بسیاری از آمریکایی ها نمی دریافت یک محرک بررسی دلیل که آنها ازدواج

در حالی که آمریکایی ها مشتاقانه پیش بینی احتمال دوم coronavirus همه گیر محرک بررسی کنید با تشکر به عمل قهرمانان که اخیرا به تصویب مجلس نمایندگان حدود 1.2 میلیون نفر از شهروندان ایالات متحده بودند از مطالعه حذف شدند و بدون دریافت محرک کمک های اولیه — عمدتا به دلیل که آنها ازدواج کرده است.

“ما نیاز به آن را فقط به عنوان بد به عنوان هر کس دیگری مورد نیاز آن” ویسکانسین پرستار Katelyn Jimenez گفت: CBS News’ آدریانا دیاز.

Jimenez شوهر, ساموئل دیدم او ساعت قطع در رستوران کار به دلیل coronavirus مستند و شمارش شد در بودجه از مراقبت در عمل به آنها کمک کند و خود را از دو طریق بیماری همه گیر.

این بسته حذف شدند زوج که زمینه مشترک اظهارنامه مالیاتی اگر یک مرد متاهل فاقد شماره امنیت اجتماعی حتی اگر از سوی دیگر یک شهروند ایالات متحده.

ساموئل Jimenez به تازگی دریافت گرین کارت و شماره امنیت اجتماعی پس از هفت سال روند اما نه در زمان محرک چک — معنی آنها و فرزندان خود را بدون دریافت مزایای.

“فقط احساس مانند شما می دانید ما مهم نیست به عنوان یک خانواده” Katelyn Jimenez گفت. “ما قرار داده اند که پول به اقتصاد است.”

او گفت که او احساس او مهم نیست در کشور خود.

هر چند ساموئل در نهایت کار دیگری در محوطه سازی, زن و شوهر 11-year-old daughter گفت: او هنوز هم نگرانی برای او.

“من عصبی است که او را برای رفتن به مریض زمانی که او به کار می رود,” او گفت:.

مراقبت عمل نه تنها مستثنی آمریکایی ها با همسران مستند نشده بلکه بسیاری از مهاجران قانونی در ویزا و خارجی ها به آمریکایی ها در خارج از کشور. هر چند آن را به یک استثنا برای فعال وظیفه اعضای خدمات به مهاجران بدون, شماره امنیت اجتماعی, محرومیت جلب گسترده خشم و انزجار و خانواده ها در سراسر کشور شکایت کرد.

“آن چه من را به احساس می کنم مثل یک شهروند درجه دوم در راه فقط برای کسانی که ازدواج کردم,” ایلینوی زن به نام لوری گفت.

مانند Jimenez ” وضعیت لوری شوهر است مستند نشده و نمی باید یک شماره امنیت اجتماعی. فردی مالیات شماره شناسایی او با استفاده از به پرداخت مالیات در هر سال کافی نیست اما می توان آن را تحت عمل قهرمانان که اطمینان از پرداخت به ایالات متحده تمام مالیات دهندگان.

دومی بسته است رو به یک شیب سربالایی نبرد در هر دو مجلس سنا و کاخ سفید را ترک خانواده مانند لوری و Katelyn زدن در عدم قطعیت است.

“من فکر نمی کنم هر کشور دیگر واقعا انجام این کار در طول یک بیماری همه گیر و یا یک بحران” لوری گفت.

او گفت: محرومیت از زن و شوهر را 15 ماه دختر از دریافت هر گونه مراقبت در عمل مزایای بود “دردناک ترین بخش.”

“… Hhow می تواند به شما یک کودک است که در اینجا متولد شد؟” “مثل یک کودک بی گناه.”