منچستر سیتی در مقابل ملت, Bournemouth, لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

به خوبی از آن شده است یک هفته

fیا منچستر سیتی, واژگون شدن چه نگاه یک روی حیله و تزویر دو سال کسری بودجه دور در Cas به ثمر رساند و یک پیروزی معروف بیش از یک هشتم این بدان معناست که آنها می توانند جای خود را در فصل آینده لیگ قهرمانان و با توجه به این که آنها تضمین شده برای پایان دوم در این فصل لیگ برتر فصل خود را در جبهه داخلی حداقل بسیار حل و فصل.

چگونه برای این ثابت برابر بورنموث آنها را حدس می زنم کسی است اما ما برخی از سرنخ حداقل یک بار این تیم انتخاب بیرون می آید در 5 بعد از ظهر.

در اینجا برخی از اطلاعات در مورد مهم هفته در دادگاه. فوتبال بسیار برنده است, آن نمی باشد جهت مشاهده?

در اینجا Jason برت در یک تند دور از کنفرانس های مطبوعاتی

خوب است که تشدید سرعت. این جای تعجب نیست که پپ گواردیولا مورد استفاده خود را قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از منچستر سیتی را در لیگ برتر ثابت در مقابل بورنموث به بیرون آمدن جنگ پس از احساس به طور کامل توجیه. هر گونه سوال و بیش اخبار تیم یا تاکتیک بودند تحت فشار قرار دادند به یک طرف.

مرد شهر CAS حکم باز کرده است یک شکاف بین باشگاه و می تواند تبدیل رقابت

و در اینجا است که جیمز Ducker بود که در آن زوم تماس بگیرید

کلمه از قبل بود که پپ گواردیولا بود خراب برای مبارزه. اما حتی پس از آن چند می توانست تصور کند که منچستر سیتی مدیر را خالی کردن در این باشگاه را خط طولانی از منتقدان و مخالفان کاملا در این مد. او احتمالا فقط گرفتار باد از برخی از نظرات آتش زا از خوزه مورینیو و Jurgen Klopp مدت کوتاهی قبل از او گرفت و به صندلی خود را 1.30 بعد از ظهر روز سه شنبه اما در واقع گواردیولا نیاز به هیچ تشویق بدون درنگ خود را سبکبار کردن از آنچه باید احساس مانند سال از مقید کردن نا امیدی.

عصبانی و مبارز پپ گواردیولا نیاز به هیچ تشویق به خالی کردن در خط طولانی از منچستر سیتی منتقدان

همانطور که برای Bournemouth نقطه مقابل اسپرز و thumping پیروزی لستر به آنها داده نجات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im