منهتن حزب جمهوری خواه صندلی به استقبال کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر و همسرش, Ivanka Trump, دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حزب پس از اولین دختر گفت: او در حال حاضر یک “افتخار تهمت خواه.”

“من هیجان زده به استقبال Ivanka و جارد به ما پر جنب و جوش منهتن حزب جمهوری خواه. من از طرفداران بزرگ از ما رئیس جمهور و داشتن دو بیشتر از اعضای خانواده خود را در حزب ما خواهد انرژی پایه ما و حتی بیشتر به عنوان ما همچنان به رشد حزب ما در منهتن” Andrea Catsimatidis صندلی منهتن حزب جمهوری خواه گفت: نیوزویک روز دوشنبه.

این زن و شوهر تا به حال ثبت شده است دموکرات ها برای سال و اهدا به نامزدهای دموکرات در ایالت نیویورک است. اولین دختر ثبت شده با شهر نیویورک مدیره از انتخابات به عنوان یک جمهوری خواه قبل از سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

“من یک افتخار تهمت جمهوری خواه” Ivanka Trump گفت: نیویورک تایمز روز شنبه. “من باور دارم او را گسترش رسیدن حزب جمهوری خواه است که واقعا برای من مهم است.”

در ماه دسامبر کوشنر به خبرنگاران گفت: “من یک جمهوری خواه است. در حال حاضر من یک جمهوری خواه است. من فکر می کنم که حزب جمهوری خواه در حال رشد است و در حال حاضر که افرادی مثل من احساس راحت بودن بخشی از آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بار است که او تمایل به “توافق بیشتر با دیدگاه محافظه کارانه تر بیشتر از که در آن دموکرات هستند امروز” و اضافه کرد “هیچ شخص یا حزب است و در انحصار ایده های خوب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده چند حضور در پدر او را از طرف طول انتخابات ریاست جمهوری 2016. همه چیز تغییر کرده در این زمان در اطراف. با رئیس جمهور 2020 دوباره انتخابات در نوسان کامل مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در رویدادهای مالی برای پدرش در, اوکلاهما و تگزاس فلوریدا و نیویورک.

او گفت: این بار که او “خودش بالید که قادر به جمع آوری پول بیشتر در طول یک ساعت نشست صبحانه از بالا ردیف دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.” در هوستون تهمت گزارش مطرح $2 میلیون نفر در 45 دقیقه. او به نام شاهکار “رکورد شکنانه.”

در اخیر ظاهر در CPAC تهمت تبلیغ پدرش دستاوردهای, و از جمله گام های ساخته شده برای کمک به زنان در نیروی کار است. “از تمام مشاغل جدید اضافه شده [سال گذشته] 72 درصد از آنها رفت و به زنان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به طور متوسط حقوق و دستمزد افزایش یافته است [3.1] درصد برای زنان در این دولت در مقابل کمی کمتر از 2 درصد در گسترش دوره دولت قبلی. بنابراین زنان در حال برنده شدن است.”

Ivanka Trump and Jared Kushner
Ivanka Trump و جارد کوشنر راه رفتن به یک نیروی هوایی قبل از خروج از قرارگاه مشترک اندروز در مریلند 30 اکتبر 2018
Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im