سابق ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع جیم برخوردار است ستایش گلن خوب و بازرس کل وزارت دفاع امریکا که به تازگی از کار اخراج شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از انتخاب برای نظارت بر پرداخت 2.2 تریلیون دلار در پول محرک است.

“آقای خوب است بنده در بهترین سنت از صادق و صالح حکومت. در سال های گسترده تعامل با او را به عنوان ما به وزارت دفاع اقدام به بازرس کل او ثابت می شود یک رهبر که شخصی و مدیریتی صداقت همیشه از بالاترین سفارش” Mattis گفت: اخبار یاهو.

خوب قبلا به عنوان بازرس کل وزارت دادگستری ایالات متحده از سال 2000 تا 2011 در نهایت قبل از اینکه نامزد به نقش خود در وزارت دفاع توسط رئیس جمهور باراک اوباما در Jan. 2016. در مارس 30, خوب شد و صندلی های تازه شکل گرفته همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته (خ) که به دنبال نظارت بر هزینه های congressionally تایید محرک مالی بودجه.

وزارت دفاع سخنگوی Dwrena آلن گفت که خوب را جایگزین شان o’donnell فعلی بازرس کل در سازمان حفاظت محیط زیست. O’donnell خواهد شد در حال حاضر به عنوان بازرس کل وزارت دفاع امریکا تا زمانی که کنگره تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن جدید نامزد برای وزارت دفاع بازرس کل نقش Jason Abend. Abend در حال حاضر به عنوان مشاور عالی سیاستگذاری برای ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها.

Former Defense Secretary Jim Mattis
سابق ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع جیمز Mattis بازديد FOX News Channel را “داستان با Martha MacCallum” در سپتامبر 03, 2019 در شهر نیویورک است.
استیون Ferdma/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که ناراحتی خود را با نظارت هنگامی که او امضا 2.2 تریلیون دلار بسته محرک ماه گذشته. در آن زمان تهمت صدور امضای بیانیه منع PRAC انتخاب بازرس کل از گزارش به کنگره بدون نظارت محدود کردن اطلاعات بازرس کل می تواند انتقال.

دموکرات کنگره تا به حال مورد نیاز بازرس کل نظارت به عنوان یک شرط برای موافقت با گنجاندن 500 میلیارد دلار شرکت صندوق کمک مالی در 2.2 تریلیون دلار تثبیت اقتصادی بسته است.

Mattis تنها کسی نیست که به ستایش خوب کار به عنوان بازرس کل. وقتی که خوب استعفا داد به عنوان بازرس کل وزارت دادگستری ایالات متحده در سال 2011 در واشنگتن پست نوشت از او “شغل بازرس کل است که اغلب بیهوده یکی نیاز به توانایی تصمیم راسخ و مهم ارزیابی است که همیشه به خوبی دریافت شده توسط همکاران. وزارت دادگستری استخدام, یکی از بهترین در طول دهه گذشته در شخص Glenn A. خوب که به تازگی پا به پایین.”

این نشریه ادامه داد: “آقای خوب بود و کلام در کشف مشکلات و شناسایی راه حل های ماموت آژانس پس از پیوستن به IG در اواسط 1990s. او در زمان بیش از کمر در سال 2000 و led تحقیقات به تمام جنبه های از بخش های عملیات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de