شهردار de Blasio تماس 1 میلیارد دلار برای نیویورک از Coronavirus محرک لایحه “فقط غیر اخلاقی’

نیوزویک | No comments

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این مقدار پول در این شهرستان را از coronavirus محرک لایحه تصویب شده توسط مجلس سنای ایالات متحده بود “فقط غیر اخلاقی” در یک جلسه پنج شنبه شب.

با توجه به داده های اخیر نیویورک دارای بالاترین تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا با شهر نیویورک گزارش بیش از 20 ، 000 مورد از این بیماری است.

از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک شهر نیویورک را دریافت $1 میلیارد دلار یک مقدار de Blasio در نظر نمی به اندازه کافی.

“ما یک سوم از موارد در این کشور در حال حاضر” د Blasio گفت. “کسی انجام محاسبات ریاضی به پایین وجود دارد در واشنگتن در سنا اکثریت جمهوری خواه. آنها به ما کمتر از 1 درصد از پول است که آنها به شهرها و ایالات متحده و ما باید یک سوم از موارد در کشور است. است که فقط غیر اخلاقی است.”

شهردار de Blasio گذاشته سرزنش نیویورک تخصیص پول به طور مستقیم در فوت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

“آن را باید یکی از ساده ترین no-brainers در جهان برای آمریکا شامل پول واقعی برای شهر نیویورک و ایالت نیویورک در این محرک لایحه” د Blasio گفت. “و در عین حال این اتفاق رخ نداد و ما می دانیم که چرا اوباما نمی خواهد اجازه دهید آن اتفاق می افتد.”

“من درک نمی کنم که چگونه هر کسی هر کارمند می تواند با زندگی خود را اگر آنها محروم شهرستانها در وسط بزرگترین بحران از زمان رکود بزرگ—محروم ما محروم کردن دولت از پول نیاز داریم” de Blasio گفت.

نیوزویک رسیده به مک کانل نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

bill de blasio
شهر نیویورک به نام شهردار مقدار پول اختصاص داده شده به شهرستان خود را توسط coronavirus بسته محرک اقتصادی “فقط غیر اخلاقی” در یک شنبه جلسه.
ویلیام فررینگتن-استخر/گتی

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: بسته محرک خواهد بود “واقعا وحشتناک بود برای ایالت نیویورک است.” در حالی که ایالت نیویورک را دریافت تخصیص $3.8 میلیارد کومو گفت: دولت مواجه شد “درآمد کمبود” از حدود 15 میلیارد دلار است.

“این پاسخ به این ویروس احتمالا در حال حاضر ما هزینه 1 میلیارد دلار” کومو گفت: “احتمالا ما هزینه چندین میلیارد دلار زمانی که ما در حال انجام است.”

“من به شما گفتن این اعداد کار نمی کنند” کومو افزود: “و من گفت: اعضای خانه است که ما واقعا به کمک آنها نیاز دارند.”

اگر coronavirus اقتصادی بسته امداد است که به تصویب قانونگذاران ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به آن را تایید کند.

“من را تشویق مجلس به تصویب حیاتی این قانون و ارسال این لایحه به میز من برای یک امضا و بدون تاخیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اخبار جلسه چهارشنبه. “من آن را نشانه بلافاصله.”

در میان مقررات موجود در قانون پیشنهادی مستقیم پرداخت 1200 $برای تک آمریکایی ها با تنظیم درآمد ناخالص کمتر از $75,000. ازدواج را دریافت $2,400 و پدر و مادر از کودکان زیر سن 17 را دریافت 500 دلار برای هر کودک صغیر.

مدیکر پرداخت برای coronavirus درمان را 20 درصد افزایش دهد. بیمارستان در سراسر ایالات متحده نیز خواهد بود که بودجه اختصاص داده شده از 150 میلیارد دلار است که می تواند ساخته شده در دسترس از طریق قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>