Whatever او می رود برای رسیدن به منچستریونایتد برونو فرناندز همیشه باید این قطعه فوق العاده از اختراع که آنها را به دست آورده این دربی پیروزی.

اوله گونار Solskjaer به نام یک هافبک “boxopener” و پس از آن ثابت کرد که او ارائه باهوش کمک برای آنتونی رزمی را به نمره تنها هدف است. جایگزین اسکات McTominay به ثمر رساند به همان اندازه هدف هوشمند در آسیب زمان به آن مهر و موم. شهر تحت سلطه نزدیک به 75 درصد در اختیار داشتن و یک دیوار فشار اما ایران برگزار شد به زنده نگه داشتن امید خود را از بالا به چهار پایان و سوخت این باور است که آنها در راه خود را به عقب. این 10 بازی بدون شکست در حال حاضر برای ایالات.

هیچ استدلال وجود دارد که Fernandes ساخته شده است که تفاوت زیادی از او می رسند از ورزشی در ماه ژانویه است. آن است که در حال حاضر دو گل و سه پاس گل برای پرتغال بین المللی در لیگ برتر شده است و هر یک هوشمند سهم.

در این مناسبت او باهوش ضربه آزاد که به دست آورده بود بسیار به شهر دلخوری به آنها استدلال کرد که Ilkay Gundogan تا به حال برنده توپ. شاید که اختلاف پریشان شهرستان به دلیل Fernandes رنده توپ به رزمی که در زمان شات برای اولین بار در شلیک بیش از شانه خود را به گرفتن خود نشانگر Sergio Aguero. آن را میده تحت Ederson که مطمئنا تا به حال به انجام بهتر در نزدیکی پست و بیش از خط. “برونو, برونو” رنگ در اطراف اولدترافورد و شکی وجود ندارد که ایالات طرفداران گیر کردن تو بازی امید خود را در 25 سال. او فراهم تشویق ایستاده او به عنوان جایگزین در اواخر.

نتیجه هم البته بدان معنی است که ایران باید دست به یک لیگ دو شهرستان بیش از این فصل – که خواهد بود بسیار دلگرم کننده برای Solskjaer – در حالی که لیورپول باید از دوره گرفته شده و در عین حال یک گام نزدیک تر به برنده شدن در این عنوان است.

  • برونو فرناندز: تاکتیکی مشخصات توسط JJ گاو

آن را در نیمه اول از دو نیمه با شهر کاملا غالب و خواهید دید که نیمه خم یک شوت به سمت گوشه ای دور که David De Gea تحت فشار قرار دادند دور پس از یک اشتباه توسط Brandon ویلیامز.

در این مرحله ایالات پنج مرد دفاع – که درگیر شده بود در حال عبور تمرین قبل از kick-off – که نه تنها کار خود را با هافبک بیش از اجرا و حتی اگر شهر گم شد کوین ده بروین که رد شد با آسیب دیدگی شانه.

هنوز هم ایالات در نهایت شانس ایجاد: Fernandes چاقو توپ را از طریق به دانیل جیمز بود که چشم از هدف اما ضربه ضعیف در Ederson; و سپس رزمی کردم بهتر از Fernandinho اما به جای teeing تا بینام Fernandes او در زمان یک شات بود که به راحتی برگزار می شود Ederson.

شهرستان خوش شانس به نظر می رسد هنگامی که Fred زد به محوطه جریمه و رزرو شد برای غواصی هنگامی که آن را به نظر می رسد Otamendi گرفتار شده بود پای خود را در حالی که دیگری وجود دارد اجازه دهید برای شهرستان در اوایل نیمه دوم به عنوان Ederson اجازه اجرای توپ زیر پای خود را و خود را به سوی هدف با خط رزمی تقریبا موجد خسارت تنها برای این دروازه بان به اسلاید مقابله با ترخیص کالا از گمرک در حالی که مهاجم فرار به پست.

منچستر یونایتد آنتونی رزمی نمرات خود را برای اولین بار

اعتبار:
اکشن تصاویر از طریق رادیو فردا

Finally شهرستان است که درهم و برهم در اختیار و بی فایده بسیج با فیل Foden ارسال در یک شات قدرتمند از 25 متری که De Gea نوک بیش از اما پپ گواردیولا به سرعت تغییرات عطف به گابریل عیسی و Riyad Mahrez با Sergio Aguero و برناردو سیلوا – که هر دو تلاش – رفتن. به عنوان او نشسته بر روی نیمکت Aguero که قبلا کشیده شده است تا برای یک حاشیه آفساید پس از در حال اجرا را از طریق به ضرب و شتم De Gea بود راست خود را تا زانو بسته است.

شهرستان بالا برده و سرعت و ایالات برگزاری بودند. خواهد Solskjaer ایجاد هر گونه تغییرات ؟ دانیل جیمز, با, سرعت, شد, یک خروجی و او را شکست به نیروی ذخیره از Ederson. باز هم تصویب شده است باید ساخته شده به Fernandes.

در انتهای دیگر شهر باید از سطح کشیده شده که Mahrez عبور کم از حق انتخاب کردن استرلینگ که نمی تواند به نوبه خود توپ خانه. حتی پس از آن زد به عیسی که مجبور کم صرفه جویی از De Gea. در نهایت Solskjaer پاسخ و انصراف ویلیامز برای اریک بیللی بلکه رزمی و آوردن در یکی دیگر از هافبک دفاعی در McTominay.

او تاثیر ساخته شده است. به اضافه زمان Ederson انداخت و توپ را به سرعت بیش از حد جلوتر از جانشین بنیامین Mendy با McTominay قابل توجه آن اولین بار از حدود 40 متری به شبکه خالی است.

کامل زمان: منچستر یونایتد 2 منچستر سیتی 0

Probably مورد سزاوار من می گویند. اجازه دهید مستقیما به جیسون گزارش بازی.

هدف! منچستر یونایتد 2 منچستر سیتی 0 (McTominay 90+5)

Yکوچولو زیبایی! آه که خنده دار است!McTominay به ثمر رساند تا از مرکز شهر!!! Ederson با دوم اشتباه بازی, البته که این یکی مهم نیست خیلی.

Ederson جمع آوری توپ و تلاش برای شروع یک حمله و پرتاب آن را…. اما او چک را به ببینید که چه کسی است وجود دارد! او پرتاب توپ به هیچ انسانهای این سرزمین McTominay بشکه به جلو از طریق باران و فقط از آن بازدید اولین بار از حدود 35 متری به خالص خالی!! اوه Ederson.

نمایشنامه می رود موز نه Solskjaer و خود را از نیمکت.

90+ دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

United نه یکی بلکه دو بازیکن را با گرفتگی عضلات. یکی از آنها McTominay که تنها در پنج دقیقه پس…

ایالات طرفداران ساخت فوق العاده din.

90+ دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Mahrez پخش توپ در داخل آن hoofed روشن است. فقط چند دقیقه به سمت چپ برای میزبان به نگه دارید.

90+ دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

یک زن و شوهر از دقیقه به پنج ایالات آنهایی که با توپ. می توانید آنها را نگه دارید بر روی آن? هیچ.

90 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Cancelo می یابد استرلینگ با یک صلیب اما او تنها می تواند مدیریت ضعیف تلاش است که De Gea می توانید پرتاب خود ضرب المثلی کلاه.

چیزی اشتباه است با Fergietimer: دین اجازه داده است به طور کامل پنج دقیقه. که در اسکریپت.

88 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Tخود را Fernandes ساخته شده است یک تفاوت عظیم به این ایالات به سمت در گذشته چند بازی من را دیده اند. او یک پسر که همیشه به نظر می رسد دقیقا همان جایی که او باید. فرد که نیز رشد بسیاری به عنوان یک متحد بازیکن میدارد او را در حال حاضر با یک هلو از یک توپ است. شهر فقط در مورد اراذل و اوباش به تنهایی نگه دارید Fernandes ،

خود را برای تسلط شهرستان تنها تا به حال سه عکس در هدف.

86 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Cمیزان شفافیت یک گوشه. پاک. Cancelo تظاهرات. Solskjaer است که در مورد به بازی نهایی خود کارت.

85 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Cهمهجا مسلط هستند اما نه در حقیقت و در واقع انجام این کار بسیار با توپ.

اریک بیللی با فربه مقابله با Raheem Sterling که تا به حال ساخته شده آن را به یک موقعیت خطرناک است.

82 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

United حفاری در. باران چکش پایین. ایالات دوخته بازگشت.

80 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Jایمز است خود را به جلو. گاه به گاه می شکند اما ایران در حال تنظیم خود را در غرفه به چسبیده در اینجا.

Zinchenko جایگزین برای Mendy.

75 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

No طرف به ثمر رساند تا بیشتر در 15 دقیقه گذشته در این فصل از شهرستان که موفق شده اند که feat 16 بار. آنها باید بسیار خوب آموزش تناسب اندام روش.

اریک بیللی و اسکات McTominay آمده برای رزمی و ویلیامز هم از آنها می تواند با انجام گرفته شده برای دلایل متفاوت.

74 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Oh Raheem! که لحظه ای بود شاید. Mahrez است مثل آتش خود را به پایین سمت راست ویلیامز نیاز به یک کمی از کمک به پایین وجود دارد. Mahrez ارائه توپ سخت و درست پایین و در اینجا است که استرلینگ! آه او قرار داده و آن را گسترده است. مایل گسترده ای در واقع از حدود هشت متری. به طوری گسترده ای در این واقعیت است که آن را نمی کند حتی بیرون رفتن برای یک هدف و پا زدن… عیسی جمع آوری آن و آتش سوزی کم و سخت… De Gea بیت که در خارج و ایران باید به نحوی جان سالم به در برد.

71 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Rدر حال سفر به خارج از نیمه خود را برای Lindelof و مگوایر هر دو تا به خوبی در گوشه و من فکر می کنم آن است که اوله spamhead مگوایر که خود خربزه که یکی. به خوبی گسترده است.

69 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Corner برای شهر های ریخته شده توسط de Gea اما هک دور.

68 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Cمیزان شفافیت شهرستان. Mahrez عذاب سمت چپ دفاع ایالات شلاق توپ در سراسر. اما دوباره! که در حال اجرا است برای او ؟ شهر عجیبی دچار کم خونی هستند.

65 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Cمیزان شفافیت برنده شدن در یک گوشه از آن خواهد شد خود را هشتم. آنها پخش آن را به عقب به دنبال کمی بی دندان. این آشکارا یک طرف در حال کاهش است. از گیج کننده اوج, مطمئن, اما هیچ چیز مانند تیم آنها دو سال پیش.

64 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

یک شهر freekick می آید در نیمه پاک به Mahrez در سمت راست. به تنهایی. هیچ کس واقعا در حال حرکت برای او. ایران می تواند روشن.

Aguero قرار دادن یخ بر روی پا.

63 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

یکشهر ll. Otamendi می رود و با یک ضربه سر از یک گوشه. Foden برجسته و مرکزی. ایالات نگاه خطرناک روی شکستن.

59 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

یکguero در حال آمدن است. عیسی مسیح در حال آمدن است ، اوه نگاه دو تغییر. برناردو سیلوا است که آرام می آید و R Mahrez بر می آید. رفتن برای یک مقابل سه به نظر می رسد.

58 mins: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Cancelo پاک کردن ویلیامز. قطعی رزرو برای من و پس از آن ثابت می کند برای مایک دین به عنوان به خوبی.

56 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Corner فیلم کوتاه به Foden که خود را طول می کشد زمان و دریل خوب اعتصاب در هدف. De Gea می توانید آن را تمام راه را هر چند او راهنمایی که بیش نسبتا راحتی است. منحرف اواخر کمی گمان می کنم.

54 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

منt پست 1 رزمی 0 وجود دارد به عنوان او clattered به مبلمان. شهر به دنبال به نوبه خود فشار و برنده خود را یک گوشه.

50 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Ederson mis-کنترل توپ و نقش خود را به مشکل واقعی! رزمی اسلاید و بسیار نزدیک به یک هدف است. می شود درد ضربت سخت زدن در این روند وجود دارد و تاخیر قبل از اینکه او می تواند ادامه.

47 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

یکguerooo معافیت روشن و اسلات توپ رو دور سادگی. اما از آن است که حکومت آفساید. ایالات بازیکنان نگاه مانند آنها متوقف شده بود, بازی, Aguero قطعا نشده بود. VAR قوانین است که آن را آفساید و احتمالا فقط به عنوان به خوبی.

We هرگز شنیده پایان آن!

46 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

تیاو در نیمه دوم ، شهر توپ و بازی آن را در اطراف در میان مدافعان.

این AA آگهی (اتومبیل دوستان از لایحه)

featuring بازیگران کوتوله سرخ است که تا زمانی که من فکر کردم من تا به حال سهوا تغییر به انگلستان طلا. در سال 2001.

به زودی ما باید بازگشت به فوتبال یا خیلی امیدوارم.

صادق میکا

نصف زمان: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

United رفتن در نیمه شده در بالا برای بسیاری از که و احتمالا رد یک پنالتی به بوت شدن!

44 دقیقه: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

من شخصا هرگز تایر از ایالات جمع توسط refs در اولدترافورد وجود دارد بعد از همه یک مقدار قابل توجهی از تاریخی اشتباه به righted. حتی هنوز هم من هیچ نظری ندارم که چرا ور نمی گام در آن وجود دارد. که deffo نه یک شیرجه از Fredster.

به هر حال مشغول و باز اما نه بی ریخت و نیمی از فوتبال همچنان ادامه دارد.

ایران به خوبی دفاع در برابر استرلینگ محوری.

42 mins: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

بut در اینجا لذت ببرید! Otamendi که مثل همیشه به نظر می رسد عمیقا آسیب پذیر که ایستاده بود و در حال فرار توسط یک مهاجم تلاش می کند برای جلوگیری از فرد. Otamendi نوسانات پا و به نظر می رسد به من که برخورد lakless فرد جامد ضربت سخت زدن در تنیس.

عکس مایک دین, هر چند, کتاب, Fred برای غواصی!! هیچ کس دوست دارد به دیدن آن است. مگر اینکه آنها کاملا فراموش خواهم برای دیدن.

40 mins: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

Decent تا کنون از ایران آنها را به حال هفت شانس به شهر یکی است. و ضربه هدف با سه. آنها نیز بیشتر فیزیکی در چالش با شهرستان. عکس به طور کلی در یافت در ایران به نفع کمک کرده است.

35 mins: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

“که واقعا ضعیف دفاع از خود می گوید:” گری نویل به عنوان Wan-Bissaka اجرا می شود در شهرستان دفاع و Zinchenko برگ و موقعیت خود را به مرتب کردن بر اساس, اما نه واقعا کمک مرکز نیم. این پایان می رسد تا با نه FB و نه CB واقعا در جای مناسب و Wanners-Bissakers موج از طریق. نمی آیند به مقدار اما هنوز هم.

31 mins: منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0

United در دوباره! ویلیامز صلیب Fernandes است تا برای هدر اما او نمی تواند مستقیم تلاش است.

Rodri نیز نام او گرفته شده برای مخالفت.

هدف! منچستر یونایتد 1 منچستر سیتی 0 (رزمی 30)

یک باهوش freekick از Fernandes او به عنوان قاشق آن را با پای خود baffling شهر دفاع… رزمی اجرا می شود بر روی آن و درایوهای یک شات در هدف. Ederson ساخته شده است که در مجموع بیرون از آن! او اجازه دهید آن را در نزدیکی پست. آه از آن یک اشتباه بد. ایران اهمیتی نمی دهند.

Solskjaer و بچه ها خود را بر روی نیمکت در حال هذیان های freekick به وضوح چیزی از زمین آموزش.

29 mins: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

Gundogan چالش های Fernandes, ref دین را می بیند که به عنوان یک ناپاک. سوال برانگیز است.

Fernandinho رزرو شده است من فکر می کنم برای در حال اجرا خود را yap در ref. منجر به یک ضربه آزاد در حدود 30 متری به پایین سمت چپ.

28 دقیقه: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

Martial بهتر از Fernandinho برنده هدر و کاهش داخل. آتش مستقیم در حافظ است.

Ha. توپ بازدید مایک دین که متوقف می شود بازی می دهد و آن را به ایالات. یک زن و شوهر از شهر بازیکنان باید کمی اوقات تلخی.

26 mins: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

Cancelo هل ویلیامز به طبقه اما ref reckons ویلیامز نیز تنه زدن/تحت فشار قرار دادند و او را برای اولین بار. ایران با داشتن یک مناسب و معقول طلسم اینجا.

24 mins: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

Rubbs تلاش از Fernandes که از آن بازدید معده بالا در دیوار.

22 mins: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

Jایمز (ames) اجرا می شود در Otamendi که فقط بلوک های او را. Freekick درست در لبه جعبه.

فرد و Fernandes هستند مردان ایستاده بیش از آن.

20 دقیقه: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

Classy بازی در تمام طول. دوست داشتنی توپ بیش از بالا از ویلیامز با شکوه کنترل از رزمی و او تلاش می کند برای درخواست پایان برسد اما بسیار خوب دفاع از Otamendi به محدود کردن که جاه طلبی.

15 دقیقه: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

United شده اند تا حد زیادی دوخته اما باید یک فرصت برای شکستن در اینجا و آن جوان جیمز پایین سمت راست. “ما به دنبال یک زن و شوهر از لحظه های شبیه به این در هر نیمه می گوید:” گری نویل که صحبت می کند حجم در مورد منچستر تعادل قدرت آن را ندارد ، به هر حال جیمز تصمیم به شلیک و آن را آسان به اندازه کافی برای Ederson. رزمی که در دسترس بود به سمت چپ است برخی از افکار به اشتراک گذاشتن با جیمز.

11 mins: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

Cمیزان شفافیت در ادامه به نوبه خود پیچ. عمیق توپ در مجموعه به نظر می رسد ملاقات با Otamendi صرفه جویی برای عالی پاکسازی هدر از رزمی. این همه دست به پمپ برای MU.

10 دقیقه: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

Sterling, دریافت توپ در سمت چپ و استرلینگ داده شده است نگران کننده مدت زمان طولانی در جعبه وجود دارد. او کنترل اندازه گیری زاویه و تلاش می کند به تهدید توپ را از طریق یک واقعا شکاف باریک. نجات داد.

8 mins: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

Cمیزان شفافیت یک گوشه و آن را کوتاه و پشت کردن به حق اما linesman است که در کسب و کار با یک آفساید پرچم.

من فقط یاد گرفتم که این نشانه OGS را 50th PL بازی به عنوان MUFC مدیر. در اینجا برخی بیشتر علامت های اختصاری: نه VG IMO.

5 دقیقه: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

Martial است که منجر به راه برای ایالات اما شهر نگاه بیش از اعتماد به نفس و تشکیل آنها به عنوان مقابله با هر میزبان برای ارائه تا کنون.

2 دقیقه: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

… اما این بلوز که برای اولین بار به نمایش, با پیچیده کمی از بازی کردن در سمت چپ توپ را فقط اجرا می شود از بازی به عنوان آنها نگاه به شکستن.

1 دقیقه: Manchester United 0 منچستر سیتی 0

منt قرمز که لگد ما را.

بازیکنان در

Old Trafford بشه.

چلسی فوق العاده بود

منn بازی خود را در برابر اورتون. اگر آنها می مانند که بازی به طور منظم آنها است و نه این منچستر باشگاه که می تواند فاصله برای لیورپول در فصل آینده. اما خواهیم دید. همه برای بازی در شمال غرب و لگد کردن آینده در نصف چهار است.

اخبار تیم است که در

Manchester شهرستان ها بدون بازیساز کوین ده بروین.

ایالات ساخته شده هفت تغییرات از روز پنجشنبه جام حذفی پیروزی برابر دربی.

هری مگوایر بهبود از آسیب مچ پا به کاپیتان سمت در اولدترافورد جایی که هارون Wan-Bissaka و دانیل جیمز نیز غلبه می زند برای شروع است.

پیش بازی – گواردیولا می خواهم به صورت مارکوس Rashford

Pep گواردیولا ادعا می کند او نا امید منچستر سیتی نمی خواهد چهره مارکوس Rashford در روز یکشنبه دربی.

منچستر یونایتد مهاجم Rashford است کنار مبتلا به آسیب کمر و نمی خواهد این شانس را به اضافه کردن به چهار گل او قبلا به ثمر رساند در برابر سیتی به عنوان تیم دیدار در اولدترافورد.

22 سال است در هدف دو برابر سیتی در این فصل و در غیاب او باید گواردیولا را برنامه ریزی آسان تر است.

هنوز این شهر به نگاه فراتر از آن و احساس آن شرم آور است و او نمی خواهد درگیر در لیگ برتر برخورد.

او گفت: “من همیشه می گفت از اولین روز من شد یک مدیر است که من می خواهم به بازی در مقابل یک تیم کامل از مخالفان من.

“من دوست داشتم به بازی در برابر (بهشت) خطر در برنابئو. من نمی خواهم برای دیدن Rashford یا (هری) کین در برابر تاتنهام. من ترجیح می دهم به بازی در برابر بازیکنان و همه بازیکنان در دسترس است.

“پس از آن خوب است برای متحد و او غایب است تیم ملی. امیدوارم او بهبود می یابند و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. من ترجیح می دادم که اگر او تا به حال برای آنها.”

پپ گواردیولا می گوید که او نمی داند که اگر آن را در حال حاضر راحت تر به بازی در برابر ایالات زیرا او می دانست Rashford خواهد بود قبل از او شروع به برنامه ریزی.

او گفت: “در حال حاضر من فکر می کنم در مورد ایران و کدام بازیکنان در دسترس را به بازی در برابر آمریکا و پس از آن من نگران نیست هر بیشتر. من فکر نمی کنم حتی برای یک نیمه دوم که او وجود ندارد.

“من فکر می کنم در مورد (آنتونی) رزمی (Daniel) جیمز (Bruno) Fernandes و (Odion) Ighalo اگر او بازی می کند و راه آنها نقش – سه یا چهار نوع مختلف از سیستم های.

“همچنین راه ما بازی تلاش برای حل و فصل و درک آنچه ما سعی به انجام و کیفیت آنها باید راه آنها بازی و سعی کنید برای رفتن وجود دارد و قرار دادن در یک عملکرد خوب است.”

ایران که 15 امتیاز دوم شهرستان قرار داده شده اما امیدوار به زور راه خود را به بالای چهار شده اند متناقض در این فصل است. که بدان معنی است مدیر اوله گونار Solskjaer عملکرد شده است در زیر نور افکن در زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im