ماساچوست شرکت به تولید میلیون ها نفر از کیت های آزمایش است که می تواند تشخیص COVID-19 در چهار ساعت

نیوزویک | No comments

یک ماساچوست مبتنی بر شرکت گفت: از آن خواهد شد تولید بالا-تست سرعت است که می تواند تشخیص COVID-19 در عنوان بسیاری از پنج میلیون نفر در هفته است.

Thermo Fisher Scientific گفت: سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) صادر کرده اضطراری مجوز برای آن آزمون است که می تواند نتایج در عرض چهار ساعت از یک نمونه به آزمایشگاه.

“مجوز از ما تست تشخیصی برای COVID-19 کمک خواهد کرد برای محافظت از بیماران و کادر درمانی برای پاسخ سریع به درمان کسانی که بیمار و جلوگیری از گسترش عفونت” مارک N. کاسپر مدیر عامل شرکت Thermo Fisher Scientific در بیانیه ای گفت:.

بیمارستان ها و آزمایشگاه ها می توانید سفارش کیت تست آنلاین بلافاصله, Thermo Fisher Scientific سخنگوی ران اوبراین گفت: بوستون گلوب. آنها “باید قادر به شروع به در حال اجرا و تست در عرض یک هفته,” او اضافه شده است. نیوزویک تماس اوبراین است تماس اضافی برای نظر.

این شرکت که تجهیزات آزمایشگاهی, فروش انواع کیت تست. یکی از ظرفیت تشخیص تا 100 نفر و دیگری که می توانند به عنوان بسیاری از 1,000 نفر در جهان گزارش شده است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود “بسیار خوشحال است که ترمو فیشر بود فقط تایید شده شب گذشته توسط FDA در زمان ثبت نیز ارائه می شود چه نام high throughput test است که در واقع افزایش ظرفیت این های عمومی و خصوصی مشارکت.”

پنس اضافه شده است که جزئیات بیشتر در مورد تست ظرفیت آشکار خواهد شد توسط مقامات در 5 p. m. و در روز یکشنبه.

FDA کمیسر Stephen هان گفت: در بیانیه ای در روز جمعه “این عمل امروز ما را نشان می دهد آژانس تعهد به کار در سراسر ساعت برای بررسی و تأیید تشخیص در طول این بهداشت عمومی اورژانس. ما شده اند درگیر شدن با تست توسعه دهندگان و تشویق آنها را برای آمدن به FDA و کار با ما.”

هان اضافه شده است که FDA بوده و در تماس با 80 تست توسعه دهندگان که می خواهند به کیت خود را در دسترس از طریق اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) فرایند از آغاز جدید شیوع کروناویروس.

روز جمعه در سوئیس شرکت دارویی Roche اعلام کرد که آن را نیز دریافت اضطراری مجوز برای یک کیت تست از FDA. “روشه متعهد به ارائه به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان امکان پذیر است و در حال رفتن به محدودیت ظرفیت تولید ما” این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

هر دو ترمو فیشر علمی و روشه ذکر شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری در روز جمعه که در طی آن او اعلام کرد COVID-19 همه گیر ملی اضطراری است.

کمبود آزمون COVID-19 موجود در آمریکا را به خود جلب کرده گسترده انتقاد از کارشناسان و عمومی است. با توجه به تعداد نگهداری می شود توسط American Enterprise Institute شهرستان در حال اجرا است در اطراف 26,000 آزمون یک روز که از صبح روز شنبه.

Coronavirus test
سلامت کارگران تست یک زن برای coronavirus در یک درایو از طریق تسهیلات در زندگی مرکز مراقبت در 14 مارس سال 2020 در Kirkland, Washington.
جان مور/گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش COVID-19

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه;
 • هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی به دنبال هدایت است.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است.
 • تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک نیست استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>