به روز رسانی خودکار

46 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

United باید تعویض آندریاس پریرا و Fernandes positionally با ماتا در وسط پریرا در سمت چپ و جیمز در سمت راست از روی نیزه سه شاخه.

نیمه وقت منچستر یونایتد 0 0 گرگ

United در حال دفاع خوبی با صدا تاکتیک برای مقابله با این سرعت وحشتناک از آدما و رائول قدرت. آنها را نگاه نمی در همه مسلط رفتن به جلو. شده اند وجود دارد چشمک می زند از برونو Fernades رزمی مبارزه در No9 نقش ماتا دهکدهای از دست داد قوام جیمز محیطی. گرگ هم باید در دفاع محکم, Neves بهترین بازیکن در پارک و فوق رائول و آدما شده است خطرناک است. آنها نیاز به بیش از Diogo Jota.

45+1 min منچستر یونایتد 0 0 گرگ

یکfter طولانی درمان Traore می آید و در در اول دو دقیقه اضافه شده و با ایران در این حمله یک حمله که می شکند وقتی Andreas misplaces یک پاس. گرگ سعی کنید به دست کشیدن از آن را مستقیما به Jimenez به اجرا در ایران را تخلیه دفاع شگرد متوقف Lindelof حرفه ای/تاکتیکی ناپاک در این مرکز به جلو.

44 min, منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Maguire دارای خاموش کرد که بازگشت خود را به هدف محافظ توپ توسط دهنی, انگشت کردن در شانه و بازوی او را پیچیده در اطراف Adaam مانده است. جناح yells در درد پس از مگوایر تخلیه – این همان شانه او اقبال در برابر اسپرز.

42 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Wیک-Bissaka جلب جاو Moutinho دیر اما بدون نیروی مخرب. Moutinho اصلا خوشحال است اما آن گه به چالش بکشد.

هری مگوایر اجازه می دهد تا پرواز

اعتبار:
اکشن تصاویر از طریق Reuters/Jason Cairnduff

40 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

United لذت بردن از برخی از مناسب و معقول جادوها اختیار در مقابل گرگ ها 18-خط محوطه اما نمی تواند نفوذ به دفاع تا شاو باعث می شود اجرا پایین سمت چپ بین Doherty و Boly و کاهش آن به D برای Fernandes. او در بازدید خود را به ضرب گلوله در اجرا اما مستقیم در Rui Patricio.

37 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Gary نویل اشاره می کند که جیمز در حال آمدن است در داخل بیش از حد. سپاه از ایالات طرفداران نقطه در توییتر ترومپت که رزمی است که هیچ مرکز به جلو به عنوان او ورقه زمانی که او سعی در نگه داشتن توپ بر روی لبه جعبه.

35 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Traore در آینه موقعیت به Fernandes اگر شاید نزدیک به جعبه نیز یک برش پای راست شات گسترده ای با قدرت بیش از دقت است.

33 min, منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Fernandes تصمیم می گیرد به یک حفاری در حالی که در حال اجرا به سمت کادر از سمت راست. او حملات آن با laces اما توپ منحرف نشوند, اگر هر چیزی به دور از هدف و نه نسبت به آن و بازدید از تابلوهای تبلیغاتی مانند مستی زنبور.

31 min, منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Wolves ضربه آزاد 28 متری مرده مرکز. نوز را به نشستن تلاش برای ضربه زدن یکی از کسانی که در آن او حملات را در شیر به سر و صدا آن را از روی دیوار, اما همچنین متقاعد کردن آن به شیب وحشیانه. او آن را دریافت … با هدف زیرکانه بیش از ماتا سر در دیوار … اما نه پایین. در واقع آن را هنوز هم در حال افزایش زمانی که از آن بازدید یک فن دست دراز دست در میان جمعیت.

29 min, منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Martial سپر توپ را با پشت خود را به هدف حدود 30 متری در حال انتظار برای کمک به. به عنوان ماتا و جیمز خود را اجرا می کند او می چرخد و تلاش می کند برای پیدا کردن یکی از آنها اما Saiss yanks پیراهن خود را و او می رود. جدید کیف بچه طاس تخته نرد برای اولین بار روی ضربه آزاد می شود اما این همه اشتباه و شناور خود را مورب به سمت چپ پست را لمس کنید.

ایالات سعی در خفه برقی آدما ترائوره

اعتبار:
جان پیترز/Manchester United via Getty Images

27 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

یکs توپ معافیت upfield از ایالات رهگیری مگوایر گالوپ به جلو سعی کنید به لمس carpe diem اما shanks خود را 25-حیاط شات مایل گسترده ای از پست سمت چپ.

25 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Neves دوباره تقریبا مجموعه Jimenez با تصویب داخل به سمت چپ. ایالات مدافعان داشتن به هشدار و تا کنون خود را بیش از حد هوشیاری آنها را نجات داده است.

23 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Neves اشک دفاع متحده از هم جدا و با یک پاس به Jimenez طول می کشد تا توپ به عقب پس از آن باز می شود یک رانش پایین سمت راست withDoherty underlapping کرد. Doherty fizzes بیش از پایین عبور از طریق شش حیاط جعبه و Lindelof lunges به پا خود را به آن را قبل از Jimenez می توانید آن را در. مگوایر با عجله آن را دور از محوطه جریمه.

21 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Wolves گوشه ایالات مردن یک quickfire مقابله با خطر و موثر است. آن را گرفته و عمیق به مراتب پست و کودی می شود بالا Wan-Bissaka به سر آن در سراسر منطقه اما خود را گرفتار جلو که تا به حال عقب نشینی پس از نزدیکی-پست اجرا می شود آفساید.

19 min, منچستر یونایتد 0 0 گرگ

United ساخت منظمی بالا سمت چپ با کوتاه dinked عبور بین فرد و ماتا و Fernandes از گوشه. ماتا یو پی اس سرعت را با دریبل به کادر از سمت چپ و ضربه زدن در پایین صلیب است که تغذیه به لبه جعبه. Andreas بازدید از آن با یک شرکت درایو میکشد اما از آن طرف اشتباه از پست.

18 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Martial قدرت تعقیب باعث از دست داده از یک overhit Fernandes عبور را بدست آورده ایالات گوشه ای خاموش Boly.

16 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Joao Moutinho خود را داخلی رباط در زانو راست twanged زمانی که Fernandes کلیپ ها او را با زور و اجبار. دو پرتغال تیمی لرزش دست و پس از درمان و برخی مبتذل ریوز و مورتیمر سبک امتداد او می آید در.

14 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

یکdama برگ شاو برای مرده می زند و از آن گذشته مگوایر که تلاش می کند مانع او بدون دست زدن به او را با متوقف کردن یک اجرا که آورده اند برخورد در آخرین لحظه ممکن است. او آن را هل می دهد خط و skelps بیش از یک صلیب است که Wan-Bissaka هدایت را به سمت دروازه.

12 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Fernandes شده است شسته و رفته تا کنون pinging عبور به پا به ظاهر در همان طول موج به عنوان ماتا و رزمی در حال حاضر. هر دو طرف می خواهند به بهره برداری سرعت خود را در مقابله به جای بازی به مخالفان. Shadowboxing کاوش برای اشتباهات.

10 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

یکبندگی پوشش از شاو وثیقه مگوایر از زمانی که او اجازه می دهد تا Jimenez لغزش پشت شانه خود را به عنوان او کشیده شده را به تلاش برای مقابله با جناح چپ عبور.

8 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Martial گرفته به این مرکز و hoovers تا عبور از رزمی و تلاش می کند به قلاب آن را بیش از Boly برای جیمز اجرا در پشت اما می شود انگشتان خود را بیش از حد زیر آن و آن را حلقه tamely به مدافع.

5 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

United دفاع از ضربه آزاد محکم اما آدما در afterburners تا حق و سیگار گذشته فرد و شاو به شلاق در یک مقطع به عنوان Jimenez لایه برداری به جلو پست که Lindelof پشت سر. از گوشه ای که به ایران اجازه در سراسر جعبه Saiss محور روی نقطه پنالتی اما توپ نمی خواهد نشستن و خوب به عنوان او است که او را نه زلاتان و نمی قیچی شلیک آن را بر روی هدف است. او قاشق آن را بیش از.

3 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

Lindelof cannily ره جانی را عبور می دهد و سپس آن را مستقیما به Saiss که نقش آن را به Jimenez. او پشت خود را به پریرا نگه داشتن توپ تا 30 متری با قصد ریسندگی و نورد او را. اما او نمی تواند به دلیل Andreas آویزان به او در اطراف کمر و تصدیق رایگان و پا زدن.

1 دقیقه منچستر یونایتد 0 0 گرگ

یکs فکر Fernandes در No10 نقش و چت بازی در کنار فرد. گری نویل است که تردید در این است که دومی است که نقش. آرام شروع عمدتا ایالات مناسب اما مانع با Jota و جانی.

این تیم در تونل

ثانیهarry مگوایر و کانر Coady در سر خطوط به عنوان این است که یک شروع می شود. ایالات بازیکنان که سیاه پوشیدن بازوبند به دلایل زیر.

در روز پنج شنبه

منt خواهد بود 62 سال پس از فاجعه هوایی مونیخ. منچستر یونایتد مناسبت خود را از دست داد بیابان امروز نزدیکترین ثابت که وحشتناک سالگرد.

در آن روز در سال 1958 دومین و بزرگترین از سه منچستر یونایتد تیم های ساخته شده توسط Matt Busby پرواز بودند از خود 3-3 رسم با ستاره سرخ بلگراد در جام اروپا یک چهارم نهایی دور برگشت یک نتیجه که آنها را از طریق به مرحله نیمه نهایی با یک 5-4 مجموع پیروزی.

آنها متوقف شده بود به سوخت گیری در مونیخ ساخته شده و دو تلاش را که رها شده بودند به دلیل مشکلات با کلید سمت چپ موتور. با وجود بارش برف کاپیتان تصمیم گرفتیم تا یک سوم تلاش آمار دوغاب بر روی باند فرودگاه و هواپیما سقوط کرد از طریق یک حصار و به یک خانه.

آن را تاریک ترین روز در تاریخ این باشگاه و در 73 سال از فارسی حرفه ای بازی. هفت منچستر یونایتد بازیکنان کشته شدند در صحنه – Roger Byrne, Eddie کلمن, Mark Jones, بیلی ولان دیوید پگ جف خم و تامی تیلور در حالی که با شکوه دانکن ادواردز از جراحات وارده درگذشت 15 روز بعد.

منچستر یونایتد به هواداران ادای احترام به این سوالات و دیگر قربانیان فاجعه هوایی مونیخ

اعتبار:
تام Purslow/Manchester United via Getty Images

Three اعضای ایالات کارکنان – والتر Crickmer تام کاری و برت شد ولی مرگباری زخمی و هشت روزنامه نگاران سفر با تیم – هنری گل رز دانی دیویس تام جکسون مورچه Ledbrooke اریک تامپسون جورج شرح زیر است, Alf کلارک و سابق انگلستان و منچستر سیتی دروازه بان تبدیل شده اخبار جهان خبرنگار فرانک Swift – جان خود را از دست همراه با منچستر یونایتد فن ویلی Satinoff سفر نماینده بلا Miklos و دو نفر از اعضای این هواپیما خدمه کن Rayment و تام کابل. علاوه بر این دو بازیکن جکی Blanchflower و جانی بری بودند به شدت مجروح آنها هرگز دوباره

غلیان احساسات غم و اندوه در یک دور کمتر قبایل سنی جهانی است. هزاران نفر از مردم با حضور در بنای یادبود Busby Babes, جوان پر جنب و جوش بی باک بازیکنان که به نظر می رسد هر دو به جهان پا و خود پا بر روی زمین.

جانی بری Duncan Edwards, Mark Jones, Roger Byrne و دنیس Viollet از آن طرف جاویدان

اعتبار: اکشن تصاویر / Mirrorpix

Tسلام تا به حال برنده لیگ در سال 1956 و 1957 توسط 11 و هشت امتیاز به ترتیب در عصر دو امتیاز برای برنده شدن در بازی یک نام تجاری ورزشی, فوتبال حمله است که باقی می ماند یک فنا حافظه برای همه کسانی که به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن یک تیم bristling با شور و نشاط و بالقوه است. فیلم غیر قابل مقایسه ای قدرتمند ادواردز ، swerving و گردان اجرا می شود از ادی ‘Snakehips’ کلمن مرگبار در پایان از تامی تیلور و سریع برازنده کاپیتان راجر بایرن هنوز هم بر قدر از دست دادن.

جیمی مورفی, مردی که پرورش آنها برای Busby خلاصه وظیفه بازماندگان بهترین: “من می دانم که کسانی که در بیابان بهتر از هر کسی. من آنها را در بر داشت. من پرورش آنها. من با آنها وجود دارد هر روز صبح ظهر و شب, شاش و باران و gales و برف. آنها به من اجازه قالب جان خود را از زمین تا. آنها بازپرداخت آنها بازپرداخت این باشگاه با مهارت و علاقه خود را و در حال حاضر زندگی خود را. آن را در مورد ارج نهادن به حافظه خود را. این مورد نشان میدهد که ما به جهان است. نشان خواهیم بود متمایل فاجعه. چرا که ما چگونه در آینده تاسیس خواهد شد در چگونه ما امروز رفتار می کنند.”

منچستر یونایتد جان سالم به در برد و در نهایت بهبود و رونق وجود دارد اما همچنان غم و اندوه در قلب این باشگاه است که همواره کسانی که احترام به آن و بازی برای ادای احترام به ابد تلخ خاطره آن عزیز از دست بیابان.

و برای کسانی از شما در سیاه و سفید

Mیک یونایتد (4-3-3) De Gea;Wan-Bissaka, Lindelof, مگوایر Shaw;- Fred, Andreas; ماتا, Fernandes, James; رزمی.
جایگزین های رومرو (g) Jones, Lingard, Dalot, Greenwood, چونگ ویلیامز.

گرگ (3-4-3) Rui Patricio; Boly, Coady, Saiss;- Doherty, Neves Moutinho, Jonny; ترائوره, Jimenez, Jota.
جایگزین های گلچهره (گرم) Jordao نتو, Podence, گیبس-سفید Dendoncker, Kilman.

داور پل تیرنی (ویگان).

Podence روی نیمکت برای گرگ

برونو فرناندز شروع می شود برای منچستر یونایتد

خوب شب

یک خوب دلتنگ پرنیان در مورد جلسه دوقلو غول از دهه پنجاه به عنوان فرانک سیناترا در الویس پریسلی در اولدترافورد امشب. برای منچستر یونایتد آن سحر از برونو فرناندز عصر افسانه بازیکن با خیلی استعداد و استعداد برای نافذ گذشت اما این ناعادلانه است انتظار او را قابل اجراست.

تحول خریدهای هنوز هم ممکن است در این سن دقیقا کالیبره تجزیه و تحلیل و تیم توسعه اما ایران نیاز به یک کمی بیش از یک حمله, هافبک, اما, خوب, او, است, به, ماسک نقص از آنتونی رزمی را در پایان امیدوار کننده اما مرغزار بازیکن داده شده بیش از حد مسئولیت خیلی زود و تو خالی خالی در هافبک دفاعی. حدس می زنم آنها را مجبور به صبر برای ورود واقعی مسیح Odion Igalho برای دریا واقعی تغییر دهید. در واقع او می تواند بخشی از دریا به اجازه ایران برای راه رفتن به سرزمین موعود.

گرگ که آغاز شده و روز هفتم را به حال بدبختی از بازی لیورپول دو بار در روز 24 اما کسانی که دوقلو شکست از هم جدا شده اند مورد ضرب و شتم تنها با اسپرز و واتفورد از اواسط سپتامبر. یکی می تواند تصور Raul Jimenez که به ثمر رساند 11 گل در این فصل با داشتن یک روز درست در کانال های بین مرکز پشت را پر پشت, Jonny دادن هارون پیروزی-Bissaka یک آزمون واقعی از توانایی های دفاعی و جاو Moutinho و روبن نوز یا Leandro Dendoncker نشان دادن آنها چه هافبک محور به نظر می رسد.

اقامت در اینجا برای 5.30 pm-لگد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im