مری هیگینز کلارک خستگی ناپذیر و طولانی حاکم “ملکه تعلیق” که قصه از زنان ضرب و شتم شانس ساخته شده او را یکی از محبوب ترین نویسندگان درگذشت جمعه در سن 92. او ناشر, Simon & Schuster, اعلام کرد که او به مرگ طبیعی مرده در ناپل فلوریدا و گفت: “با غم و اندوه عمیق ما خداحافظی” به او.

“هیچ کس تا کنون در پیوند به طور کامل با خوانندگان خود از مریم بود,” او دیرین ویرایشگر مایکل Korda در بیانیه ای گفت:. “او درک آنها را به عنوان اگر آنها اعضای خانواده خود را. او همیشه کاملا مطمئن شوید که از آنچه آنها می خواستند به عنوان خوانده شده – و شاید مهم تر از آنچه نمی خواهید به عنوان خوانده شده – و با این حال او موفق به تعجب آنها را با هر کتاب است.”

بیوه در اواخر 30s با پنج فرزند او چندساله پرفروش بیش از نیمه دوم زندگی خود نوشتن و یا co-نوشتن “یک غریبه است, تماشای,” “بابا” و بیش از 50 دیگر مورد علاقه های شما. فروش در صدر 100 میلیون نسخه و افتخارات آمد از سراسر.

روند اخبار

بسیاری از کتاب های او مانند “یک غریبه است به تماشای” و “روز شانس” اقتباس شد برای فیلم و تلویزیون است. او همچنین همکاری در چندین رمان با دخترش کارول هیگینز کلارک.

13th Annual Los Angeles Times Festival of Books Day 1
نویسنده مری هیگینز کلارک حضور 13th سالانه لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب در UCLA مارس 26, 2008 در لس آنجلس ، دیوید لیوینگستون/گتی ایماژ

مری هیگینز کلارک تخصصی در زنان triumphing بیش از خطر مانند محاصره جوان دادستان در “فقط قلب من” و یا مادر دو و هنر, گالری کارگر که شوهر دوم است که یک دیوانه در “فریاد در شب.” کلارک هدف به عنوان یک نویسنده ساده بود اگر به ندرت آسان: نگه داشتن خوانندگان به خواندن.

“شما می خواهید به نوبه خود صفحه,” او گفت: آسوشیتد پرس در سال 2013. “وجود دارد فوق العاده sagas شما می توانید به طور کامل لذت بردن از یک بخش و آن را به پایین. اما اگر شما در حال خواندن کتاب من, من می خواهم به شما گیر با خواندن پاراگراف بعدی. بزرگترین تعریف من می توانید دریافت است ‘من به عنوان خوانده شده خود را سر در گم کتاب ’til 4 در صبح و در حال حاضر من خسته هستم.’ من می گویم: پس شما ارزش پول خود را.'”

زندگی خود را به او آموخت درس از انعطاف پذیری تقویت شده توسط ایمان کاتولیک – که او را با او به اشتراک گذاشته داستانی قهرمانان است. او متولد مری هیگینز در سال 1927 در شهر نیویورک دوم از سه فرزند. او بعدها به نام کلارک پس از ازدواج. پدرش محبوب میخانه که به خوبی به اندازه کافی برای خانواده به استطاعت و مادرش به آماده سازی غذا برای غریبه ها نیاز دارند. اما کسب و کار آهسته در طول رکود بزرگ و پدر او مجبور به کار تا کنون ساعت های طولانی تر به عنوان او گذاشته کارکنان درگذشت در خواب خود را در سال 1939. یکی از برادران او در اثر مننژیت چند سال بعد. باقی اعضای خانواده در زمان در شغل های عجیب و غریب و حال به اجاره اتاق در خانه.

کلارک بود و همیشه دوست داشت به نوشتن. در سن 6 او خود را تکمیل اولین شعر و دبیرستان او در تلاش بود تا فروش داستان های واقعی اعترافات مجله.

پس از کار به عنوان یک هتل switchboard operator و یک پرواز برای پان آمریکن او ازدواج سرمایه های هوایی منطقه ای مدیریت وارن کلارک در سال 1949. در طول 1950s و به ’60s او مطرح فرزندان خود مورد مطالعه و نوشتن در دانشگاه نیویورک و شروع شدن داستان منتشر شده است.

“آرزوی آسمان” بود که در سال 1969 منتشر شد. آن را “یک پیروزی” او به یاد می آورد در خاطرات “آشپزخانه امتیازات” اما همچنین یک حماقت. این کتاب را به ناشر فروخته شد نزدیک به تاریخ انتشار و دریافت توجه کمی شده است. او پشیمان عنوان و متوجه شدند که برخی از فروشگاه ها قرار داده شده کتاب مذهبی بخش است. او جبران شد 1500 دلار منهای کمیسیون. در دهه های بعد این رمان خواهد بود درخواست صدور مجدد به مراتب بیشتر موفقیت به عنوان “مانت ورنون: A Love Story.”

برای او کتاب بعدی او می خواست برای ایجاد برخی از پول. زیر یک راهنما او را اغلب نشان می دهد به نویسندگان دیگر او نگاه کرد و او را در قفسه و به ویژه رمان توسط آگاتا کریستی رکس تنومند و دیگر رمز و راز نویسندگان و تصمیم گرفت که او باید در نوشتن این نوع کتاب او دوست داشت به عنوان خوانده شده. اخیر تلخیص دادگاه در مورد یک زن جوان متهم به قتل فرزندان او به او یک ایده است.

“به نظر می رسید غیر قابل تصور برای بسیاری از ما که هر کاری می تواند انجام دهد که به فرزندان او” مری کلارک نوشت: در خاطرات. “و پس از آن من فکر کردم: فرض کنید یک مادر جوان که به اتهام قتل عمد از او دو فرزند; فرض کنید او می شود از زندان فنی; و سپس فرض کنید از هفت سال به بعد در 32nd تولد فرزندان ازدواج دوم ناپدید می شوند.”

در سپتامبر سال 1974 او را از عامل یک مقاله برای “مرگ یک کمی مرگ” به دست آورد و سال بعد توسط Simon & Schuster برای $3,000. تغییر نام “هستند که در آن کودکان?” منتشر شد و در سال 1975 شد او اولین کتاب پرفروش و او آغاز شد اما نه کاملا تعجب آور اجرا از موفقیت است. او ادعا می کنند که یک روانی به او گفته بود او را تبدیل به ثروتمند و مشهور.

کلارک به دست آورد و چندین خانه و برای یک زمان متعلق به بخشی از New Jersey Nets. او تا به حال دوستان در واشنگتن و کاخ سفید مهمان در دوران ریاست جمهوری دولت از George H. W. Bush, بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش است. باربارا بوش شد ،

ازدواج پس از سال 1996 به سابق مریل لینچ آتی مدیر عامل John J. Conheeney Clark به خوبی به یاد روز او گفت: خداحافظی سخت است. آن بود که در مارس سال 1977 و عامل او به او گفته بود که Simon & Schuster ارائه شد $500,000 برای گالینگور به او سوم رمان “غریبه در حال تماشای” و ناشر Dell پرداخت 1 میلیون دلار برای شومیز. او تا به حال اجرا شده است و خود او فیلمنامه شرکت تولید در طول روز و برای تحصیل در رشته فلسفه رشته در دانشگاه فوردهام در شب به خانه بازگشت و به نیوجرسی در یک ماشین قدیمی با بیش از 100,000 مایل بر روی آن.

“همانطور که من سوار بر روی Henry Hudson پارک وی اگزوز و صدا خفه کن آمد سست و شروع به کشیدن بر روی زمین است. برای آینده 21 مایل I kur-شده plunked, kur-شده plunked, تمام راه های اصلی,” او نوشت: در خاطرات. “مردم در اتومبیل های دیگر نگه داشته و بوق و بوق بزند بدیهی است که مطمئن شوید که من یا خیلی احمق و یا بیش از حد ناشنوا برای شنیدن سر و صدا.

“روز بعد من یک کادیلاک!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im