‘درگذشت بسیاری از مردم در مقابل من’: صدها نفر از Rohingya رشته پناهندگان قایق در خلیج بنگال

Shomshu Today, 18, صرف 53 روز در دریا.

دست خوش پیشامد میشه در یک کرجی ماهیگیری ماهیگیری بود که پرتکاپو با دیگر ناامید پناهندگان او به تماشای دوستان خود را مرگ در مقابل او گرسنگی شد و مجبور به نوشیدن آب دریا برای زنده ماندن.

برای هفته همه آنها دیدم تاریکی در زیر عرشه و یا آب همه در اطراف آنها و همه آنها می تواند انجام دعا. زمانی که آقای Alom شد و سرانجام در ساحل در بنگلادش دو هفته پیش نزدیک بود او را به مرگ.

“من مانند یک بدن مرده من زنده بود اما من هیچ حس,” او می گوید. “خدا را شکر زندگی من را نجات داد اما بسیاری از مردم در مقابل چشمان من به آرامی درگذشت.”

آقای Alom یکی از حدود 390 بازماندگان که نجات داده شدند در مارس 16 از قاچاق قایق که در تلاش بود برای رسیدن به مالزی. آنها در حال فرار از جان گذشته شرایط در بزرگترین اردوگاه پناهندگان Kutupalong در بنگلادش کخس بازار در حال حاضر به بیش از یک میلیون Rohingya پناهندگان که از فرار یک کمپین پاکسازی قومی در کشور همسایه میانمار.

قایق خود را تا به حال در واقع به مالزی چند روز قبل از اما مقامات حاضر به اجازه دهید آنها را پیاده به نقل از coronavirus مستند. آنها مجبور شدند به دریا و در نهایت به اردوگاه در بنگلادش که در آن بازماندگان شده اند در قرنطینه به مدت دو هفته.

در حال حاضر سازمان ملل متحد هشدار داده است از یک “فاجعه انسانی وحشتناک نسبت” اگر هیچ اقدام گرفته شده است برای کمک به پناهندگان دیگر هنوز هم شناور ناامید کننده ای در خلیج بنگال.
شوکت آرا بیگم, 17 چپ و 19 ساله خواهر Imtiaz بیگم, 19, همچنین سعی کردم به سفر و معتقد هستند که بازداشت شده پس از یک قایق کوچک ساخته شده آن را به عقب به بنگلادش روز یکشنبه

این اعتقاد وجود دارد که حداقل 700 Rohingya مردان و زنان و کودکان در سه عروق در حال حاضر در دریا باز با هیچ امید docking در نیاز فوری به مراقبت های پزشکی و مواد غذایی و آب است.

شرایط مدیره وحشتناک گفت: آقای Alom. مردان زنده کهنه در زیر عرشه تنها با فضا به دولا شدن. زنان و کودکان بالای عرشه اما همه مبارزه برای مواد غذایی در حدود نصف فنجان آب در یک روز خوب و یک زن و شوهر از جلو برنج در 4 بعد از ظهر. برخی از پناهندگان بودند مورد ضرب و شتم توسط قاچاقچیان.

حداقل 70 نفر گزارش شده اند و خود را در هیئت مدیره کشتی و خیریه پزشکان بدون مرز که تحت درمان بازماندگان زمانی که آنها ساخته شده آن را به عقب به بنگلادش – از جمله برخی از کودکان – گفت که بسیاری از بازماندگان نمی تواند ایستاده یا راه رفتن خود به خود زمانی که آنها به ساحل نجات توسط بنگلادش گارد ساحلی.

مسافران در قایق هنوز در دریا هستند به احتمال زیاد در یک شبیه دولت است. حدود دو هفته پیش یک قایق بزرگ با حدود 200 مسافر بود و همراهی از آبهای مالزی توسط مقامات پس از آنها ارائه برخی از مواد غذایی است. وضعیت این قایق ناشناخته است اگر چه در روز شنبه یک قایق کوچک حاوی حدود 50 پناهندگان وارد در بنگلادش است.

بنگلادش مقامات را نه تایید اینکه آیا مردم در هیئت مدیره شده بود در قایق های بزرگتر اما محمد Shobbir احمد 48 گفت: دو دختر خود را Imtiaz بیگم, 19 و شوکت آرا بیگم, 17, حال ترک کمپ از دو ماه رفتن برای رسیدن به مالزی و تا به حال نام او را در روز شنبه به تایید آنها زنده بودند و پشت در بنگلادش است.

او شنیده است هیچ پس و نمی دانید که در آن آنها در حال حاضر خواهد شد ارسال می شود اگر چه مقامات امنیتی بنگلادش صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: نجات Rohingya فرستاده خواهد بود به جزیره Bhashan کاراکتر در خلیج بنگال که در بنگلادش ساخته شده است پناهگاه برای برخی از 100,000 پناهندگان. سازمان های حقوق بشر باید گفت هنوز معلوم نیست اگر این جزیره است که در واقع قابل سکونت.

آقای احمد تا به حال شنیده ام هیچ چیز از دختران خود را برای 41 روز قبل از تماس این آخر هفته بود و می ترسید بدترین. سه روز پیش این قاچاقچیان به او گفت اگر به او پرداخت می شود 120,000 بنگلادش taka (£1,130) بیشتر در هزینه اولیه او را به دختر خود را به عقب.

دوشنبه گذشته, بنگلادش, وزیر امور خارجه, Abdul Karim گفت: رسانه ای که کشور خود را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد در هر Rohingya.

“من مخالف اجازه می دهد این Rohingya به کشور به دلیل بنگلادش است که همیشه خواسته به مراقبت از مسئولیت کشورهای دیگر,” او گفت:. معلوم نیست که اگر نجات در روز شنبه سیگنال های تغییر در سیاست.

مالزی نیز گفت: آن را نمی خواهد در بیشتر پناهندگان و گرد حدود 500 مهاجران بدون در مرکز شهر کوالالامپور آخر این هفته دوباره با استناد به نگرانی از شیوع کروناویروس.

با وجود وضعیت نا امید کننده برای کسانی که در تلاش برای رسیدن به مالزی و بسیاری می گویند زندگی در Kutupalong است و حتی بیشتر تلخ.

آقای احمد مجاز دختران خود را به ترک این اردوگاه از آنجا که او گفت: او می ترسید که روز به روز زندگی در اردوگاه ممکن است به معنای بدتر از همه چیز می تواند اتفاق می افتد به آنها. آقای Alom گفت که او سمت چپ – پرداخت 40,000 taka (£390) به قاچاقچیان به انجام این کار – از آنجا که او مانند یک “پرنده در قفس” در Kutupalong قادر به کار و یا ترک. دیگران به خصوص بیوه زنان هستند که در تلاش برای رسیدن به خانواده در حال حاضر در مالزی است که قبلا گرفته شده در هزاران Rohingya قبل از همه گیر.

ویدیو فوق مشترک با سازمان دیده بان حقوق بشر اعتقاد بر این است برای نشان دادن Rohingya پناهندگان در یکی از قایق و فکر است به ضرب گلوله کشته شده است توسط ماهیگیران در 25 آوریل است. آن را نمی توان به طور مستقل تایید نشده است.

فکر شده است که برخی از پناهندگان ترک به شایعات چرخش بیش از خطرات ناشی از کروناویروس در کثیف در اردوگاه که در آن دسترسی به اینترنت محدود شده است. نرده اخیرا بنا اضافه کردن به ساکنان ” نگرانی.

Raham الله 16 ساله برادر Forid چپ در 19 مارس گفت که او خوشحال بود. او کوچکترین فرزند در خانواده است.

“من شنیده ام و نه چیزی از او از. اما من تو را دیدم او را در یک ویدئو در رسانه های اجتماعی در دریا شناور است. من او را به رسمیت شناخت چرا که او تا به حال در همان لباس او هنگامی که او را ترک اردوگاه” گفت: آقای هاشمی, 30.

در حال حاضر او و پدر و مادر از جان گذشته برای خبری از عزیزان خود را. صدها نفر از خانواده های دیگر در موقعیت مشابه و ترس رو به رشد در سطح بین المللی است که این می تواند تکرار 2015 قایق بحران زمانی که هزاران نفر از Rohingya مهاجران بودند رها شده در دریا توسط قاچاقچیان پس از کشورها مرزهای خود را بسته و حتی ماهیگیران گفته شد نه برای کمک به.

“هیچ اطمینان وجود دارد از چه مدت آنها را به صبر در این وضعیت گفت:” سعد حمادی جنوب آسیا فعال در سازمان عفو بین الملل.

“مگر اینکه کشورهای منطقه پاسخ بلافاصله و بدون نگاه کردن به آنها می تواند مسئول برای تبدیل دریاها به نامرئی گورستان.”

سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر, میشل باشله, نوشت به بنگلادش هفته گذشته جذاب “در قوی ترین شرایط خود را برای باز کردن پورت و اجازه می دهد تا قایق به زمین”.

او گفت: او همچنین درخواست دیگر دولت ها در منطقه به اقدام مشابه.

“این گزارش بیش از 500 مردان و زنان و کودکان سرنشین این قایق بوده اند در دریا برای یک مدت زمان طولانی و ما درک می کنیم که آنها نیاز فوری به امداد و نجات و مواد غذایی و مراقبت های پزشکی و دیگر لازم کمک های انسان دوستانه,” او نوشت.

برای آقای هاشمی و پدر و مادر خود را کمی وجود دارد اما دعا می کنم.

“پدر و مادر من در حال دعا به خداوند متعال او را نجات دهد از خطر است. و آنها در حال خوردن هر چیزی, یا,” او گفت:.

“او کوچکترین فرزند در خانواده است.”

  • گزارش اضافی توسط سازی الدين و Ro یاسین Abdumonab

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im