معاینات پزشکی: Rayshard بروکس’ شیوه ای از مرگ یک قتل

این Fulton County, معاینه پزشکی صادر شده گزارش یکشنبه حاکم Rayshard بروکس‘ شیوه ای از مرگ یک “قتل.” این گزارش به این نتیجه رسیدند بروکس رنج می برد و دو اثر شلیک گلوله به پشت که ایجاد ارگان آسیب و از دست دادن خون.

آتلانتا افسر پلیس اخراج شد شنبه برای تیراندازی مرگبار در خارج از وندی در شب جمعه. معترضان در آتلانتا آتش به وندی که در آن بروکس کشته شد شب بعد.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت: در سی ان ان و با وجود اتهامات عنوان شده است که می تواند در برابر اعمال سابق آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe: قتل, جنایت, قتل یا تشدید حمله. “اما من معتقدم در این مثال چیزی که ما را به انتخاب بین اگر وجود دارد یک انتخاب می شود ساخته شده است بین قتل و جنایت, قتل,” هوارد گفت.

تظاهرات ادامه داد: در آتلانتا در روز یکشنبه نزدیک به سه هفته پس از مرگ جورج فلوید و دو روز پس از بروکس’ مرگ است.

بیش از 100 نفر با چتر و باران دنده پس از متناوب باران و اعتراض مسالمت آمیز در سایت یکشنبه شب با توجه به آسوشیتد پرس.

قبل از آن یک گروه از معترضان راهپیمایی برای 8.46 مایل به جورج فلویدکه در مینیاپولیس پس از یک افسر kneeled در گردن او برای 8 دقیقه و 46 ثانیه, CBS آتلانتا وابسته WGCL گزارش. گرجستان NAACP در نظر دارد برای برگزاری یک “مارس در گرجستان” در دولت و کنگره آمریکا در آتلانتا در روز دوشنبه زمانی که مجمع به سر کار بازگشت.

NAACP گفت: مارس خواهد بود به “تقاضای قانونگذاران ایالتی آدرس ما خواسته های قانونی و اطمینان از عدالت کیفری اصلاحات لغو شهروند بازداشت توقف رای دهندگان سرکوب و پایان دادن به خشونت های پلیس علیه جوامع ما و همچنین توقف مضر ضد حقوق رای دادن لایحه SB 463.”

TOPSHOT-US-POLICE-RACISM-SHOOTING-POLITICS
مردم با استفاده از تلفن های همراه خود به سند muralist نقاشی چهره Rayshard جونز در خارج از سوخته Wendys رستوران در روز دوم پس از تیراندازی به مرگ توسط پلیس در رستوران پارکینگ 14 ژوئن 2020 در آتلانتا ، الیاس NOUVELAGE/خبرگزاری گتی ایماژ

دوشنبه, مارس نیز از ویژگی های یک سخنرانی از Atlanta Hawks سر مربی لوید پیرس WGCL گزارش شده است.

Rolfe, افسر درگیر در روز جمعه تیراندازی شده است اخراج یک گروه سخنگو گفت: اوایل یکشنبه. Devin برازنان یکی دیگر از افسر در صحنه قرار داده شد در اداری وظیفه. آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر پایین پا را به عنوان رئیس جمهور در روز شنبه.

پلیس گفت بروکس خوابش در وندی drive-thru در شب جمعه و شکست خورده بود یک آزمون هوشیاری. هنگامی که پلیس سعی کرد او را بازداشت بروکس مقاومت کرده و به سرقت برده یک تیزر از یک افسر پلیس ادعا می کنند. بروکس فرار از افسران در یک نقطه هدف این تیزر در پلیس قبل از افسر اخراج خود سلاح به گرجستان دفتر تحقیقات گفت: با استناد به نظارت تصویری است که برای عموم منتشر شد.

APTOPIX Police Shooting Atlanta
“RIP Rayshard” است اسپری رنگ بر روی ثبت نام به عنوان به عنوان شعله های آتش غرق یک وندی رستوران در تظاهرات روز شنبه, ژوئن 13, 2020, در آتلانتا. رستوران بود که در آن Rayshard بروکس ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس جمعه شب پس از یک مبارزه در رستوران را از طریق درایو خط. دکتر اندرسون / AP

فعالان شنبه شب وندی که در آن بروکس کشته شد و برخی از پیشی گرفت و در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی. پلیس گفت که معترضان انداخت آتش در داخل تنظیمات سریع-رستوران و مواد غذایی به آتش کشیده. کورتز استافورد سخنگوی آتلانتا نجات آتش نشانی گفت: Atlanta Journal-Constitution فروغ رشد به دلیل آن را امن برای رسیدن به منطقه ای در نزدیکی و رستوران هنگامی که آتش آغاز شد. او تخمین زده می شود حدود 1000 نفر در خارج از وندی.

جاستین Carissimo و آدری مک نامارا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im