ثانیهarry د Quetteville است در گفتگو با مت هنکاک در CogX بحث در مورد آنچه که انگلستان تا کنون یاد گرفته از این بی سابقه جهانی بهداشت از بحران دست زدن و حال کردن در تست های پیگیری و ردیابی; اعتماد عمومی و به کارگیری از فناوری بزرگ در کنار بیمه خدمات درمانی و وضعیت بسیار مورد بحث ردیابی نرم افزار. دنبال کردن وبلاگ زندگی می کنند از بحث زیر.

به روز رسانی خودکار

پزشکی از راه دور در حال افزایش است

تیوی استفاده از نرم افزار برای برقراری ارتباط با پزشکان بیش از تماس های ویدئویی شده است به سرعت در حال افزایش است که میلیون ها نفر از مردم مجبور به ماندن در خانه. چگونه سرعت ؟

تا به 50pc از همه GP apppointments در حال حاضر به جای پزشکی از راه دور به وزیر بهداشت توضیح می دهد. که از 10pc قبل از همه گیر.

فشار شمع در بیمه خدمات درمانی

تیاو تلگراف ویژه خبرنگار هری د Quetteville اشاره دارد که یک موج از بیماران مجموعه به آمار بیمارستان با گزارش نشان می دهد یک 10m-فرد در لیست انتظار.

آقای Hancock اشاره می کند که “ما بازگشایی بیمه خدمات درمانی تا آنجا که ما می توانیم” اما نشان می دهد احتیاط برخی از بیماران است.

“به عنوان مثال برخی از درمان سرطان نیاز شما به سیستم ایمنی بدن شما را به صفر و اگر وجود دارد;s یک ویروس مرگبار در مورد شما نمی خواهید به انجام,” او گفت:.

چگونه مت, Hancock, مقابله با ویروس ؟

“آن احساس می کند مانند یک سن پیش زمانی که من تا به حال آن را از” وزیر بهداشت توضیح می دهد.

Mr Hancock اول پایین آمد با علائم خفیف از Covid-19 در پایان ماه مارس فقط دو هفته پس از مستند اقدامات آمد.

“برای دو روز نمی توانستم فرو کردن… من بدیهی است که جدا شده در خانه برای یک هفته, اما من می تواند کار عمدتا از طریق آن و خوشبختانه سپس به عقب بر گردیم روی پای من,” او توضیح می دهد.

چه CogX و به همین دلیل است که وزیر بهداشت وجود دارد ؟

CogX سه روز جشنواره است که طول می کشد در مرکز صحنه در لندن tech هفته جذب مدیران و رهبران از سراسر جهان به بحث در مورد مهم ترین مسائل جامعه و راه های که در آن تکنولوژی می توانید فروغ دنباله دار به آینده است.

داشتن یک نقش پیشرو در بریتانیا در پاسخ به کروناویروس همه گیر وزیر بهداشت مت هنکاک است که به خوبی قرار داده شده برای رسیدگی به سوالات در پاسخ به Covid-19, چگونه تماس ردیابی نرم افزار می تواند به ما کمک کند از مستند و چه آینده بهداشت و درمان می تواند مانند نگاه.

آقای هنکاک به تازگی ادعا کرد که coronavirus بود “در حال عقب نشینی در سراسر کشور” اما با تفاوت بیش R تعداد در مناطق مختلف سوال باقی می ماند بیش از واقعی نرخ انتقال ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im