ماتل افتخارات کارگران خط مقدم با اسباب بازی های جدید

کودکان و نوجوانان استفاده می شود به بازی با ابرقهرمان و G. I. Joe, اکشن, آمار و ارقام – اما این روزها وجود دارد قهرمانان جدید در شهر است. در چهارشنبه ماتل منتشر عروسک های جدید به افتخار کارگران در خط مقدم از coronavirus نبرد. اسباب بازی شرکت ایجاد کرده است پرستار, دکتر, EMT و تحویل راننده مجسمه.

از 29 آوریل تا مه 31 مشتریان می توانند خرید #ThankYouHeroes عروسک آنلاین ماتل گفت. خالص درآمد حاصل خواهد شد به اهدا #FirstRespondersFirst. هر عروسک هزینه خواهد شد $20 و 15 دلار به مبارزات انتخاباتی.

#ThankYouHeroes بخشی از ماتل را فیشر-قیمت تجاری و خواهد بود که برای اولین بار از چندین تلاش از شرکت “در آن بازی رو به جلو” پلت فرم این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

16-عروسک مجموعه “طراحی شده برای جاوید و افتخار بهداشت و درمان و هر روز قهرمانان و به درایو اضافی کمک های مالی برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان” معاون ارشد رئیس جمهور از فیشر-قیمت و جهانی سر نوزاد و پیش دبستانی چاک Scothon گفت: در آزادی مطبوعات.

“این که آیا این اسباب بازی با توجه به عنوان هدیه به رسمیت شناختن کسی که مشغول به کار در خط مقدم و یا استفاده به عنوان یک ابزار برای کمک به کودکان به گفتگو در مورد چگونه آنها احساس امید ما این است که Fisher-Price-اسباب بازی و بازی به طور کلی می تواند در نهایت این زمان دشوار است آسان تر برای هر دو بچه ها و بزرگسالان است.”

این برند همچنین ایجاد یک ویژه “افراد کمی” مجموعه ای برای کودکان متشکل از یک پزشک, پرستار, EMT, تحویل راننده و فروشگاه مواد غذایی و کارگر.

Arianna Huffington, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت از رشد جهانی یکی از سازمان های پشت #FirstRespondersFirst ابتکار گفت: از آن راه اندازی شد برای حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران و خانواده های آنها در طول این بیماری همه گیر.

“ماتل را یاد برندها و محصولات صحبت می کنند به چیزی در درون ما” هافینگتون گفت: در انتشار. “پس از آن فوق العاده خواهد بود برای دیدن این Fisher-Price مجموعه نه تنها شادی را به کودکان اما به پدر و مادر و مراقبان یک راه جدید به افتخار بهداشت و درمان اولین پاسخ دهندگان و روزمره قهرمانان و خانواده های آنان است.”

ماتل نیز تولید شده 500,000 صورت سپر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی بیش از آن هدف اصلی از 100,000 شرکت گفت. علاوه بر این تلاش های ماتل اهدا کرده است پول را به غیر انتفاعی همکاران و اهدا, اسباب بازی های مختلف به افق روشن مراکز مراقبت از کودکان است که باز شده برای کودکان در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران از طریق #FirstRespondersFirst ابتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر