ماریوت بین المللی آماده به کردند ده ها هزار نفر از کارگران در میان توده لغو می شود مسافران با توجه به شیوع کروناویروس.

“به عنوان محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله تلاش در سراسر جهان گسترده تر تبدیل شده و ما در حال تجربه قابل توجهی قطره تقاضا در خواص در سطح جهانی با یک نامشخص مدت,” ماریوت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما در حال تنظیم عملیات جهانی درآمده است که به معنای کاهش ساعت یا موقت برای ترک بسیاری از همکاران ما در خواص ما”

جهان بزرگترین هتل های زنجیره ای گفت: کارکنان خود را نگه دارید خود را از مزایای بهداشت و درمان در حال حاضر و واجد شرایط برای کوتاه مدت از کار افتادگی پرداخت از ماریوت “باید از آنها مریض” به گفته این شرکت که در مورد استخدام 130,000 در ایالات متحده است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

غول هتل ابراز خوش بینی است که آن کسب و کار خواهد بازگشت پس از همه گیر اببس. “در حالی که نهایی تاثیر دشوار است برای پیش بینی در این زمان با توجه به سیالیت از وضعیت ما با اعتماد به نفس باقی می ماند و در دراز مدت ما چشم انداز” ماریوت اعلام کرد.

ماریوت شروع به بسته شدن برخی از خواص هتل این مدیریت در هفته گذشته از جمله ماریوت طولانی اسکله در بوستون که توقیف در روز پنج شنبه در “منافع عامه” با توجه به بوستون گلوب.

چگونه کوسن coronavirus’ تاثیر اقتصادی

بوستون هتل تا به حال میزبانی یک کنفرانس شرکت در پایان ماه فوریه که درو Biogen مدیران و بانکداران و تحلیلگران سرمایه گذاری از سراسر جهان جمع آوری است که به زودی به همراه داشت چند مورد از coronavirus در ماساچوست و فراتر از آن روزنامه گزارش شده است. یک هتل کارگر بود و میان کسانی که به تازگی تست مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

حدود یک چهارم از ماریوت حدود 375 خواص در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان و ماکائو بسته باقی می ماند با توجه به کروناویروس شیوع Arne Sorenson شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: تماس با وال استریت تحلیلگران هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im