‘McMillions’ HBO: که خبرچین? تمام سرنخ

در هر قسمت خلاصه داستان برای McMillions قسمت 6, هویت مرموز خبرچین که پایین آورده طرح “عمو جری” به تقلب مک دونالد انحصار بازی فاش خواهد شد در آخر از مستند HBO.

در میان متهمان پیشنهاد در قسمت 5 فرانک کلمبو برادر اواخر سابق جری جاکوبسن co-conspirator جری کلمبو به عنوان به خوبی به عنوان برخی از دریافت کنندگان سرقت قطعات بازی.

هر مصاحبه شونده فکر می کند خبرچین واقعی است. در McMillions قسمت 5, بینندگان دیدم دوایت بیکر یک توسعه دهنده املاک و مستغلات است که درگیر در این طرح سهم خود را نظریه که چه FBI به نام خبرچین بود در واقع اطلاعات gleaned از استراق سمع.

در مستند HBO او گفت: “من فکر می کنم این اف بی آی… وجود دارد یک جعبه در سراسر خیابان را از خانه من در یک قطب… من همیشه می خواهم سوال آنچه در آن بود. من یک مقدار زیادی از اموال من هرگز دیده می شود که جعبه.

“من مشکوک آنها [FBI] بودند استراق سمع بر روی من نه به خاطر مک دونالد اما به دلیل یک همکار نویسنده در اینجا در دریاچه ها. FBI آمد در مبارزه با مواد مخدر مردم در آمد هر کس در آمد و لباس خود را s*** در عرض یک هفته پس از دستگیری و پس از این رفت و…که جعبه رفته بود… به من همیشه احساس می کردم که داستان خود را از چگونه یک خبرچین, چگونه کسی جلو آمد من احساس می کردم که bulls***.”

mcmillions informant
رابین کلمبو متهم فرانک کلمبو بودن خبرچین اف بی آی در ‘McMillions’ قسمت 5
HBO

جری کلمبو بیوه رابین در ضمن گفت که او مظنون به خبرچین است فرانک کلمبو در آخر مصاحبه از قسمت 5. در کلمبو خود را, او همچنین تذکرات او می داند که خبرچین است در حالی که هرگز کاملا انکار است که او ممکن است آگاهانه به اف بی آی است.

“[بدون] the informant گفتن اف بی آی که به کجا برود که به نگاه شنیدیم فرانک کلمبو می گویند: “این مورد هرگز شکسته شده است. هرگز.” او ادامه می دهد: “من می دانم که شکست در این مورد. در این لحظه در حال حاضر من مطمئن هستم که اگر من احساس می کنم راحت کرد و گفت که شکست در مورد من نیاز به صحبت با برخی از مردم و مطمئن شوید که من در معرض خطر اگر من می گویند که شکست این مورد است.”

هر چند فرانک کلمبو احتمالا می آید از این قسمت به عنوان مظنون نخست McMillions می کند همچنین ماهرانه حاکی از تعدادی از دیگر پتانسیل خبرچینان اف بی آی.

فرانک به عنوان کلمبو مصاحبه اجرا می شود, مصاحبه با کاهش به چند چهره ما را دیده اند و نه برای تعداد قسمت, مانند, مایکل هوور یکی از اولین برندگان بررسی توسط FBI و گلوریا قهوه ای که تا به حال دلایل زیادی برای رفتن به این مقامات پس از ترک تنها با 10000 $در یک سال از او 1 میلیون دلار برنده شوید. هر کدام از اینها می تواند بالقوه خبرچین.

یک نفر که نمی تواند آشکار خبرچین, اما, FBI agent داگ متیوز. او می گوید: در فیلم مستند “من هرگز به شما بگویم که منبع بود. شما هرگز خواهد شد که از من است. اگر من یک مرده بدن شما نمی تواند که من جسد. که چقدر من فکر می کنم در مورد دفتر برنامه آن را به کار است که می خواهم.”

McMillions نتیجه گیری در دوشنبه, مارس 9 HBO.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im