یک ماساچوست بر اساس شرکت نشان داده است بیش از یک میلیون و آزمون است که می تواند تشخیص COVID-19 در چهار ساعت آماده به کشتی روز پس از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) صادر اضطراری مجوز خود را برای تست.

Thermo Fisher Scientific روز دوشنبه گفت که این شرکت در حال حاضر 1.5 میلیون نفر آزمون در دسترس تحت اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) برچسب و که از آن انتظار دارد به سرعت تا سطح شیب دار تولید برای رسیدن به 2 میلیون آزمون در هر هفته است.

یک سخنگوی این شرکت همچنین تایید کرد به نیوزویک که انتظار می رود که تولید در مقیاس بالا به پنج میلیون آزمون در هفته در برخی از نقطه در ماه آوریل است.

این شرکت گفت: این آزمون در دسترس خواهد بود در ابتدا به توزیع حدود 200 آزمایشگاه در ایالات متحده آمریکا “Thermo Fisher ادامه خواهد داد به کار در همکاری با سازمان های دولتی و شرکای خصوصی به گسترش دسترسی به” افزود: شرکت در انتشار اخبار.

روز جمعه Thermo Fisher Scientific گفت: FDA صادر کرده اضطراری مجوز برای آن آزمون است که می تواند نتایج در عرض چهار ساعت از یک نمونه به آزمایشگاه.

covid-19 test
پرستاران با پوشیدن لباس های محافظ دسته یک ویال حاوی یک برنامه به طور بالقوه آلوده coronavirus گرد و خاک در یک درایو-توسط مرکز آزمون در دانشگاه واشنگتن پزشکی پردیس در تاریخ 13 مارس سال 2020 در سیاتل واشنگتن است.
جان مور/گتی ایماژ

“مجوز از ما تست تشخیصی برای COVID-19 کمک خواهد کرد برای محافظت از بیماران و کادر درمانی برای پاسخ سریع به درمان کسانی که بیمار و جلوگیری از گسترش عفونت” مارک N. کاسپر مدیر عامل شرکت Thermo Fisher Scientific, گفت:.

“در همکاری با FDA و مقامات نظارتی در سراسر جهان, ما متعهد به گسترش و در دسترس بودن تست تشخیصی برای جلوگیری از گسترش این بیماری,” او اضافه شده است.

این شرکت که تجهیزات آزمایشگاهی, فروش انواع کیت تست—یک ظرفیت برای تشخیص تا 100 نفر و دیگری که می توانند به عنوان بسیاری از 1000 نفر است.

“ما برنامه ریزی برای تولید به 5 میلیون و واکنش های هر هفته. هر واکنش پتانسیل برای تست یک بیمار است. آزمون در دسترس خواهد بود به عنوان بخشی از کیت. هر کیت می تواند تولید یا 100 یا 1000 واکنش ها بسته به شرایط خاص کیت” ران اوبراین یک سخنگوی این شرکت گفت: عصر ایران.

FDA کمیسر Stephen هان گفته است که این سازمان شده است در تماس با 80 تست توسعه دهندگان که می خواهند به کیت خود را در دسترس از طریق امارات فرایند از آغاز جدید شیوع کروناویروس.

همچنین در روز جمعه سوئیس شرکت دارویی Roche اعلام کرد که آن را نیز دریافت اضطراری مجوز برای یک رقیب کیت تست از FDA. “روشه متعهد به ارائه به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان امکان پذیر است و در حال رفتن به محدودیت ظرفیت تولید ما” این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

هر دو شرکت ذکر شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری در روز جمعه پس از او اعلام COVID-19 همه گیر ملی اضطراری است.

تست ظرفیت ایالات متحده شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار با پزشکان و سیاستمداران و بیماران در سراسر شهرستان شکایت در مورد عدم در دسترس تست.

هفته گذشته دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اذعان کرد در یک خانه شنوایی که ایالات متحده موفق به ملاقات با ظرفیت coronavirus تست.

“این سیستم واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر” Fauci که متخصص در بیماری های عفونی در آمریکا و در مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus تیم گفت: یک خانه شنیدن. “است که یک شکست. اجازه دهید آن را بپذیرد.”

این گرافیک ارائه شده توسط ana ortega, نشان می دهد تعداد تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده از 7 p. m. EST در مارس 16.

Coronavirus COVID-19 United States Statista
گسترش COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده
Ana ortega

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش COVID-19

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه;
 • هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی به دنبال هدایت است.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است.
 • تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک نیست استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im