آنچه در آن است ؟

این دربی منچستر در اولدترافورد. منچستر یونایتد در حال تعقیب یک چهار پایان در حالی که شهر نگاه کنید به احتمال زیاد برای تضمین جایگاه دوم در پایان لیگ برتر این فصل است.

چه زمان و پا زدن ؟

ساعت 4.30 بعد از ظهر روز یکشنبه 8 مارس.

چه کانال تلویزیون است ؟

بازی پخش خواهد شد در آسمان ورزش رویداد اصلی و آسمان ورزش, لیگ برتر. دیگر به دنبال همراه با عمل زندگی می کنند در Telegraph Sport.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

مارکوس Rashford باقی مانده در حاشیه برای منچستر یونایتد پل پوگبا است انتظار می رود به بازگشت در روز یکشنبه. دانیل جیمز و Aaaron Wan-Bissaka می تواند هر دو در کشاکش بازی پس از از دست رفته در این هفته.

کوین ده بروین برداشت بد گویی کردن از در Carabao جام آخر هفته گذشته و یک شک برای منچستر دربی. او از دست رفته شهر جام حذفی برنده بیش از شفیلد ونزدی و اگر چه آسیب نمی رود به حکومت بلژیک را برای یک دوره زمانی طولانی ممکن است باعث شود او را به دست اتفاقات.

پپ گواردیولا اشاره کرد که فیل Foden پس از خود قابل توجه Carabao جام عملکرد می تواند از ویژگی های.
فیل Foden است انتظار برای دریافت اولین انگلستان تماس بگیرید-تا زمانی که گرت سوتگیت نام تیم ملی خود را بعد از این ماه


اعتبار: گتی ایماژ

آنچه در آخرین رده بندی?

آیا مدیران گفت ؟

پس از شهر برنده بیش از شفیلد ونزدی در جام حذفی, پپ گواردیولا گفت:

“بهتر است برای رفتن وجود دارد برنده بازی در جام حذفی از بودن و فردا ما در حال رفتن به سازمان دیده بان کمی از ایران در مقابل دربی به تجزیه و تحلیل آنچه را که آنها انجام داده اند که آخرین بازی ما در حال رفتن به رفتن وجود دارد سعی کنید را به نفع خود.

“این است که ما در بازی چهارم دور در یک ردیف و ما باید یکی دیگر روز یکشنبه در اولدترافورد.

“ما صرف مقدار زیادی از انرژی روانی در آخرین بازی و سپس به اینجا آمد.

“اما بازیکنان کاملا آماده ما نمی تصدیق یک شات در هدف و این بدان معناست که بسیاری برای ما ظرفیت به ادامه بازی. در پایان ما یک هدف به ثمر رساند و می توانست به ثمر رساند خیلی بیشتر است.”

شانس چه هستند?

ایران را به نفع خود: 17/4

شهر را به نفع خود: 3/5

قرعه کشی: 10/3

آنچه که ما پیش بینی?

ایران هستند در فرم خوب در لیگ و بازی در خانه است که باید این برخورد نزدیک. اما منچستر سیتی علاقه مند خواهد بود برای گرفتن انتقام شکست خود را در خانه در لیگ در ماه دسامبر.

پیش بینی: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 2

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de