ماکسول می تواند “جیغ” در “شناخته شده با نام” اپستاین شاکی می گوید

Ghislaine ماکسولجفری اپستین دوست دختر سابق که متهم به کمک به او را از نظر جنسی سوء استفاده از دختران زیر سن قانونی می تواند تهمت زدن “بسیار شناخته شده” مردم گفت: ویرجینیا رابرتز Giuffreیکی از اپستین مقتولین. Giuffre به نام ماکسول “متفکر” پشت اتهام قاچاق جنسی.

ماکسول اتهامات جنایی مواجه است ناشی از اتهامات که او تسهیل و شرکت در برخی از اپستاین را به اتهام جنایات جنسی. این اولین اتهامات جنایی تسلیم در برابر او و آنها پس از اتهامات مکرر مقتولین است که گسترش بازگشت بیش از دو دهه. او رد شد وثیقه این هفته است.

Giuffre می گوید ماکسول همراه با اپستین مرتب و آزار او و او را مجبور به داشتن رابطه جنسی با بریتانیا را از شاهزاده اندرو زمانی که او 17. شاهزاده اندرو می گوید او هیچ خاطره ای از جلسه Giuffre و منکر داشتن رابطه جنسی با او.

Giuffre گفت: “فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه که او چه فکر ماکسول.


ویرجینیا رابرتز Giuffre: او یک هیولا است. او بدتر از اپستاین. او همه چیز حتی بدتر از اپستاین بود. او باطل است. او بد بود. و او یک زن است.

گیل پادشاه: وکیل او گفته اند Ghislaine ماکسول نیست جفری اپستین که او یک قربانی از “رسانه چرخش است.”

Giuffre: آنها در حال انجام کار خود را. … اما من می دانم که زن است. من شناخته ام او واقعا خوب است. … آن را در این راه: اپستاین شد پینوکیو و او Geppetto. او مرد کنترل جفری.

پادشاه: کشیدن رشته ؟

Giuffre: آره او کشیدن رشته ها. او تا به حال پول خود را, او تا به حال تماس با ما. … اما Ghislaine بود خیلی بیشتر conniving و هوشمند از اپستاین تا کنون بود.

Giuffre می گوید او برای اولین بار ملاقات اپستاین و ماکسول زمانی که او فقط 16 و مدعی او مجبور به رابطه جنسی با شاهزاده اندرو در سه نوبت جداگانه. او را تکذیب کرد و می گوید آن را ممکن است یک عکس از او با بازوی خود را در اطراف Giuffre بود “doctored.”

Giuffre: شاهزاده اندرو باید وحشت. … او می داند که او گناه. … او باید پاسخگو باشند. ما باید به جهان نشان می دهد که غنی و توانا می تواند سقوط بیش از حد.

شاه: آیا شما فکر می کنم که Ghislaine زندگی در خطر است ؟

Giuffre: کاملا. … اگر او سر و صدای برخی از مردم است که … او ویدئوها در آنها نمی خواهد خوشحال می شود با او صحبت کردن در مورد آن است.

شاه: و هنگامی که به شما می گویند که او و یا او به دانش از فیلم وجود دارد که در مورد مردم, از مردم می خواهم که? مردم — نام های شناخته شده?

Giuffre: بسیار نام شناخته شده است. شما می دانید که مقامات دولتی سیاستمداران … خانواده سلطنتی. مانند شما می دانید آنها مداخله هر لحظه … زمانی که شما راه می رفت به نیویورک عمارت به پالم بیچ همه چیز در حال فیلم برداری شده است.

شاه: آیا شما فکر می کنم مردم می دانستند که آنها در حال ضبط?

Giuffre: نه من. نه در همه.

Giuffre مدعی ماکسول و اپستاین بودند تهدید ثروتمند و قدرتمند است. او می گوید: ماکسول دستگیری مشخص شده عمده نقطه عطف در مبارزه برای عدالت است.

Giuffre: فراواقعي بود. آن را با اهمیت. … این یکی از آن لحظات زندگی است که من هرگز فراموش نکنید.

پادشاه: ویرجینیا چگونه شما او را ملاقات و او چه بود زمین به شما ؟

Giuffre: من در Mar-a-لاگو و دوستدار آن است. من مشغول به کار در منطقه آبگرم. … من در خواندن در مورد آناتومی و ماساژ و این زمانی است که Ghislaine به سمت من آمد و گفت: “آه خدای من شما در حال خواندن یک کتاب در مورد ماساژ.” و شما می دانید داستان کوتاه او به من گفت که او می دانست مردی که به دنبال یک سفر گر. … و اگر او مرا دوست داشت و سپس من را به تحصیل و من را تبدیل به یک واقعی ماساژ درمانگر. بنابراین آره منظورم این بود که رویای یک عمر تا زمانی که من وجود دارد و سوء استفاده فوری بود.

پادشاه: گزارش شده است که آنها را شکار دختران جوان بودند که آسیب پذیر است.

Giuffre: او می تواند بوی آسیب پذیری در یک فرد است. … من به آنها گفتم یک کمی در مورد گذشته من و چگونه من می خواهم شده است ، بنابراین بلافاصله آن را مانند, Cheshire لبخند چیزی است که من به آن تماس بگیرید. … پرسیدم او به من گفت: “چرا شما با داشتن این همه … دختران در آمده و در خواب با دوست پسر خود را؟” و او مانند “بنابراین من لازم نیست به آن را انجام تمام زمان.” شما می دانید به طوری که او ساخته شده مانند یک شوخی خارج از آن.

شاه: چرا شما فکر می کنم او این کار را کرد ؟

Giuffre: او آن را به نگه داشتن جفری شاد برای اطمینان حاصل کنید. او آن را انجام داد چرا که او را دوست دارد کنترل بیش از مردم است. … Jeffrey یک بیمار پدوفیلیا. اما او مغز متفکر بود.

پادشاه: چه عدالت مانند نگاه به صورت شما وقتی که می آید به Ghislaine ماکسول?

Giuffre: من می خواهم برای دیدن Ghislaine ماندن در زندان برای همیشه لطفا برای. … من می خواهم او را به عذر خواهی برای آنچه که او انجام داده برای من و بسیاری دیگر.

پادشاه: زمانی که جفری اپستین … در زمان زندگی خود را … بسیاری از قربانی-slash-بازماندگان احساس کردند که آنها سرقت شده است. که آنها نمی توانید روز خود را در دادگاه.

Giuffre: آن را بزرگ بوده است به نگاه او در دادگاه و می گویم “شما به من صدمه دیده است. شما در زمان دور بی گناهی من شما در زمان دور جوانی من.” … اما او که از ما دور بیش از حد. من واقعا امید ما به این با Ghislaine.

پادشاه: چه باک توقف با Ghislaine ماکسول ،

Giuffre: هیچ باک متوقف می شود زمانی که هر هیولا می شود پاسخگو باشند و فرزندان ما امن هستند. نه فقط من اما تمام هیولا. و ما نیاز به کمک همه.

ماکسول التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه خود را انکار می کند و هر گونه تخلف. Giuffre ادعا می کند بخشی از کیفرخواست. ماکسول وکلای کاهش یافته است به نظر Giuffre اتهامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de