایالات.

رزمی تبحر بیش از یکی چشم از هدف اما ایالات وظیفه بزرگ همیشه سخت تر از زمانی که Matic اخراج شد در 76th دقیقه است.

Solskjaer به نظر می رسد درک خودکار را ارسال کردن و جلوگیری از منچستر سیتی از اجرای یک خطرناک در ضد حمله

اعتبار:
ایسنا

یکlready رزرو برای یک ناپاک در Riyad Mahrez, خودکار داده شد زرد دوم برای مسدود کردن Ilkay Gundogan. این یک قلم مو بیش از یک بدن, بررسی, چند, و با توجه به چگونه بسیاری از بار ما شاهد شهرستان تاکتیکی fouler در رئیس Fernandinho مجازات برای کسانی که مرتب از fouls خودکار می تواند خود را به شدت مایه تاسف است.

Solskjaer تا به حال برای شکست بروید. در آمد خوان ماتا, کردن رفت و شاو به عنوان ایالات روشن به چهار پشت. شهرستان فکری به حال ادعا کرد که یک هدف مهم که Aguero به ثمر رساند اما مثل استرلینگ در نیمه اول او به درستی بیرمنگام. شهر دل شد در دهان خود را هنگامی که Otamendi خراب مگوایر در اواخر اما فرد ضربه به دیوار با ضربه آزاد.

بازیکن رتبه بندی

منچستر سیتی (3-4-3):

براوو 6; واکر 7, Otamendi 6, Cancelo 5; ده بروین 6, Rodri 6, Gundogan 7, برنارد 6; Mahrez 5, Aguero 6 استرلینگ 6. استفاده نمی شود: Ederson سنگ عیسی Zinchenko, سیلوا, Foden, گارسیا.

Manchester United (3-4-1-2):

De Gea 8; Lindelof 7, مگوایر 7 شاو 7; Wan-Bissaka 7, Matic 8 فرد 8 ویلیامز 7; Lingard 6; گرینوود 5 رزمی 6. استفاده نمی شود: رومرو بیللی Jones, ماتا, پریرا, Dalot جیمز.

به روز رسانی خودکار

دیدگاه


اعتبار:
گتی ایماژ

سمت راست و سپس اجازه دهید یک چت در بخش نظرات.

تمام وقت

تی شرتکلاه آن را! منچستر سیتی رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا! ایالات پیروزی, شهرستان, برنده شوید.

90 دقیقه+3 – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Williams است برخی از بازیکن. او فقط راه اندازی 70 حیاط روشن عبور از سمت چپ به راست بر روی Wan-Bissaka ، شهر برنده توپ برگشت.

و در حال حاضر Aguero در حال آمدن است برای عیسی مسیح. رونالدو فقط کشتن این یکی اگر چه هنوز هم با تکان دادن اسلحه خود را در اطراف به عنوان اگر در حال تعقیب توسط زنبور عسل.

90 دقیقه+1 – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

J –ohn سنگ به در آمد برای کوین ده بروین برای نهایی چند دقیقه. چهار اضافه شده اند ،

90 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Fسرخ طول می کشد و پا زدن و بازدید از دیوار. من گمان شات قرار بود به افزایش بیش از نوار اگر آن را تا به حال ضربه به سر ،

رونالدو و Solskjaer هر دو صدور دستورالعمل در لمس خط.

88 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Otamendi خطا مگوایر در D, ایالات مدافع است و درخشان برای اولین بار لمس به دور از مقابله و این یک شانس بزرگ را به ساقه و نمره. دیوید بکهام خواهد بود, جق زدن, لب مالش را و ران و تشکر خود را خوش شانس ستاره ها و غیره.

در عوض ایران در حال اجازه دادن به فرد آن خط تا. موفق باشید به شما قرمز shirted bois.

86 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Otamendi به بوت روشن مخاطره آمیز برنارد تصویب در خود جعبه در 86 دقیقه است. Woopsy.

GOOOOOOOOOAAAA آفساید دوباره

Mیک شهرستان فقط مجاز نیست به نمره اهداف. Aguero است رشته از طریق شکاف بین مدافعان دروازه بان می آید و Aguero pokes آن را دور او. VAR موافق با linesman. Juuuuust آفساید.

83 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Otamendi batters به واکر مانند یک مخزن رفتن را از طریق ماشین در Grand Theft Auto. او شما را یک دقیقه به تنظیم مجدد به سیاره زمین پس از آن یکی.

80 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Shaw خاموش می رود ماتا در می آید. Solskjaer فقط می خواهد برای پیدا کردن یک هدف از جایی.

79 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

منf شهرستان تا به حال به ثمر رساند از یک لمس عبور حرکت آنها فقط با هم در یک سوم آخر در حالی که در حال اجرا به سمت جعبه آن باید شمارش حدود پنج گل.

کارت قرمز!

Matic خاموش است! ایالات صبر و حوصله تصویب در لبه از شهر, جعبه, فرد دست می دهد کنترل و شهرستان ، خودکار را بیرون می کشد Gundogan برای جلوگیری از مبارزه و داور هیچ چاره ای جز به او نشان می دهد یک دوم رنگ زرد است. خودکار به خوبی ممکن است که در مورد به می آیند برای ماتا بیش از حد وجود دارد.

74 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

MISTAKE توسط مگوایر! شهر باید به نمره! اما آنها overplay و فرصتی برای شلیک از نزدیکی نقطه پنالتی از دست رفته است. چه زباله. مگوایر می گذرد و مستقیما به Gundogan که تلاش می کند به انجام کلاهبرداری به جای پا زدن توپ توپ به خالص.

شهر حمله دوباره به زودی پس از سیوا پخش در Aguero و او بازدید به سمت تور. صفحه طرفداران در حال رشد خسته از درهم و برهم شهر عبور می کند.

71 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Sterling نگه می دارد گرفتن در وان-Bissaka و تغییر توپ در انجام آسیب بیش از حد اما با پوشیدن این مدافع جوان با انجام آن زمان پس از زمان. او برنده یک گوشه که De Gea مشت دور و توپ در زمین با واکر 30 متری. جمعیت او را دستور به شلیک و به عنوان قانون فوتبال واکر ملزم و یک پشته از قدرت در پشت آن! توپ در حال پرواز به سمت گوشه بالا اما De Gea موجب صرفه جویی در.

استرلینگ در حال حاضر one v با Wan-Bissaka دوباره که گری نویل فقط به عنوان “او به نظر می رسد پایه دار”.

68 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Dمشتاق سیلوا برای Mahrez است که دقیقا subsitute من را ساخته اند و اگر هر lunatic میلیاردرهای خارج وجود دارد در حال خواندن این و فانتزی ارائه یک کار است. Mahrez از دست دادن توپ در خطرناک (هر) موقعیت و ایران می تواند به راحتی باید مقابله و به ثمر رساند. سیلوا باید به کمک دیدن بازی کردن.

67 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Mahrez از دست می دهد در اختیار داشتن نهایی سوم و ایالات گرفتن توپ به جلو به سرعت. رزمی حمل آن به خارج می رود مدافع و شاخه های با قدرت در پای چپ خود را, اما انفجار آن را در طول نوار. سخت زاویه و خیلی دور اما ارزش رفتن به خصوص با توجه به براوو را در هدف.

Andreas ‘پنج نفر از 10’ پریرا آمده است به جای جسی ‘شش از 10’ Lingard.

64 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Guardiola تحسین سمت خود workrate درخواست آنها را به آن را نگه دارید و مثبت بمانید. هر دو مدیران در لمس خط شهر به دست آورده اند یک بیت از کنترل در حال حاضر.

62 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Cمیزان شفافیت را در پاسخ به آن طلسم ایالات فشار و در حال ساخت مطمئن شوید که آنها کنترل بازی دوباره. آنها تحت فشار قرار دادند به جلو و ایالات گیر دفاع در نیمه خود را.

59 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

یکnd وجود دارد استرلینگ همه ما می دانیم. استرلینگ اجرا می شود فراتر از تاریخ و زمان آخرین مرد با عبور از ده بروین و کاملا رایگان است. De Gea بیرون می آید به او استرلینگ کاهش داخل تقلبی به, شلیک, تقلبی, تقلبی, راه می رود گسترده ای از هدف و سپس راه اندازی یک شات در طول نوار. وحشتناک به پایان برسد. او تا به حال قرار داده است که در هدف.


اعتبار:
PA

58 mins – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

یکguero شروع به رها کردن عمیق را به کمک لینک بازی و بسیار نزدیک به طول می کشد استفاده از Lindelof ناتوانی سپر توپ در نیمه راه است.

رودریگو رزرو برای ‘تاکتیکی ناپاک در Lingard جلوگیری از ضد حمله. ایران در حال بازی واقعا خوب در حال حاضر و شروع به پیدا کردن راه هایی برای پاس و حفظ توپ. شهر ساخت پاره پاره اشتباهات.

55 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Matic گفته است او در آخرین هشدار و Solskjaer ممکن است به خوبی در نظر گرفتن او را. شهر به نظر می رسد واقعا عصبی در زمین و طرفداران کمک نیست.

53 mins – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Cمیزان شفافیت را به نظر می رسد تنظیم شکل خود را بیش از حد. گواردیولا را تحسین بازیکنان خود را به عنوان آنها سخت کار می کنند برای برنده توپ, جمعیت واقعا صدا بیش از حد زحمت در مورد این یکی وجود دارد مقدار زیادی از آرام می شکند در سر و صدا. شاید آنها عصبی ؟ به طور فزاینده رونالدو به نظر می رسد نا امید شدن با آرام/خالی ورزشگاه خانگی.

50 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

Fقرمز نوسانات توپ و مگوایر سر آن! فقط بیش از. Ohhhhhhhh بود که یک شانس بزرگ. شهر بزرگ نیست در دفاع از قطعات این مجموعه.

48 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

منt به نظر می رسد مانند ایران ممکن است تغییر به یک الماس با Lingard بین رزمی و جیمز. من واقعا تحت تاثیر قرار با خودکار بیش از گذشته چند هفته یک بازیکن که احتمالا نمی خواهد در این باشگاه برای بیش از حد طولانی اما کسی که ساخته شده است یک تفاوت واقعی در هافبک. او فقط موفق به کسب یک هدر با تشکر بسیار بلند و سپس رشته جیمز در پشت دفاع. Cancelo خطا را او و ایران باید یک ضربه آزاد گسترده ای راست از جعبه.

لگد کردن 2

Greenwood خاموش جیمز ، من مطمئن هستم که گرین بود و حتی قادر به لمس توپ در نیمه اول با قرار دادن سریع و گسترده ای بازیکن در برای بهره برداری از این فضا در سمت راست و چپ بال را حس می کند.

نظرات در زمان

Remember من داشتن یک چت در نظرات کامل در زمان پس بیا و آویزان کردن بعد.

خبر بد Manchester City fans

برنامه نویسی

Tدر اینجا یک اصطلاح اغلب به فوتبال بازی های ویدئویی به نام ‘برنامه نویسی’ بنحوی که هوش مصنوعی به تغییر پارامترها در یک مسابقه به افزایش دشواری و مزیت حریف خود را به عمد. معمولا این سایت متعلق به مناسبت که در آن شما تسلط بر یک بازی را به ضرب گلوله پس از شات و برخی ابلهانه مقدار اختیار سپس به طفل شیرخوار پانچ توسط برخی از مزخرف هدف در مقابله.

در زندگی واقعی: یک شات یک هدف برای منچستر یونایتد.

گواردیولا باید در نظر برخورد نیروی ترک و مجدد خود را صرفه جویی در بازی.

نیمی از زمان

یکnd که آن را برای نیمه اول. ایران کاملا در این یکی! تنها یک هدف بیشتر مورد نیاز…

45 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

من فقط همین را کاملا درک استرلینگ در حال حاضر. از آنجایی که لیورپول بازی که در آن او در مشکل برای مبارزه با جو گومز او نه کاملا همان نمره و یا کمک و یا حتی بازی با همان اعتماد به نفس است. این می تواند یک دندانه در اعتماد به نفس شاید او را کاملا به عنوان buzzed به عنوان او در شروع فصل. او آمار چند ضعیف به جلو می گذرد امروز دوباره.

هدف مجاز

Cمیزان شفافیت نمره فوق العاده تیم هدف برش توپ در سراسر جعبه برای استرلینگ به شیر در گذشته درمانده De Gea اما او فقط در آفساید. تصمیم گیری آسان را واقعا بدون نیاز به VAR.

42 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1


اعتبار:
PA

تی شرتکلاه را وودوارد در می ایستد و به دنبال همه مبارک. صحبت از وجود یک بیت از تشدید بین خانه و هواداران داخل ورزشگاه. به نظر می رسد مانند برخی از قرمز عود شده اند تنظیم کردن بیش از حد

41 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

United برنده توپ و آن را به نظر می رسد مانند آنها فرصتی برای مقابله با! توپ منتقل گسترده و… به عنوان به زودی به عنوان آن می رود در داخل شهر بازیکن می آید در سراسر به رهگیری. ایران تنها قادر به نگه داشتن توپ اگر آنها را اجرا گسترده ای با آن شهر در حال مسدود کردن مرکز زمین است.

39 mins – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

بravo خیلی خوب نیست در متوقف کردن عکس و یا نه از نخبگان در سطح شهر نیاز است اما در دفاع از او شات از Matic عالی بود. بنابراین به خوبی رخ داد. این روش به واکنش نشان می دهند و با شدت بهم زدن توپ در زیر او را مانند سحر و جادو بود.

GOOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLL!!!!!!

MATIC نمرات!

منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 1

برنارد سر توپ را دور به عنوان اولین مرد اما او به پایان می رسد تا ضربه زدن به توپ بیش از سر خود را به گوشه ای از جعبه. خودکار کمین است و بازدید کامل شلیک در پای چپ خود را به قدرت توپ را به گوشه پایین گذشته Ederson. آن را درخشان به پایان برساند!

35 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

Rodrigo جلب Lingard انگشتان پا/بالای پا با lunging مقابله گسترده ای از شهرستان جعبه. ایران می تواند این حلقه یکی به این منطقه است. رودریگو ایستاده است با پشت خود را به مگوایر.

34 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

De Gea بهبود از فرود در Otamendi (هنوز مطمئن شوید که چه Otamendi را اجتناب آسیب وجود دارد باید منصفانه) و بازی از سر گرفته است.

گواردیولا مشغول بوده است پسر امشب در نظر گرفتن فرصت برای برقراری ارتباط ایده های خود را با بازیکنان در رختکن برای فیزیوتراپی درمان است.

32 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

31 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

De بروین قرار می دهد استرلینگ از طریق هدف با یک کاملا خیره کننده از طریق توپ مناسب Pro Evo 4 مثلث اما استرلینگ دوم لمسی سنگین است و مگوایر است که قادر به جلوگیری از.

Otamendi است برخورد با De Gea و دروازه بان احساس اثرات پس از انداختن بر روی پشت خود را. او را تحت درمان با فیزیوتراپی در حال حاضر.

29 mins – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

تیاو توپ فر در Matic می رود پرواز به زمین… اما داور آن را تماشا تمام راه و به او می گوید هیچ شانسی او با گرفتن یک پنالتی برای آن است.

28 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

United پیروزی یک ضربه آزاد 30 متری از هدف و شهر را از خط دفاعی شروع می شود در حدود 10 متری از آن دور.

24 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

این است که مرتب کردن بر اساس چه مرد شهر شکل مانند است.

تیاو ایده این است که به سیل هافبک. بنابراین Mahrez و Cancelo گسترده چپ و راست به ارائه عرض Gundogan و Rodri در حال برگزاری هافبک و برنارد و ده بروین در حال شناور هافبک ها وجود دارد بیش از حد و یا ارائه یک دیوار عبور/کمک به برنده توپ برگشت. Aguero تیز نقطه در بالا به شکل عمق و استرلینگ دیگر بازیکن تمام شناور در اطراف زمین. محافل سیاه و سفید هستند و فقط در موقعیت های دیگر که هر یک از این پیراهن آبی اشغال در زمان های مختلف. واقعا جالب است. آن را مانند هفت یک طرف با 11 مرد!

21 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

United گاهی اوقات قادر به عبور راه خود را از گذشته مطبوعات اما شهر فقط قطره جذب فشار و برنده توپ برگشت.

18 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

Wکلاه یک حرکت توسط شهرستان. راستش آنها فقط درخشان به سازمان دیده بان. شهرستان عبور از خطوط استرلینگ نقش هوشمندانه backheel در لبه جعبه و Aguero فقط می توانم پیدا کردن فضا به ساقه پس از کنترل توپ و در حال اجرا در سراسر جعبه. او در نهایت می شود یک شات دور اما De Gea آن را پشت و گوشه ای می آید به هیچ چیز.

من هنوز در تلاش برای کار کردن در این شهر سیستم. Solskjaer صحبت می کند به Lingard در حاشیه به ایجاد برخی از تنظیمات تاکتیکی.

16 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

Sterling, تلاش می کند به زور pacy عبور به منطقه برای Aguero اما آن اجرا می شود از طریق De Gea. ایران می تواند توپ خود را به جلو و در حال پنجه/برش دوم در اختیار داشتن تبدیل شده است بیش از. اما ایالات فرصتی برای استراحت در حال حاضر! Wan-Bissaka می شود به جلو و ویلیامز است که همه به تنهایی در مایل در فضا در سمت چپ! هیچ کس آن را خال خال… در حال حاضر آنها را! اما ویلیامز آسانسور نا امید کننده عبور به منطقه به جای یک شات و فرصتی از دست رفته است.

13 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

United باید به سختی لمس توپ تا کنون. شهر در کنترل کل زمین حصول اطمینان از هیچ راهی ایران می تواند به مقابله با آنها. به خوبی اجرا بالا فشار می دهد کسانی که در پیراهن قرمز یک شانس برای عبور توپ در اطراف برای یک بیت.

11 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

De بروین حمل توپ و دونده جلوتر از او و فر یکی از آن ده بروین ویژه در اطراف مرد اول برای استرلینگ… که پایین می رود! شهرستان تقاضای مجازات اما به نظر می رسد مانند یک لغزش به من. ور در حال بررسی آن… و هیچ ناپاک.

آن را قطعا دست و پا چلفتی اما مگوایر قاطعانه بود وجود دارد هیچ سفر در وهله اول.

8 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

GREAT ذخیره DE GEA! درخشان بازی با سیتی که توپ رو به جلو به سرعت و تراشه به منطقه برای Aguero به غواصی هدر آن را به گوشه ای دور. De Gea جهش در سراسر آن را به نوبه خود به دور.


اعتبار:
ایسنا

Cمیزان شفافیت نگه دارید تا فشار هر چند Mahrez stabs یکی از طریق بدن که De Gea به واکنش نشان می دهند به نوبه خود دور و سپس Gundogan باز می شود پای خود را بالا و فر پایین شات گسترده ای.

7 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

United فرار دادن گوشه ای راه به این دلیل که توپ بازدید پرچم و باقی می ماند در بازی. شهر به طور کامل مسلط در اختیار داشتن یک سیستم است که گری نویل می گوید که او فکر نمی کند که او همیشه قبل از دیده می شود. من حتی نمی تواند کار کردن آنچه در آن است فقط رتبهدهی نشده است.

5 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

United به نظر می رسد چهار اما شاو و ویلیامز در حال حاضر تعویض موقعیت یک زن و شوهر از زمان برای کمک به هر یک از دیگر.

من تعجب می کنم اگر Otamendi است که در واقع اساسا بازی به عنوان یک قدیمی از مد افتاده رفتگر امروز. فراموش نکنید تشکل های شما رو Gundogan و Rodri در خط میانی برای محافظت در برابر ضد حملات واکر است که هر دو حق بازگشت و فوق العاده centre-back و Cancelo است که سمت چپ و چپ میانه برگشت.

2 دقیقه – منچستر سیتی 0 منچستر یونایتد 0

Cancelo گسترده است سمت چپ, و من فکر می کنم شهر در حال بازی با یک برگشت سه با Cancelo چپ طرفه centre-back. که در سه نوبت به چهار (و یا به جای دو بار) شهرستان باید توپ.

لگد کردن

یکnd ما خاموش! ایران بازی آغاز شده است.

اد وودوارد در غرفه

He را با سر الکس فرگوسن.

بازیکنان در این زمین در حال حاضر انجام می دهند دست می لرزد بالا و سپاس.

پیوستن به من در نظرات کامل در زمان

I‘ll be going ‘زیر خط’ در زمان چت کردن در نظرات و بنابراین اگر شما می خواهم به شما بگویم هر چیزی را بپرسید و یا هر نقطه از اشتباهات متعدد من محدود به اجازه قطع کردن بعد.

چگونه منچستر سیتی بازی خواهد کرد

تی شرتکلاه شهرستان خط می تواند کار را در چند راه مختلف. Otamendi تنها بازیکن تضمین شده برای بازی در یک موقعیت امشب. من تعجب می کنم اگر واکر شروع خواهد شد به عنوان یک حق centre-back با Cancelo در سمت راست به عنوان یک بال عقب Rodri به عنوان چپ centre-back بعدی به Otamendi. که خواهد شد یک به سه در برخی مراحل و استرلینگ می تواند به عنوان یک چپ جناح شاید ؟

بیشتر احتمال دارد این است که Cancelo شروع می شود به عنوان یک چپ-عقب و Rodri شش در یک 4-3-3. ده بروین و Gundogan باید مرکز هافبک. این می تواند هر چیزی را واقعا و احتمالا رفتن به تغییر بسیار زیادی در طول بازی. که بخشی از سرگرم کننده با گواردیولا.

رونالدو می خواهد برای حمله به

یکپاسخ شما بازی را به سه ؟

رام چهار و سه و چهار.

به نظر می رسد ناعادلانه اگر به آنها اجازه داده 12 بازیکن tbf. او به این معنی است که پشت خط خواهد بود هر دو سه و چهار به توان و حذف.

آنها سه بازی در زمان گذشته و در نیمه دوم بازی الماس آنها بازی پنج در برگشت و با دیدن صف شاید این اتفاق نمی افتد.

آیا شما این روش مانند آن است 0-0?

چرا که ما 2-0. ما باید بازی به بازی به نمره به اهداف بازی بسیاری از بازیکنان تهاجمی. اگر شما خاموش کردن مدافعان شاید شما فکر می کنم ما در حال دفاع از چیزی, اما ما می خواهیم به اهداف نمره و بازی ما.

آنها بازی بسیاری از آهنگ واحه در آرسنال

Lآیک من آن را دریافت کنید. آنها برخی از مطلق belters اما فقط تماشای آسمان ورزش تغذیه برای 20 دقیقه من در حال حاضر شنیده می شود دو آهنگ از جمله یکی از ایستادن بر شانه غول. تلاش برای به یاد داشته باشید اگر من هم دوست داشتم که آلبوم یا نه. آن می رود ” چه داستان > قطعا شاید > اینجا در حال حاضر > ایستادن بر شانه غول >>>>>>>>>>>>>> سایر آلبوم های آنها ساخته شده است. من می توانم به شما بگویم آنچه که آنها به نام.

آه و اگر شما تصور کنید پیمایش حدود دو متر بیشتر پایین گوشی خود را/آی پد/کامپیوتر است که در بیدی تعلق دارند.

(موسیقی ذهنی است اگر شما مثل بیدی که خوب است. Don’t panic)

اوله گونار Solskjaer قبل از مسابقه مصاحبه

On برونو فرناندز:

خب ما توافق با باشگاه پس امیدوارم ما می توانیم آن را اعلام زودی ما رو معامله از طریق به طوری که البته هیجان انگیز است.

در اد وودوارد:

هر کس در این باشگاه است منزجر با آنچه اتفاق افتاده است. ما طرفداران ما پرشور نظرات می تواند ابراز شود در راه های مختلف. ما رو به هم بچسبند و اقامت در ایالات. من مطمئن هستم که طرفداران ما از ما حمایت خواهد کرد امشب.

گری نویل در وودوارد وضعیت

اد وودوارد خانه حمله کردند

تیوی اخبار از شب گذشته که نقاب اراذل و اوباش راه اندازی بمب دود در اد وودوارد خانه شب گذشته نسبتا تکان دهنده است. این فوتبال بیابان. آن را یک بازی است. تمام جهان رفته است کمی روان چند سال گذشته و وجود دارد کاملا تعداد زیادی از مردم که می تواند با برخی از دیدگاه.

شما می توانید به عنوان خوانده شده که داستان در اینجا.

دارن فلچر در امشب مسابقه

“اگر من سیتی بازیکن من فکر چرا بازی نمی کند ؟ باید آن را مرده و به خاک سپرده شد.

“ایالات خواهد بود تفکر ما رو دور با یکی اینجا. همه شما می توانید بپرسید برای در فوتبال یک فرصت و به این باور شما می توانید شانس آن را.”

براندون ویلیامز به عنوان جناح چپ?

من فکر می کنم ایران هستند اندود شده تا در یک 4-2-3-1 امشب ویلیامز با بازی در جناح چپ حتی اگر او واقعا یک چپ بازگشت. این همچنین بدان معنی است که آنها می تواند به عنوان دفاع از یک تا پنج با لوک شاو حرکت بیشتر مرکزی برای تبدیل شدن به یک فوق العاده centre-back در طول برخی مراحل بازی. آنتونی رزمی خواهد بود که تعداد نه ماسون گرین پخش کردن حق جسی Lingard را حرکت در بین بازی به عنوان یک 10 و هشت.

سلام!

منt ژانویه و ما در حال حاضر در مرحله نیمه نهایی! چگونه هیجان انگیز است. حتی بهتر است که این یک دربی منچستر بین یک سقوط (سقوط?) غول پیکر و بسیار ثروتمند یکی. در واقع هر دو این تیم ها در حال لود نسبتا.

اوله گونار Solskjaer نیاز به چیزی خاص را به اتفاق می افتد امشب اگر کنار او هستند به شانس رسیدن به فینال. اهداف دور نیست تعداد و پس از آن بسیار ممکن است ما به یک درمان اواسط فصل ضربات پنالتی این شب اگر ایران به نوبه خود با یک عملکرد.

جدید امضای برونو فرناندز نمی تواند شامل امشب و بعید است او می شود رژه در مقابل ایران شهر رقبا… اما چه تفاوت او را. رونالدو به نظر می رسد برای شرکت در این رقابت تا حدودی جدی عمدتا به دلیل وسواس خود را با برد فراتر از آن می رود به طور معمول سالم در نظر گرفته اند.

تیم هستند و این چیزی است که آنها مانند نگاه:

I‘m هنوز مطمئن شوید که چگونه من احساس می کنم در مورد داشتن یک فنجان حافظ. فقط چوب با Ederson مطمئنا.

در ضمن:

Kick خاموش است در 7:45pm اقامت با ما برای به روز رسانی و تجزیه و تحلیل در طول بازی. ایالات تمایل به بهتر زمانی که آنها لازم نیست که اکثریت در اختیار داشتن که دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد امشب و این واقعا بستگی دارد که چگونه حرفه ای شهرستان درمان آن. اگر آنها خارج شوند و کنترل توپ و نگه داشتن همه چیز امن برای محافظت در برابر کسانی که قاتل ضد حملات در آخر (دوباره!) خواهد شد در انتظار آنهاست!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de