رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز سه شنبه به بخش خصوصی گفت: همکاران خود در سنا که او را ندارد به اندازه کافی رای هنوز به بلوک جدید شهادت شاهد در جریان استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی دفاع تیم خود را بسته استدلال زودتر این بعد از ظهر مک کانل گزارش گفت: مردم در یک بسته-درب نشست که او نمی تواند در عین حال بلوک شاهد جولان منابع آشنا با این گفتگو گفت: AP و فاکس کسب و کار.

مک کانل نظرات آمده است که جمهوری خواهان و دموکرات ها در ادامه نبرد خود را بیش از این که آیا به تماس برای سوگند شهادت. رای گیری برای شاهدان بالقوه در واکنش به اعلام جرم دادگاه می رود گرفته شود در چند روز.

دموکرات ها نیاز به چهار—هر چهار—جمهوری خواهان برای رای دادن با آنها به حکم جان بولتون و دیگران به شهادت در مجموعه مقالات. و در این مرحله آنها به صورت چند ممکن است defections. سناتور میت رامنی و سوزان کالینز نشان داده اند که آنها به احتمال زیاد خواهد شد به حمایت از آنها.

جمهوری خواهان که در درجه اول شده است هل دادن سریع محاکمه و تبرئه و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم آمده اند تحت فشار اضافی در روزهای اخیر پس از آیات از بولتون کتاب آینده بیشتر تاکيد جدید شاهد شنیده می شود.

در خاطرات خود سابق مشاور امنیت ملی گزارش ادعا می کند که رئیس جمهور به او گفت در ماه اوت که او می خواست برای حفظ خودداری $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که این کشور با مقامات به توافق برای کمک به اثبات دموکراتیک رقبا از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. بایدن بوده است که منجر 2020 مسابقه برای این حزب نامزدی در اکثر نظر سنجی ها پس از اعلام در مبارزات انتخاباتی خود در ماه آوریل گذشته.

Mitch McConnell
در این screengrab گرفته شده از مجلس سنا تلویزیون پخش, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند در طول استیضاح در برابر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا در کنگره آمریکا در تاریخ 28 ژانویه سال 2020 در واشنگتن, DC.
سنا تلویزیون/گتی

بولتون در حال حاضر نشان داد که او شهادت خواهد داد اگر خواسته توسط قانونگذاران با وجود تهمت منظور محرومیت فعلی خود را و دستیاران سابق از همکاری با این استیضاح در برابر او است که او بارها و بارها محکوم کرد به عنوان یک “جعل” و “شکار ساحره.”

سابق مشاور امنیت ملی را بازشماری از مکالمه خود را با تهمت و چالش های رئیس جمهور قانونی تیم ادعا می کند صفر در عوض.

این اختلاف بین تهمت و بولتون حساب باعث شده است تا شک و تردید از رای دهندگان آمریکایی و یک اشتیاق برای رسیدن به حقیقت. جدید اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که اکثریت بزرگی—75 درصد از رای دهندگان می خواهند سنا اجازه می دهد تا شاهد شهادت. پاسخ دهندگان تا حد زیادی پاسخ داده شده در امتداد خط حزب با 95 درصد خود شناسایی دموکرات 49 درصد از جمهوری خواهان و 75 درصد از مستقل گفت: شهود باید به نام.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم هشدار داد در برابر اجازه می دهد بولتون به شهادت. آنها ادعا می کنند نظرات خود را در حال “قابل پذیرش نیست” و می تواند بیشتر هرج و مرج به حال محاکمه است.

نیوزویک رسیده به مک کانل برای نظر بیشتر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net