دریایی سپاه به پاک کردن صفحه نمایش از مؤتلفه نبرد پرچم

تفنگداران دریایی ایالات متحده با صدور بخشنامه به حذف تمام نمایش عمومی از مؤتلفه نبرد پرچم از تاسیسات خود. تدابیر جدید پایین تحویل داده شد جمعه.

با توجه به بخشنامه دریایی سپاه, فرماندهان باید “شناسایی و حذف نمایش مؤتلفه نبرد پرچم یا آن تصویر در مکان کار مشترک-دسترسی به مناطق و مناطق عمومی در تاسیسات خود.” این بخشنامه شامل کل سپاه تفنگداران دریایی.

پرچم در حال حذف شدن “به منظور حمایت از ارزش های اصلی ما اطمینان واحد انسجام و امنیت و حفظ نظم و انضباط” بخشنامه توضیح می دهد.

در حالی که وجود دارد بسیاری از نبرد های مختلف پرچم مورد استفاده توسط کنفدراسیون بخشنامه مشخص پرچم در سوال این است که جنگ پرچم های انجام شده توسط ارتش ویرجینیای شمالی در طول جنگ داخلی. استثنا به بخشنامه جدید شامل آثار هنری که در آن پرچم موجود است اما تمرکز اصلی مؤتلفه قبر سایت دولت صادر پلاک به تصویر می کشد پرچم و هر مقام دولتی که پرچم ترکیب مؤتلفه نبرد پرچم.

علاوه بر ساختمان های اداری و تاسیسات دریایی به کشتی ها و هواپیما, بخشنامه ویژه نیز به “تمام مناطق در نظر ساده.”

“برای مثال … جلوی حیاط یا خارجی ایوان دولت متعلق به دولت اداره مسکن و خصوصی سرمایه گذاری مسکن” بخشنامه متحده است. “این شامل اما نه محدود به توصیفاتی از مؤتلفه نبرد پرچم در خودرو سپر تابلوچسبها لباس و پوشاک دیگر.”

پرچم بوده است بحث برانگیز نماد دهه و دریایی سپاه اشاره کرد و در بیانیه ای که پرچم اتحاد “همه بیش از حد اغلب شده است شرکت تصمیم گرفتند با خشونت افراطی و نژادپرستانه گروه که تفرقه اعتقادات هیچ جایی در سپاه.”

در واقع بسیاری از شرکت کنندگان مرگبار 2017 متحد حق تجمع در Charlottesville, Virginia دیده می شد حمل مؤتلفه نبرد پرچم.

charlottesville-getty-830755838.jpg
CHARLOTTESVILLE, VA – اوت 12: صدها سفید گرایان نئو نازی ها و اعضای “alt سمت راست” مه پایین خیابان بازار شرق به سمت لی پارک در “متحد حق” رالی 12 اوت سال 2017 در Charlottesville, Virginia. تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

در 2015, تماس, حذف مؤتلفه از پرچم در مقابل کارولینای جنوبی خانه ملت شدت پس از چارلستون کلیسا تیراندازی. نه سیاه و اعضای Emanuel AME Church در چارلستون کشته شدند در طول یک جلسه مطالعه کتاب مقدس توسط Dylann سقف. عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی از سقف به او نشان داد با پوشیدن لباس آراسته با انواع سفید supremacist نمادها و برگزاری مؤتلفه پرچم.

ده روز پس از تیراندازی, فعال, Bree Newsome معروف مدرج پرچم قطب در مقابل کارولینای جنوبی خانه ملت و در زمان پایین مؤتلفه پرچم پرواز در بالای آن است. Newsome و همکار فعال جیمز تایسون بودند و هر دو زندانی برای شیرین کاری.

Bree Newsome of Charlotte, N.C., removes the Confederate battle flag at a Confederate monument at the Statehouse in Columbia, S.C., June 27, 2015.
بری Newsome شارلوت, N. C., حذف مؤتلفه نبرد پرچم در یک Confederate monument در خانه ملت در کلمبیا, S. C., ژوئن 27, 2015. AP Photo/بروس اسمیت

“من فقط احساس کردم که بسیار مهم بود که آن را به یک گروه از شهروندان … که برو و آن را که پرچم را — حتی اگر آنها آن را قرار داده تا یک دقیقه بعد — فقط به می دانم که چگونه به شدت ما در مورد آن احساس” Newsome گفت O’DONNELL در زمان.

چند هفته بعد پرچم برداشته شد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im