ماساچوست گلف به دست انداختن فرماندار Stay-at-Home منظور بازگشایی این هفته

دو زمین گلف در ماساچوست در حال بنا به گزارش مجموعه به بازگشایی در این هفته با وجود دولت محدودیت و ممنوعیت آنها در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

فرماندار ماساچوست چارلی بیکر ممنوع برداری از زمین های گلف به همراه چند تن دیگر کسب و کار تلقی می شود “غیر ضروری” از طریق مه 18, به عنوان بخشی از تلاش برای کمک به مهار گسترش COVID-19.

صاحب کتری Brook Golf Club و Wachusett باشگاه های کشور هر دو واقع در بخش مرکزی از دولت برنامه ای برای نادیده گرفتن محدودیت ها و باز کردن دوره های آموزشی به زودی حتی اگر او شخصا تحت تاثیر این ویروس زمانی که او مادر در قانون از درگذشت این ویروس در پایان ماه مارس.

“من نمی دانم چقدر جدی این است که” نگاه کالن اجرا می شود که این دوره با سه برادر گفت: فاکس نیوز در روز دوشنبه. “من فکر نمی کنم این یک جعل است. من فکر می کنم آن جدی است. و من چهار فرزند را دیدم هرگز مادر بزرگ خود را دوباره و نتوانسته اند به درستی غمگین. بنابراین من تشخیص واقعی چگونه این ویروس است.”

Coronavirus Golf
اکثر ایالات آمریکا اجازه داده اند گلف برای ادامه فعالیت با وجود محدودیت در بسیاری دیگر از کسب و کارهای غیر ضروری در طول COVID-19 بیماری همه گیر.
ArtMassa/گتی

اگر چه برخی از ورزش نیاز به تماس نزدیک بین افراد گلف است که به طور معمول در فاصله زیادی از فضاهای باز. بسیاری از دولت موقت را ممنوع قرار داده شده در گلف در طول این بیماری همه گیر را از آنجا برداشته شده است با اعتقاد به این ورزش منحصر به فرد مجهز به انطباق اجتماعی فاصله و دستورالعمل های ایمنی امکان پذیر است.

ماساچوست مریلند و ورمونت تنها ایالات متحده است که هنوز برای تصمیم گیری در زمانی که گلف می تواند بازگشت با توجه به گلف مشاور. در مجموع از 47 متحده اجازه خواهد داد که گلف زمانی که دوره های بازگشایی در روز سه شنبه در واشنگتن و در نیوهمپشایر در آوریل 11.

اتحاد ماساچوست گلف سازمان بنا به گزارش ارائه شده یک طرح برای بازگشایی دوره های گلف در یک جلسه با بیکر هیئت مشورتی در بازگشایی کسب و کار بیش از آخر هفته. فرماندار گفت: پیشنهاد شد “بودن در نظر گرفته شود” در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

کالن گفته فاکس نیوز او تمایلی به صبر کنید دیگر برای جمهوری خواه فرماندار به اقدام و گفت که خانواده اش بود “در حال اجرا خارج از زمان” پس از کسب و کار تعطیل شد, پنج هفته و تا به حال “هیچ چیز برای از دست دادن” با شکستن قانون است. اگر چه هیچ جدول زمانی دقیق او گفت: دوره های آموزشی باید بازگشایی در “چند روز آینده.”

“من قرار داده و من ایمان به او و صبر ما انجام شده است,” او گفت:. “در این مرحله متاسفانه, اگر ما باز نمی شود در چند هفته ما انجام می شود.”

کالن اصرار دارد که این خواص را باز و آنها را اولویت بندی ایمنی با در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه مانند چک کردن مردم در خارج تنها با استفاده از no-تماس تبلیغاتی و تک استفاده از چرخ دستی گلف منع مردم از تجمع در پارکینگ و الزامی است که کارکنان پوشیدن دستکش و ماسک.

نیوزویک رسیده به بیکر نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر