مریلند آماده ویژه کنگره انتخابات با رأی-با-ایمیل

مریلند اول تمام الکترونیکی انتخابات در جریان است با بسیاری از رای دهندگان از دولت 7th کنگره منطقه ریخته گری رای گیری از راه دور برای انتخاب موقت نماینده زیر کنگره الیاس کامینگز’ مرگ در ماه اکتبر گذشته.

ثبت نام رای دهندگان در سراسر منطقه—که شامل تقریبا نیمی از شهر بالتیمور در علاوه بر این به مناطق بالتیمور و هوارد استان ها—دریافت برگه کاغذ توسط پست الکترونیکی و یا فکس در اوایل این ماه از دولت هیئت مدیره از انتخابات که آن هم ساخته شده الکترونیکی رای گیری در دسترس برای دانلود به طور مستقیم از وب سایت خود را. هیئت پذیرش آراء صادر شده از طریق پست و یا قبل از مارس 28 و همچنین به عنوان کسانی که سپرده در تعیین افت کردن محل قبل از 8:00 p. m. EDT در روز سه شنبه.

اگر چه فرماندار مریلند لری هوگان به شدت تشویق هر کس قادر به رای دادن از طریق پست برای انجام این کار افراد متعلق به 7th کنگره منطقه خواهد شد فرصت را برای رأی گیری در فرد در یکی از سه نظرسنجی سایت. رای گیری مراکز برنامه ریزی برای باز کردن در 7:00 p. m. EDT و در 8 p. m. EDT در روز سه شنبه انتظار می رود که حمایت معقول اجتماعی فاصله اقدامات مشخص شده در هوگان مارس 10 اعلام سفارش که آینده انتخابات ویژه استفاده از “جایگزین سیستم های رای گیری.” همان دستورالعمل اعمال خواهد شد به مریلند 2 ژوئن اولیه انتخابات برای رئیس جمهور و همچنین به عنوان های مختلف دولت و مقامات محلی است.

مریلند رای-با-پست روش اجرا شد در پاسخ به کروناویروس جدید همه گیر است که منجر به حداقل 827 کشته و نزدیک به 4000 بستری شدن در بیمارستان با توجه به وضعیت بخش بهداشت و درمان. به طور کلی بیش از 18,500 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری در سطح ایالت در میان بالاترین در مورد فقره گزارش شده در ایالات متحده است.

هوگان اعلام کرد که رای گیری برای پنج شنبه ویژه انتخابات را در درجه اول از طریق پست در 17 مارس است.

“من دو اولویت اصلی حفظ Marylanders امن و حفاظت از قانون اساسی خود حق رای” او در بیانیه ای گفت که وظیفه هیئت مدیره از انتخابات با توسعه یک طرح برای انجام انتخابات برای 7th کنگره منطقه نماینده “در راه است که محافظت از بهداشت عمومی و حفظ یکپارچگی فرایند دموکراتیک است.”

“در حالی که وجود دارد بسیاری از دلایل معتبر خبري و عدم قطعیت در حال حاضر اطمینان حاصل کرد که صدای مریلند شهروندان شنیده می شود نباید یکی از آنها” هوگان بیانیه ای به پایان رسید.

در اولیه آن توصیه به فرماندار با استناد به یک نیاز برای همه-mail عملیات رای گیری در میان همه گیر مریلند مدیره از انتخابات اذعان خطرات بالقوه قرار گرفتن در معرض عفونت برای هر دو رای دهندگان و رای گیری کارکنان.

Governor Larry Hogan
فرماندار مریلند لری هوگان دارای یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث های جدید کروناویروس در آوریل 17. پس توصیه از دولت وزارت بهداشت و هیئت مدیره از انتخابات هوگان دستور داد که روز سه شنبه کنگره انتخابات پایبند به “جایگزین سیستم های رای گیری” به عنوان وسیله ای برای کاهش تماس فیزیکی.
تراشه Somodevilla/گتی

“با توجه به ماهیت جهانی این بیماری همه گیر خاصی تست مواد و شخصی
تجهیزات حفاظتی (مانند ماسک و دستکش و سایر موارد که کاهش احتمال قرار گرفتن در معرض ویروس) در بحرانی عرضه” هیئت مدیره رئیس Michael کگن نوشت: در نامه ای خطاب به Hogan, رفتن به توجه داشته باشید که توزیع تجهیزات حفاظت شخصی برای همه انتخابات قضات و کارکنان ممکن است تضمین شده برای همین دلیل.

“با توجه به شدت مسری بودن این ویروس شدید اقدامات احتیاطی باید گرفته شود برای محافظت از جان Marylanders به خصوص کسانی که در معرض خطر دسته بندی” نامه او ادامه داد: “و هر گونه انتخابات قاضی بدون تجهیزات حفاظتی را در معرض خطر آلوده شدن توسط COVID-19.”

چندین رسانه از جمله آسوشیتد پرس گزارش داده اند که برگه های رای بازیگران فرد در طول مریلند 7th کنگره انتخابات منطقه را قرنطینه می شود و تا 24 ساعت قبل از آنها در حال بررسی توسط مقامات انتخاباتی در تلاش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بالقوه به عفونت است.

هیئت انتخابات نیست پاسخ به نیوزویک‘s درخواست های اضافی برای اظهار نظر در این مقاله تا زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de