مریلند برای تست تمام خانه های پرستاری برای Coronavirus بدون در نظر گرفتن علائم

فرماندار مریلند لری هوگان اعلام کرده است که دولت آغاز خواهد شد, تست ساکنان خانه سالمندان و کارکنان برای coronavirus صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال نشان دادن علائم.

این فرمان اجرایی جدید که همچنین شامل چندین دیگر اقدامات در نظر گرفته شده برای بهبود ایمنی در زندگی کمک امکانات در طول COVID-19 همه گیر اعلام شد هوگان در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

“من تا به صدور یک فرمان اجرایی نیاز به تست تمام ساکنان و کارکنان در همه مریلند خانه های پرستاری بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها علامتی یا نه” هوگان گفت.

هوگان گفت که منظور نیاز به امکانات مطابق با “اعتصاب تیم” که قبلا ایجاد شده بودند در ماه است. این تیم متشکل از ارتش و دولت, کارکنان مراقبت های بهداشتی است که به ارائه مراقبت های پزشکی اضطراری همراه با تست کمک و تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

کارکنان پزشکی در تاسیسات مورد نیاز خواهد بود برای ارزیابی سلامت ساکنان را به صورت روزانه. خانه های پرستاری نیز نیاز خواهد بود برای ایجاد “اورژانس افزایش نیروی انسانی طرح” اگر کارکنان می شود تهی با توجه به این ویروس است.

Larry Hogan
فرماندار مریلند لری هوگان جایگزین او ماسک صورت بعد از صحبت با خبرنگاران در آناپولیس مریلند در تاریخ 17 آوریل سال 2020 است.
تراشه Somodevilla/گتی

“با گسترش ما تست ما باید انتظار برای دیدن تعداد موارد مثبت قابل توجهی افزایش در میان ساکنان خانه سالمندان و کارکنان گفت:” هوگان. “هر یک از کارکنان که تست مثبت خواهد بود بلافاصله مرخص و به انزوا.”

دولت با قرارداد جدید “پل تیم” هر یک متشکل از یک پزشک پرستار چند مشاوران برای کمک به پتانسیل کمبود نیروی انسانی. تیم آماده هستند تا بلافاصله مستقر هستند و گفته می شود قادر به مراقبت از 100 ساکنان در هر شیفت.

منظور اجرایی نیز نیاز به امکانات به طور منظم نگه داشتن کارکنان و ساکنان به روز شده در مورد هر COVID-19 عفونت همراه با اعضای خانواده و اقامت نمایندگان.

“این است که قلب غم انگیز به اندازه کافی است که خانواده نمی تواند سفر خود را به آنهایی که عشق اما آن را حتی بدتر زمانی که آنها می توانید اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل این امکانات” هوگان گفت. “خانه های پرستاری مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن خانواده ها مطلع روزانه است.”

اگر چه بسیاری از امکانات ارائه کافی مراقبت هوگان گفت که او “کاملا رک و پوست کنده خشمگین” است که تعداد کمی شکست خورده اند و با رعایت بهداشت دولت قوانین و مقررات. او منصوب سلامت رسمی از گارد ملی مریلند به عنوان یک “اضطراری ایمنی و رعایت افسر” رهبری یک تیم است که اجرای انطباق با قوانین و مقررات.

هوگان گفت که این امکانات شامل جمعیت است که به خصوص در معرض این بیماری و هر تعامل همراه با خطرات جدی و حتی زمانی که اقدامات احتیاطی گرفته شده و اشاره کرد که یک مقدار نامتناسبی از COVID-19 مرگ و میر در کشور در ارتباط بودند به خانه های سالمندان.

“حتی زمانی که بهترین شیوه و مراقبت در محل این ویروس هنوز هم ممکن است منتقل بدون علامت کارکنان به این معنی است که هر بیمار تعامل همراه با خطر” هوگان گفت. “این بیماری حساب برای 19 درصد از کل موارد مثبت در کشور ما اما تکان دهنده, 46 درصد از مرگ و میر در مریلند هستند و بیماران از خانه های سالمندان.”

نیوزویک رسیده به امکانات بهداشتی Association of Maryland نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر