Matt Lauer می نویسد: op-ed در مورد رونان فارو

Matt Lauer نوشته شده op-ed در پاسخ به رونان فارو کتاب “بگیر و بکش” که جزئیات اتهامات سوء رفتار جنسی در برابر او. سابق “امروز” نشان می دهد شرکت میزبان op-ed منتشر شد Mediaite دو روز پس از نیویورک تایمز منتشر شده یک ستون توسط بن اسمیت تحت عنوان “این است که رونان فارو بیش از حد خوب درست باشد?”

Lauer را op-ed “چرا رونان فارو است که در واقع بیش از حد خوب درست باشد” پژواک انتقاد در اسمیت ستون که مطرح شده سوال در مورد Farrow را به شیوه های گزارش.

Farrow کتاب منتشر شد و در سال 2019 دو سال پس از Lauer اخراج شد از NBC پس از آنچه او به عنوان “اعتراف به داشتن یک رضایت طرفین و در عین حال نامناسب ارتباط با یک همکار کارمند در محل کار.” در حالی که Lauer حفظ روابط رضایت طرفین بود او مدعی بروک Nevils, بعد گفت Farrow که Lauer raped او. جزئیات اتهامات او شده و در “گرفتن و کشتن.”

در طولانی op-ed, Lauer scrutinizes Farrow کتاب است که تواریخ نویسنده روزنامه نگاری رسیدگی به اتهامات علیه Lauer و خوار تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein.

Lauer جزئیات تعدادی از موارد که در آن او می گوید Farrow و واقعیت-جستجوگر موفق به تماس با شاهدان به دیدن اگر آنها حمایت ادعاهای ساخته شده توسط خود شاکی. زمانی که Lauer به نام کسانی که شاهدان او می گوید آنها مورد مناقشه برخی از حوادث شرح داده شده در این کتاب است.

“از آغاز تا پایان Ronan اقدام به عنوان بروک مدافع نه به عنوان یک روزنامه نگار, بررسی, او ادعا می کند” Lauer می نویسد.

او می گوید: او می خواست به افشای “گزارش ناقص و واقعی اشتباهات است که می تواند به راحتی اجتناب شده است و با حداقل تلاش در رونان فارو است که خود را نسخه ای از این روایت به طور قابل توجهی نور متفاوت است.”

Lauer همچنین ادعا می کند Farrow تا به حال یک شکایت علیه NBC به دلیل خود MSNBC نشان می دهد لغو شد و این شبکه تصمیم خود را به اجرا در گزارش Harvey Weinstein. Farrow “بود به سختی و بی طرفانه روزنامه نگار که آن را به چیزی برای انجام با NBC و او به ندرت به چالش کشیده به عنوان او کاهش یافته و شهوت پرست داستان در یک روز تلاش های بازاریابی طراحی شده برای ایجاد توجه رسانه ها را برای کتاب خود” Lauer می نویسد.

Farrow صادر کوتاه پاسخ به op-ed در سه شنبه شب به tweeting: “من می گویم این است که Matt Lauer اشتباه است. گرفتن و کشتن بود به طور کامل گزارش و واقعیت-بررسی از جمله با Matt Lauer خود را.”

Mediaite می گوید پس از Lauer در ابتدا ارائه op-ed در پاییز گذشته “Mediaite ویراستاران به طور مستقل واقع بررسی حساب های چهار شاهد/افراد Lauer با صحبت و نقل در این قطعه. همه تایید کرد در اوایل فوریه که Lauer حساب مکالمات خود را دقیق بود.”

Lauer را تاخت و تاز کردن به چشم های عمومی جلب توجه فوری در رسانه های اجتماعی. او روند در توییتر مدت کوتاهی پس از op-ed آنلاین منتشر شد و بسیاری از توییت منفی بودند.

او مدعی بروک Nevils توییتی کوتاه اما تاثیرگذار پاسخ: “DARVO: تکذیب حمله معکوس قربانی و مجرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit