اروپا واکنش نشان داد و با خشم یکشنبه به رئیس جمهور تهمت تصمیم به ممنوعیت شهروندان غیر آمریکایی که اخیرا در بسیاری از کشورهای اروپایی از ورود به ایالات متحده برای یک ماه از شروع این آخر هفته. آن را بی سابقه تلاش برای متوقف کردن جدید کروناویروس گسترش بیشتر در ایالات متحده, اما رئیس جمهور تهمت را اعلام اندازه گیری باعث سردرگمی و مورد نیاز چندین توضیحات.

همچنین موفق به تقویت اعتماد به نفس در وحشت زده و عصبی بازارهای سهام با سهام رو به کاهش دوباره پنج شنبه در سراسر جهان است.

پخش زنده در 10:45 a. m. ET: مجلس نانسی پلوسی است و برگزاری هفتگی در کنفرانس خبری پس از خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی را newser در 11:30. سازمان دیده بان در این دیدار ،

“برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده” آقای ترامپ گفت: در مختصری نادر آدرس به ملت. “قوانین جدید را به اثر جمعه در نیمه شب. این محدودیت ها تنظیم خواهد شد موضوع به شرایط زمین است. وجود خواهد داشت معافیت برای آمریکایی ها که تحت مناسب نمایش.”

کاخ سفید بعد روشن در یک صدای جیر جیر که تعلیق تنها اعمال شده به اتباع خارجی که در سفر به یکی از 26 کشورهای اروپایی در گذشته 14 روز. انگلستان است که بخشی از تقریبا border-کمتر سفر منطقه در اتحادیه اروپا معاف از محدودیت های جدید.

صدای جیر جیر گفت: شهروندان آمریکایی خواهد بود معاف از محدودیت های بیش از حد و خواهد بود به کارگردانی “محدود فرودگاه” برای غربالگری اگر ورود از اروپا است. کاخ سفید همچنین گفت: محدودیت خواهد اثر را در نیمه شب شنبه نه جمعه.

آقای ترامپ نیز در ابتدا گفت: این تعلیق شامل “تجارت و حمل و نقل” پروازهای اما در عرض یک ساعت از اظهارات خود او خود را اصلاح با یک صدای جیر جیر کرد و گفت: “محدودیت توقف مردم نه کالا.”

اعلام کرد: سازمان جهانی بهداشت گفت: شیوع کروناویروس در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر. که رئیس دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: سازمان ملل و سازمان بهداشت بود “عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت” از COVID-19 بیماری است.

واشنگتن پرانتز برای هزاران نفر از پتانسیل coronavirus موارد

از صبح روز پنجشنبه بیش از 1,300 موارد تاييد شده بود در ایالات متحده و حداقل 39 مرگ و میر بودند مقصر ویروس. تاخیر در سطح فدرال را ترک کرده اند دولت های محلی و بهداشت کارگران در مسابقه برای روشن شدن کارهای عقب افتاده از مردم به دنبال آزمون. به رغم بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر ادعای شنبه که آمریکا تا به حال یک “مازاد” از کیت های آزمایش پزشکان در خط مقدم ادامه داد: به می گویند که آنها نمی تواند دسترسی به آزمون آنها مورد نیاز است.

شده اند وجود دارد بیش از 126,000 موارد در سراسر جهان و بیش از 4,600 نفر کشته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف هستند و تقریبا نیمی از کسانی که آلوده شده اند در حال حاضر در حال بهبود است.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im