مارتین لوتر کینگ سوم به نظر می رسد در میراث John Lewis

معشوق رای گیری مدافع حقوق مدنی, حقوق رهبر و کنگره نماینده John Lewis درگذشت جمعه در سن 80. روز شنبه, مارتین لوتر کینگ سوم صحبت با رادیو فردا’ آنال Killion به دنبال بازگشت در Lewis’ میراث تاثیر و ارتباط نزدیک این کنگره تا به حال با پدرش کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور

جان لوییس بود تا حد زیادی با الهام از رهبری و صحبت از پدرم و البته او تجسم آنچه در یک دموکراسی باید باشد. به عنوان وجدان کنگره ایالات متحده آمریکا است. به عنوان کسی که همیشه ایستاده بود تا برای مسائل اطراف بشر و حقوق مدنی و بنابراین ملت ما در از دست دادن بزرگ در این نقطه” پادشاه سوم گفت.

متولد در تروی, آلاباما, لوییس برای اولین بار ملاقات شاه پس از حقوق مدنی آیکون ارسال یک بلیط اتوبوس به آن نوجوان لوئیس برای پیوستن به او در, Montgomery, Alabama.

“شما پسر از تروی?” پادشاه پرسید: این جوان مشتاق نوجوان پا زدن شروع مادام العمر ارتباط بین این جفت ارز است.

“او به اشتراک گذاشته شده داستان از زمانی که او یک مرد جوان بود شاید 15 یا به طوری که او تا به حال شنیده ام پدرم سخنرانی در رادیو و تلویزیون در آلاباما” پادشاه III به یاد می آورد. “و در برخی از نقطه, سازمان SCLC (جنوب کنفرانس رهبری مسیحی) پدرم رئیس جمهور فرستاده او یک بلیط اتوبوس به مونتگمری.”

لوئیس با کار های مختلف دیگر رهبران حقوق مدني در سراسر زندگی حرفه ای خود از جمله C. T. ویویان آمریکا وزیر که او نیز درگذشت, جمعه, که, اختصاصی زندگی خود را به مبارزه برای برابری برای همه است. مبارزه King III یادداشت که هنوز ادامه دارد.

Nashville Public Library Awards Civil Right Icon Congressman John Lewis Literary Award
NASHVILLE, TN – نوامبر 19: کنگره/حقوق مدنی آیکون John Lewis به شمار تصاویر و دستگیری او رکورد پیشرو غیر خشونت آمیز تحصن در نشویل را segreated ناهار شمارنده در تاریخ 5 مارس سال 1963. او مفتخر امروز در نشویل کتابخانه های عمومی جوایز مدنی راست آیکون Congressman John Lewis جایزه ادبی در نوامبر 19, 2016 در Nashville, Tennessee. ریک الماس / گتی ایماژ

“او زد از نژاد او, او به پایان رسید و دوره خود را و آن است تا همه ما را به ادامه تا زمانی که آزادی و عدالت و برابری واقعی است برای تمام بشر” شاه سوم گفت: CBS News. “این یک رویا است که پدر من پیش بینی. آن را به ثمر می آیند چرا که ما هنوز در حال مبارزه با سه گانه شر مرده تعریف شده به عنوان فقر و نژاد پرستی — او گفت: نظامی گری من تغییر کرده که به خشونت است.”

لوئیس جوانترین سخنران در مارس 1963 در واشنگتن که در آن پادشاه به او تحویل داده معروف “من رویایی دارم” سخنرانی. در حال حاضر پسر ارشد حقوق مدنی آیکون می خواهد ادای احترام واقعی به لوئیس نه فقط “سیاتل” با داشتن بزرگترین رای گیری مردم در انتخابات این کشور تا به حال دیده برای آینده 2020 انتخابات. حق رای بودند مسئله لوئیس مبارزه سخت برای, معروف رنج جمجمه شکسته هنگامی که پلیس به او حمله کردند و همکار تظاهرکنندگان پس از راهپیمایی در سراسر ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما در 7 مارس 1965 یک روز که شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین.”

“اگر در این چرخه انتخابات ماه نوامبر از سال 2020 ما رای در سطح است که ما هرگز تا به حال دیده می شود که می تواند بخشی از ادای دین می گوید:” پادشاه III.

وقتی پرسیده شد که چه نوع از میراث قدرتمند شکل مانند لوئیس در پشت برگ پادشاه سوم گفت: “جان لوئیس الهام گرفته شده بود پدر من از طریق پدر و سخنرانی ها و آموزه های من الهام گرفته شده است و میلیون ها نفر در سراسر کشور و جهان توسط John Lewis’ ، زمانی که شما صحبت کردن در مورد یک فرد از صداقت یک فرد غیر معمول با وجدان چیزی است که ما همه می توانند به آرزوی. و او به ما نشان داد که چگونه ما می تواند آن را انجام دهد, او ساخته شده آن را بسیار آسان است.”

bloody-sunday-john-lewis-ap-1280.jpg
دولت سپاهی نوسانات بیلی club at John Lewis (راست پیش زمینه) و رئیس سازمان دانشجویی بدون خشونت کمیته هماهنگی طی یک حقوق مدنی رای گیری مارس در سلما علا., 7 مارس 1965. لوئیس پایدار جمجمه شکسته. عکس از آسوشیتدپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit