پزشکی غربال در LAX تست مثبت برای Coronavirus دوم کارگر در فرودگاه با بیماری

نیوزویک | No comments

مقامات بهداشتی اعلام کرد که فرودگاه بین المللی لس آنجلس (LAX) پزشکی غربال آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus جمعه دوم LAX غربال آلوده به ویروس.

لس آنجلس وزارت بهداشت (LACDPH) اعلام کرد که یک غربال کار در فرودگاه قرنطینه مرکز تشخیص داده شد با این ویروس. یک غربال کار در همان تسهیلات شد آلوده در روز سه شنبه و دو مورد بر این باور هستند مربوط می شود. لس آنجلس گزارش 13 مجموع موارد تا کنون از حداقل 69 در کالیفرنیا است.

“ما ادامه خواهد داد برای دیدن موارد بیشتر از COVID-19” گفت: LACDPH مدیر باربارا فرر در آزادی مطبوعات. “ما همچنان به اصرار همه را به انجام بخشی خود را: خانه بمانند اگر شما بیمار هستید و نگه داشتن کودکان خود را در خانه اگر آنها بیمار هستند; زمان در حال حاضر به برنامه ریزی برای امکان از مدرسه و کسب و کار تعطیل می شود و مطمئن باشید به دنبال هر گونه احكام صادر شده توسط بهداشت عمومی و/یا مقامات محلی.”

مقامات می گویند screeners شد و به احتمال زیاد در معرض آلوده مسافر اما باید پرسید برای کمک از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال بررسی این موارد است. هر دو کارگران در حال حاضر در انزوا.

نیوزویک رسیده به LACDPH برای اطلاعات بیشتر, اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Los Angeles Coronavirus Press Conference
لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19 coronavirus در لس آنجلس, کالیفرنیا, در تاریخ 6 مارس سال 2020 است.
رابین بک/خبرگزاری فرانسه/گتی

ایالات متحده COVID-19 مورد بوده است ضرب به سرعت. اضافی 89 موارد گزارش شده جمعه, ساخت آخرین رسمی داخلی مجموع 310 در حداقل 25 متحده است. حداقل 15 نفر در کشور فوت کرده اند از این ویروس در حالی که یکی دیگر از 15 نفر بهبود یافته اند.

کارشناسان هشدار می دهند که ایالات متحده در مجموع به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به افزایش برای آینده قابل پیش بینی به خصوص به عنوان تست می شود و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. مقامات فدرال و برنامه ریزی شده به کشتی حداقل یک میلیون تست کیت متحده در پایان هفته اما کاهش یافته است به خوبی از علامت تا کنون. کمتر از 2000 نفر بوده است verifiably آزمایش در ایالات متحده به گزارش روز جمعه در اقیانوس اطلس.

فقط 102,000 موارد گزارش شده در سطح جهان با بیش از 3,600 موارد جدید در روز جمعه. تعداد مرگ و میر نزدیک به 3500 در حالی که حداقل 57,600 مردم بهبود یافته اند.

سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که میزان مرگ و میر برای COVID-19 است که 3.4 درصد به مراتب بالاتر از بیشتر شایع عفونت های ویروسی مانند آنفولانزای فصلی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت با میزان مرگ و میر ارائه شده توسط کارشناسان گفتن فاکس نیوز’ Sean Hannity که او تا به حال یک “حدس” عدد حقیقی بود زیر یک درصد شنبه ، رئیس جمهور و دولت او بوده است زیر آتش خود را برای دست زدن مداوم بهداشت بحران اما تهمت لایحه را امضا صبح روز جمعه برای ارائه $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای مبارزه با ویروس.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
statista, covid19, coronavirus, worldwide cases,
یک نقشه نشان دادن تایید موارد COVID-19 سراسر جهان است.
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>