دریایی کهنه می ایستد در گرما با “من نمی توانم نفس بکشم” ضبط در دهان

قابل توجه سکوت اعتراض یک دریایی ایالات متحده کهنه ایستاده بود در لباس کامل خارج از Utah State Capitol روز جمعه به مدت سه ساعت در حرارت با نوار چسب بر دهان خود را. یک پیام نوشته شده بر روی نوار سیاه پوشش داده شده است که لب های او: “من نمی توانم نفس بکشم.”

کسانی که کلمات جورج فلوید التماس کرد به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس نگه داشته و زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه منجر به Floyd مرگ در ماه گذشته. این حادثه که در ویدئو برانگیخته سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

روز پنج شنبه هزاران نفر از معترضان با حضور در تظاهرات در Utah State Capitol. روز بعد دریایی نشان داد در همان نقطه. عکاس رابین Pendergrast اسیر عکس انفرادی خود را در اعتراض به, که به سرعت ویروسی رفت.

مرد شناخته شده به عنوان تاد وین و در مصاحبه با CBS وابسته KUTV Winn توضیح داد که چرا او را انتخاب کرد به اعتراض در حمایت از حرکت در این راه است.

APTOPIX America Protests Utah
بازنشسته دریایی تاد وین تظاهرات در مقابل Utah State Capitol جمعه 5 ژوئن سال 2020 در سالت لیک سیتی. ریک Bowmer / AP

وین گفت که او ضبط دهان خود را به سکوت صدای او به عنوان یک جانباز — او می گوید ممتاز صوتی و گفت: KUTV را کلی Vaughen او امیدوار است برای بزرگ کردن صدای بسیاری دیگر صحبت کردن در برابر خشونت پلیس.

به عنوان کهنه ایستاده بود و در حرارت سوزان او برگزار شد نشانه آن است که خواندن “عدالت برای جورج فلوید Breonna تیلور Tamir برنج و دیگران بی شماری.” به عنوان درجه حرارت به بالا 90s در, Salt Lake City, عکس ها نشان می دهد Winn کفش شروع به ذوب شدن در گرما KUTV گزارش.

Winn است که در ابتدا از کانزاس گفت: “رویای یک دریایی از او یک بچه کوچک. 9/11 حملات که اتفاق افتاده در طول سال آخر خود را از دبیرستان مستحکم تصمیم خود را برای پیوستن به این سرویس است. “رک و پوست کنده, من عاشق بودن, دریایی,” او گفت:. “رفاقت برادری این یک ارتباط است که مگر اینکه شما تجربه کرده ام شما واقعا نمی تواند درک کند.”

وین گفت: وقت خود را با تفنگداران دریایی چشمان خود را باز کرد و او قادر به اجازه رفتن از آنچه او به نام “کوچک فکر ایده” او بزرگ شده.

“شما می دانید تا زمانی که من در سمت چپ صفحه اصلی و پیوست دریایی سپاه, من واقعا نمی فهمم که اشتباه بود. تا زمانی که من در خدمت با مردان که پوست بود و رنگ های مختلف از معدن بودند که بهترین مردان است که من تا کنون شناخته شده است به من کمک کند به یاد بگیرند که واقعا ما همه همان” وین گفت.

او به عراق اعزام شد و مجروح شدن دو بار از جمله صدمات ناشی از ضربه مغزی. او از نظر پزشکی مرخص شد در سال 2007 انحراف برنامه های خود را به یک حرفه ای در تفنگداران دریایی. او گفت که او تا چندین سال را صرف مقابله با PTSD و افسردگی کوتاه مدت از دست دادن حافظه.

وین ارائه KUTV با ایالات متحده خود را در اداره امور کهنه کارت شناسایی خود را Purple Heart استناد و عکس ها از وقت خود را در Marines برای اطمینان عمومی او در واقع یک دریایی سپاه, کهنه سرباز پس از چند سوال وضعیت خود را. او گفت که او می یابد ایده “stolen valor به خیلی نفرت.”

America Protests Utah
وین نشان داد برای زندگی مهم برگزاری یک نشانه آن است که به نام عدالت برای جورج فلوید Breonna تیلور Tamir برنج “و دیگران بی شماری.” ریک Bowmer / AP

وین گفت: اعتراض خود را دریافت انتقاد از برخی از هموطنان جانبازان و غریبه آنلاین. او گفت که او موافق است که پرسنل نظامی نباید اعتراض یا طرف در مسائل سیاسی اما او این را می بیند به عنوان یک انسان مسئله سیاسی ندارد و یک KUTV گزارش.

“واقعا همه باید بگویم به همکار من تفنگداران دریایی و جانبازان است حق با شماست. آنچه من در تجویزی حس اشتباه بود. اما من معتقدم که از نظر اخلاقی و اخلاقی آن بود که حق تصمیم گیری را,” او گفت:.

وین گفت که او هیچ بیمار را به سمت پلیس است اما دفاع از پیشرفت در راه آنها رسیدگی تشدید نیروی تاکتیک های آموزش و روش.

او بازگو سوگند او در زمان بعد از او گرفت و به خدمات. “حمایت و دفاع از قانون اساسی” او گفت:. “و هیچ مدرک تحصیلی است. آن را ‘تا این زمان” یا ” فقط برای این افراد است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de