به روز رسانی خودکار

بازیکنان در راه خود را…

منnterested به ببینید که چه جو مثل این است که در Etihad. این ورزشگاه به نظر می رسد به دور از کامل است.

عمیق در فکر…

West ژامبون اند برگزار شد به تعدادی از بهترین آنها حمله بازیکنان برای جایگزین ” نیمکت. شاید این استراتژی این است که سعی کنید و ماندن در بازی قبل از نورد تاس به عنوان 90 دقیقه پیشرفت می کند. هیچ Haller است اما Michail آنتونیو ارائه می دهد بیشتر محوری در ضد حمله.


اعتبار:
ایسنا

West Ham تیم و subs: به نظر می رسد مانند یک به پنج, اما مقدار زیادی از حمله گزینه های روی نیمکت

منچستر سیتی تیم و subs: هر دو اعتصاب شروع به استرلینگ نتواند

دو باشگاه زیر نور افکن

Manchester سیتی و وستهام دو باشگاه را فرا گرفته در بحران از انواع بسیار متفاوت و در دیدار با Etihad امشب زیر ثابت تعویق با توجه به طوفان Ciara.

شهر باید تمام 11-نقطه کوسن به مکان پنجم تاتنهام خیلی بالا چهار پایان است که تقریبا مطمئن اما لیورپول بیش از تپه ها و دور در بالای لیگ است. در کوتاه بسیار وجود دارد برای بازی در آنها باقی مانده 13 بازی لیگ.

وجود دارد دوز قوی از عدم قطعیت برای اضافه کردن به بی تفاوتی اما با دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان اروپا را تهدید به ده راه آهن خود را در برنامه های تابستانی و پرتاب رسد بالای لیگ برتر را به هرج و مرج. آن را حتی می تواند بی درنگ پپ گواردیولا به دنبال مراتع جدید.

شهرستان اجرایی فران Sorriano قاطعانه رد اتهامات گذاشته در شهر درب که برای اولین بار آمد به نور در اشپیگل که دیده فوتبال نشت اسناد و مدارک. آنها به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر که می تواند بیشتر به تاخیر می اندازد.

در زمین, شهرستان, باقی مانده لیگ را بهترین حمله گل به ثمر رساند و با کیفیت از شانس ایجاد شده اما باید اجازه دهید که توسط دفاعی شکنندگی و عدم ثبات است.

آنها هنوز هم باید بیش از حد برای مبارزه West Ham هر چند که شروع شب در منطقه سقوط.

شهر باید برنده خود را هشت برابر وستهام در تمام مسابقات با به ثمر رساندن 26 گل در این فرآیند است. West Ham بدترین زمان برای در لیگ از دست داشتن پنج تا از هشت بازی گذشته.

مویس گفت : “من واقعا خوشحال و با استفاده از بازیکنان پس از من در آمد. آنچه که ما نیاز به بهبود در کیفیت است که ما نتایج اجرای ما – و مهمتر از هر چیزی ما را به نفع خود.”

Raheem Sterling است به احتمال زیاد از سمت چپ با توجه به همسترینگ نگران اما غرب هم می تواند خوش آمدید فیلیپه اندرسون.

اخبار تیم را دنبال کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im