یک غول دندان از یک گونه منقرض شده کوسه کشف شد در جزایر کیمن در طول یک پروژه توسعه. اعتقاد بر این است که متعلق به یک megalodon (Otodus megalodon, قبلا Carcharodon یا Carcharocles megalodon) معروف آن نقش بازیگران در این مگ (2018).

این جزایر کیمن سازمان محیط زیست اعلام کرد ماقبل تاریخ پیدا کردن در رسانه های اجتماعی و پس از آن تحویل داده شد به سازمان حفاظت محیط زیست برای مطالعه بیشتر. با توجه به کیمن پردیس, آن است که کمی بیش از 4 اینچ (10.25 سانتی متر) ،

در حال حاضر منقرض شده megalodon بوده است و بزرگترین کوسه به گردش اقیانوس با بزرگسالان اندازه گیری عظیم 48 به 60 فوت (15 تا 18 متر).

“که سه برابر طولانی تر از یک فرد بالغ کوسه سفید بزرگ و حدود شش بار بزرگتر از بزرگترین کارائیب ریف کوسه” سازمان حفاظت محیط زیست گفت: کیمن پردیس, در بیانیه ای.

با توجه به موزه تاریخ طبیعی در لندن برخی از قدیمی ترین فسیل در حدود 20 میلیون سال است. بزرگترین megalodon دندان داشت تا کنون اندازه گیری تا 7 اینچ (18 سانتی متر) ساخت یکی به تازگی کشف شده در جزایر کیمن نسبتا کوچک در مقایسه با.

این دندان ها شده اند استفاده می شود به سوراخ کردن گوشت. کارشناسان بر این باورند megalodons را feasted بزرگ ماهی ها و نهنگ ها به عنوان بزرگ به عنوان humpbacks.

با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست بزرگدندان تصور می رفته اند و منقرض شده در اطراف پایان پليوسن عصر حدود 3.5 به 2.6 میلیون سال پیش. آن زمانی بود که یک دوره خنک کننده و خشک باعث گسترش دشت و مراتع دیگر که در نهایت منجر به پا بلند grazers که زندگی می کنند وجود دارد امروز.

در حالی که معلوم نیست دقیقا چه چیزی باعث انقراض آنها برخی دانشمندان نشان می دهد مرگ خود را ممکن است گسل از یک رقیب: عمدتا این کوسه بزرگ سفید.

با توجه به مطالعه منتشر شده در PeerJ—مجله زندگی و محیط زیست علوم megalodon دچار انقراض 3.6 میلیون سال پیش نیست 2.6 میلیون سال پیش به عنوان پیش فرض. این بعد از تاریخ منطبق نیست با هر گونه رویدادهای مهم یا تغییرات است که می تواند توضیح ناپدید شدن خود را. به جای آن ممکن است جای گرفته اند در یک زمان از “faunal گردش مالی” هنگامی که گونه های مختلفی رفت و منقرض شده به عنوان گونه های دیگر شروع به پدیدار شود.

در این مورد فرض بر این است که کوسه سفید بزرگ که برای اولین بار به نظر می رسد در این فسیل در حدود 6 میلیون سال پیش سوار megalodon به انقراض است. به گفته دانشمندان ممکن است وجود یک همپوشانی قبل از سفید بزرگ outcompeted بزرگدندان.

شده اند وجود دارد چند megalodon دندان اکتشافات در سال گذشته, از جمله یکی در کارولینای شمالی و یکی در مکزیک است.

Megalodon
بزرگدندان بزرگترین کوسه شناخته شده زندگی می کردند.
Warpaintcobra/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su