Facebook, رئیس, مارک زوکربرگ به نام برای بیشتر تنظیم محتوای آنلاین مضر و گفت آن را برای شرکت خود را به تصمیم می گیرید چه چیزی را به عنوان مشروع آزادی بیان است.

با استناد به چین, آقای زوکربرگ همچنین هشدار می دهد کنترل بیش از حد در معرض خطر خفقان بیان فردی.

او در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان است.

رسانه های اجتماعی غول مانند Facebook در حال افزایش فشار برای جلوگیری از گسترش اطلاعات نادرست است.

Facebook خاص مورد انتقاد قرار گرفته است برای سیاست های خود را بر تبلیغات سیاسی.

این شرکت راه اندازی شد سیاست های جدید برای تبلیغات سیاسی در آمریکا در سال 2018 و در سطح جهانی زیر سال. این قوانین نیاز به تبلیغات سیاسی به صفحه نمایش که تا به حال برای آنها پرداخت می شود و یک نسخه از آگهی نگه داشته است در عموم-جستجو پایگاه داده برای هفت سال.

اما این هفته Facebook گفت: این امر شامل حمایت سیاسی پست های رسانه های اجتماعی ستاره ها در پایگاه داده خود را. ارسال توسط سیاستمداران نیست همیشه واقعیت-بررسی به عنوان بخشی از شرکت رایگان سخنرانی سیاست یا نه.

  • Facebook زیر آتش “و ظالمانه’ بریتانیا لایحه مالیات بر

در این کنفرانس گفت او حمایت قوانین و مقررات.

“ما نمی خواهیم شرکت های خصوصی در ساخت بسیاری از تصمیم گیری در مورد چگونه به تعادل اجتماعی سهام بدون هیچ گونه فرایند دموکراتیک” او گفت:.

از Facebook بنیانگذار خواست دولت به آمده تا با یک سیستم نظارتی برای رسانه های اجتماعی نشان می دهد باید آن را ترکیبی از قوانین موجود برای مخابرات و شرکت های رسانه ای.

“در صورت عدم وجود این نوع از قوانین و مقررات ما ادامه خواهد داد به انجام بهترین های ما,” او گفت:.

“اما من در واقع فکر می کنم در بسیاری از این پرسش ها که در حال تلاش برای تعادل اجتماعی مختلف سهام است نه فقط در مورد آینده با پاسخ صحیح آن است که در مورد آینده با یک پاسخ که جامعه فکر می کند مشروع است.”

آقای زوکربرگ همچنین بستری در Facebook شده بود آهسته به رسمیت شناختن توسعه هماهنگ آنلاین “اطلاعات مربوط به کمپین” توسط دولت بازیگرانی مانند روسیه است.

او افزود که بدخواه بازیگران نیز بهتر شدن در پوشش آهنگ های خود را با ماسک آدرس IP کاربران.

برای مقابله با این آقای زوکربرگ گفت: Facebook تا به حال یک تیم از 35000 نفر بررسی محتوا و امنیتی بر روی پلت فرم. با کمک از AI او گفت: بیش از یک میلیون حساب های جعلی حذف می شوند هر روز.

“ما بودجه [برای نقد و بررسی محتوا] بزرگتر است امروز بیش از کل درآمد این شرکت هنگامی که ما رفت و در سال 2012 هنگامی که ما تا به حال یک میلیارد کاربر,” او گفت:.

در طول زمان خود را در اروپا زوکربرگ است که انتظار می رود برای دیدار با سیاستمداران در مونیخ و بروکسل به بحث در مورد داده ها شیوه های تنظیم و اصلاحات مالیاتی.

با وجود واکنش شدید عمومی بیش از مسائل مانند تبلیغات سیاسی Facebook می گوید: تعدادی از کاربران در آن خانواده از نرم افزار – Facebook, Messenger, Whatsapp و Instagram – همچنان به رشد.

در اوایل این ماه, Whatsapp اعلام کرد که توسط دو میلیارد نفر در سراسر جهان بیش از یک چهارم از جمعیت جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de