مک دونالد اجرایی به نام وضعیت ایالات متحده عرضه گوشت “در مورد” پنج شنبه به عنوان او اعلام کرد افت سود از 17 درصد به صورت زنجیره ای فست فود.

“نکته مهم در مورد زنجیره تامین ما تیم ما تامین کنندگان در سطح جهان ما تا به حال یک زنجیره تامین ، مواد غذایی بسته بندی مواد دیگر – ما تا به حال نشده تک زنجیره تامین شکستن در طول این بحران در همه 40,000 از رستوران ما. که گفت:, آمریکا وضعیت در اطراف گوشت واقع در آمریکای شمالی است در مورد” کریس Kempczinski رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت برای مک دونالد گفت: در ظاهر در CNBC Squawk در خیابان.

“ما در حال نظارت بر آن را به معنای واقعی کلمه ساعت به ساعت. در حال حاضر ما احساس می کنیم در یک موقعیت خوب اما این نگرانی وجود دارد وجود دارد. این چیزی است که من فکر می کنم چون ما مک دونالد ما دسترسی به همه از تامین کنندگان ما و ما یک رابطه خاص با آنها. قطعا انتظار ما این است که آنها را به مطمئن شوید که آنها را به انجام همه چیز آنها می توانند به تضمین ما عرضه” Kempczinski گفت.

مک دونالد دیدم 17 درصد کاهش در درآمد خالص در سه ماهه اول با توجه به این رمان coronavirus همه گیر که رهبری یک چهارم از رستوران خود را به سراسر جهان.

“پس ما عملکرد قوی در 2019, مک دونالد شروع سال 2020 با استثنایی جهانی شتاب و ما در ژانویه و فوریه فروش شد انعکاسی از این روند. پس از بحران جهانی ناشی از COVID-19 همه گیر است به طور قابل توجهی مختل کسب و کار ما, و ما همچنان به کار در یک بسیار چالش برانگیز و غیر قابل پیش بینی محیط زیست” Kempczinski اظهار داشت: در آزادی مطبوعات حاوی سه ماهه اول نتایج.

آزادی مطبوعات نیز آمده است که وجود دارد 3.4 درصد کاهش در فروش جهانی به عنوان 75 درصد از رستوران های مک دونالد در سراسر جهان باز باقی می ماند برای درایو از طریق و از بین بردن. ایالات متحده در حال حاضر 99 درصد از مک دونالد رستوران باز برای کسب و کار.

نگرانی ها در مورد عرضه گوشت در این کشور به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل در گیاهان گوشت پردازش پس از چند بزرگ تولید گوشت مورد برنامه ریزی را تعطیل 80 درصد از امکانات خود را در میان ترس از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در حال رفتن به امضای یک فرمان اجرایی امروز اعتقاد دارم که شما را حل کند هر گونه مسئولیت مشکلات که در آنها برخی از مسئولیت مشکلات ما خواهید بود بسیار خوب شکل” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت در دفتر بیضی سه شنبه. شرکت های بزرگ در تولید گوشت صنعت است که در حال حاضر بسته برخی از امکانات عبارتند از: غذاهای تایسون و Smithfield مواد غذایی.

یک مقام کاخ سفید گفت نیوزویک شنبه که استانداردهای ایمنی خواهد بود در محل قرار داده در پردازش گوشت گیاهان برای محافظت از کارگران است.

 Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America
NOVATO در کالیفرنیا مارس 22: اتومبیل های انتظار در خط در مک دونالد از طریق درایو در آوریل 22, 2020 در Novato, کالیفرنیا. مک دونالد اعلام کرد قصد دارد به ارائه رایگان با تشکر از شما وعده های غذایی به اولین پاسخ دهندگان در خطوط مقدم از COVID-19 همه گیر بین مارس 22 و ممکن است 5. (عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ)
جاستین سالیوان/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im