به عنوان بیمارستان در سراسر ایالات متحده بریس برای افزایش بیمارانمراقبت های بهداشتی کارگران می گویند اقدامات حفاظتی صورت گرفته در طول چند هفته آینده حیاتی خواهد بود با توجه به اخبار CBS’ کارتر ایوانز. برخی از رهبران دولت نگران coronavirus همه گیر می تواند کشش بیمارستان خود را به نقطه شکستن در حالی که تجهیزات پزشکی کمبود تهدید برای قرار دادن پزشکان و پرستاران و بیماران در خطر است.

“پرستاران خواسته شده است که به واقع استفاده مجدد از ماسک از جمله ماسک های جراحی است که ارائه دهنده حفاظت” مدیر اجرایی پرستاران ملی ایالات بانی Castillo گفت.

او گفت: CBS News که یکی از این گروه نگرانی اصلی این است که کمبود N-95 ماسککه فیلتر کردن 95 درصد از ذرات هوابرد. هفته گذشته CDC ارسال شده دستورالعمل جدید گفت: کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند با استفاده از شل تر-اتصالات فولاد ماسک به عنوان “یک جایگزین قابل قبول.”

Castillo پیش بینی کرد که کارکنان مراقبت های بهداشتی ادامه خواهد داد به بیمار به عنوان آنها درمان coronavirus بیماران.

“و به عنوان بیمار و قرار گرفتن در معرض, ما, کنار, و پس از آن که وجود دارد به مراقبت از بیماران؟”

دکتر تماس کمبود تجهیزات پزشکی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی “نامناسب”

مدیر عامل شرکت با لينک مستقيم امداد یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا تجهیز پزشکان و پرستاران گفت: آنها می توانند “اجرا از آنها را امروز” اگر آنها در پاسخ به هر N-95 ماسک سفارش آنها تا به حال در حال بررسی است. او گفت که آنها تا به حال تماس بوده حداقل 150 مراکز بهداشتی و درمانی فاقد منابع اما پس از اهدای نزدیک به یک میلیون ماسک برای چین در اوایل سال آنها کمتر از 500,000 سمت چپ موجود در انبار.

با توجه به ارتباط سلامت عمومی آزمایشگاه, برخی از مواد شیمیایی مورد استفاده در coronavirus آزمون نیز در تامین کوتاه مدت. تشخیص تست های غول پیکر Qiagen, یکی از شرکت های مسئول ساخت آنها گفت: آنها افزایش تولید به مدت هفت روز در هفته را به نگه دارید تا با تقاضا است.

“این گسترش بسیار سریعتر از آنچه که ما قبل از دیده می شود,” Qiagen مدیر عامل تیری برنارد گفت. “بنابراین افزایش تقاضا در همه جا در جهان و به طور خاص در ایالات متحدهبسیار مهم است.”

صلیب سرخ آمریکا اعلام کرد یک شديد کمبود خونبا 2,700 خون درایوهای لغو شد تا کنون به دلیل نگرانی کرد.

حتی فرماندار نیویورک اندرو کومو ابراز نگرانی بیش از بيمارستان’ کمبود تخت باید همه گیر بسیار بدتر است.

“شما مردم در gurneys در راهرو. این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر اگر ما هیچ چیز” او هشدار داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im