آوریل 4th بود با شما 2020: ‘جنگ ستارگان’ روز معاملات در لگو, دیزنی, هدف و خارج

امروز ممکن است 4 یا آن را به عنوان شناخته شده است به طرفداران sci-fi حق رای دادن جنگ ستارگان در شب. یک بازی در خط معروف “ممکن است نیروی با شما” هر سال ممکن است 4 تعیین شده است به عنوان روز جشن همه چیز جنگ ستارگان.

برای مارس 4th بود با شما 2020, مارک های بزرگ مانند دیزنی و لگو در حال ارائه طرفداران جدید و منحصر به فرد محصولات فروشگاه های Target, Walmart و Best Buy در حال ارائه معاملات و تخفیف در جنگ ستارگان محدوده.

از بازی های ویدئویی, پوشاک, چهره های کلکسیونی و آثار هنری به کتاب و دی وی دی و بیشتر جشن جنگ ستارگان سری فیلم و این Mandalorian تلویزیون نشان می دهد, جنگ ستارگان طرفداران می توانید با استفاده از تمام معاملات در یک روز اختصاص داده شده به آنها.

بعد از گرفتن دست خود را در برخی از merch, دیزنی می خواهد شما را به صدای جیر جیر مورد علاقه خود را در جنگ ستارگان خاطرات با برچسب #MayThe4th.

جنگ ستارگان روز معاملات سال 2020

  • اوج بایگانی
  • Barnes & Noble
  • بهترین خرید
  • دیزنی
  • دیزنی لوکاس فیلم را فشار دهید
  • لگو
  • Star Wars Insider
  • هدف
  • Walmart

اوج بایگانی

دریافت 25 درصد تخفیف برای تمام جنگ ستارگان هنر در اوج آرشیو کد FORCE25 تا 11:59 p. m. on May 4. آنها حتی به Mandalorian آثار هنری برای کودک Yoda طرفداران.

Barnes & Noble

Barnes & Noble اتحاد با تخفیف جنگ ستارگان دی وی دی, در فروش , Star Wars: The Rise of اسکای واکر در $20.99 با 30 درصد ،

بهترین خرید

صرفه جویی در جنگ ستارگان سرگرمی اسباب بازی و اقلام در بهترین خرید در مارس 4. Blu-rays مانند Star Wars: The Rise of اسکای واکر ها با تخفیف بیش از حد.

دیزنی

دیزنی جشن مارس 4th جدید و منحصر به فرد جنگ ستارگان محصولات راه اندازی در مه 4 در 10 a. m. ET. دیزنی در حال حاضر طیف وسیعی از ستارگان محصولات از پوشاک و لوازم جانبی را برای اسباب بازی و limited-edition موارد.

Baby Yoda
“کودک” در “Mandalorian’, همچنین شناخته شده به عنوان کودک Yoda است که در میان شخصیت های موجود در محصول در معاملات روز جنگ ستارگان, مه 4.
لوکاس فیلم / دیزنی

دیزنی لوکاس فیلم را فشار دهید

شما می توانید کتاب Star Wars: ملکه سایه از دیزنی لوکاس فیلم را فشار دهید تا زمانی که ممکن است 8. داستان شرح زیر است Padmé Naberrie, “Queen Amidala” از Naboo او به عنوان هدایت سیاست در حالی که او جعل هویت خود.

لگو

دریافت رایگان منحصر به فرد ستاره مرگ دوم نبرد هدیه با لگو جنگ ستارگان خرید بیش از 75 دلار تا پایان مارس 4. به علاوه افراد برجسته را دو امتیاز در بازی لگو جنگ ستارگان محصولات.

Star Wars Insider

در مه 4, فقط صرفه جویی 44 درصد چاپ به اشتراک Star Wars Insiderیا 25 درصد خاموش دیجیتال-بسته تنها.

هدف

صرفه جویی 20 درصدی در جنگ ستارگان اسباب بازی, لباس, و بیشتر به استثنای لگو در هدف در مارس 4, هنگامی که شما را به فروشگاه آنلاین. هدف منحصر به فرد جنگ ستارگان محدوده از جمله sky movies چهره های شخصیت های مختلف از جمله کودک و Yoda, C-3PO و R2D2. این Mandalorian طرفداران را دوست دارم این بچه Yoda تی شرت.

Walmart

خارج شده است ارائه تخفیف در سراسر طیف وسیعی از ستارگان محصولات به افتخار مارس 4th. از Star Wars Jedi: Fallen سفارش ایکس باکس بازی لگو جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر Pasaana شتابگر تعقیب جنگ ستارگان طرفداران می توانید با استفاده از این ارائه می دهد در مارس 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر