دیدار Gwenllian Pyrs این سگ گله مربی propping برای ولز در خم در روز شنبه

تلگراف | No comments

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

چند آشنا با داستان Gwenllian Pyrs این ویلز جلو پارو زن که اجرا خواهد شد در Twickenham خم شدن در روز شنبه در برابر انگلستان است. نقطه از Ysbyty Ifan در کنوی دره از شمال غرب Snowdonia او قرار می دهد او propping دلاوری را به mucking در مزرعه خانواده اش جایی که او بزرگ شد تا بازی بدون قوانین راگبی با او نه برادران و خواهران در حالی که یادگیری هنر دیگر او علاقه: سگ ژرمن شپرد, آموزش.

“راگبی است که هنوز هم نسبتا جدید برای من اما من آموزش سگ در مزرعه با پدرم از من بود و نه ساله می گوید:” Pyrs. “این جایی که من هستم راحت ترین و اگر من تاکید کرد در همه, من از بیرون رفتن با سگ برای استراحت.”

22 سال است و یکی از چندین بازیکن را به حقه بازی شغل ها در تازه ولز طرف که تعداد یک معلم علوم یک ناتوانی و ورود افسر یک دانش آموز و یک فست فود عضو خدمه در میان بازیکنان خود را. در حال رشد در یکی از کوچکترین شناخته شده ویلز زبان جوامع Pyrs آموخته بسیاری از او به زبان انگلیسی از تماشای تلویزیون به عنوان یک کودک مناسب قبل از درس در دو زبانه متوسطه. ما شب تلفن تماس در 6pm تنها بار دوم او صحبت به زبان انگلیسی در تمام طول روز که در طی آن او bashfully اذعان می کند او anglophone تسلط “است که کمی ضعیف” با توجه به هزینه های بسیاری از وقت خود را در تپه ها با دوستان چهار پا خود را.

“من صحبت می کنند به سگ در ویلز اما این دستورات در زبان انگلیسی” می افزاید: Pyrs. “به این دلیل که اگر من می خواهم به فروش آنها آن را آسان تر برای دیگران به آموزش آنها. آنها می توانید مرتب کردن بر اساس دو زبانه است. وجود یک رقابت که در آن شما آزمایشی با دو سگ. برای که شما فرمان یک فرمان در ویلز و دیگر به زبان انگلیسی و کار هر دو آنها را با هم. اما اگر من می دانم من قصد دارم به نگه داشتن سگ های من آموزش آن در ویلز.”

دوزبانه صفات قطعا حلقه درست در میان Pyrs و بین المللی هم تیمی. “تعداد کمی از دختران صحبت ویلز وجود دارد بیش از شما فکر می کنم,” او می گوید. “من احتمالا می خواهم بگویم نیمی از دختران آن صحبت می کنند. بسیاری از آنها ترجیح می دهند به زبان انگلیسی چرا که راه هر کس در گفتگو اما بسیاری درک ویلز.”
Gwenllian Pyrs در عمل به عنوان ولز شد outclassed توسط فرانسه در آخرین دور از شش کشور


اعتبار: گتی ایماژ

پس از تحت تاثیر قرار دادن در سطح منطقه ای در خاله’ زیر 18 را تنظیم و بین المللی اولین beckoned و او را به دست آورده او اولین ولز کلاه برابر ایتالیا در سال 2017 زنان شش کشور. اما جلو پارو زن حرفه ای آویزان در تعادل سال گذشته زمانی که او و ویلز تیمی Bethan دیویس بودند درگیر در یک تصادف جاده در مسیر به کاردیف برای آموزش یک روال هشت ساعت سفر دور Pyrs ساخته شده است سه بار در هفته از ماه ژانویه. این حادثه حکومت او را برای کل مسابقات.

“این ماشین انجام شد حدود 70 mph هنگامی که آن را به ما به عنوان ما آهسته به میدان” گفت: Pyrs. “ما هر دو سیاه و همه من به یاد داشته باشید کسی که ضربه زدن بر روی درب خودرو و پرسیدن اگر ما خوب و سپس آمبولانس وارد شده است. هر دو از ما تا به حال شلاق زدن و Bethan پاره او گوساله, من تا به حال برخی از آسیب بافت نرم و یک برش بر سر من که شفا کاملا به سرعت. تلاش برای بازگشت به تیم ملی بود اما ما از طریق آن را کردم.”

Pyrs است و پس از تبدیل شدن به یک عامل اصلی در ویلز کنار داشتن است که در تمام کشور پاییز آزمون سال گذشته است. باز گشت او در برابر سختی است که از همه بیشتر قابل توجه است که او مرتب از سگ ژرمن شپرد, آموزش کار با دیگر به عنوان یک راگبی hub افسر در چند مدارس محلی در سراسر کنوی دره که در آن ضربان قلب راگبی غیر منتظره ای قابل لمس برای یک منطقه از راه دور. Prys’ پدر Eryl یکی از اعضای موسس نانت کنوی در سال 1980.

“این واقعا بافتنی با هم عناصر مختلف اجتماعی از دره و بسیار مهم است برای کل جامعه” توضیح Eryl. “این مهم است برای ویلز زبان بیش از حد بسیاری از مربیگری انجام می شود از طریق ویلز اگر چه وجود دارد استقبال گرم برای همه است.”

این تنها زمانی بود که نانت کنوی راه اندازی یک بخش از شش سال پیش که Pyrs فارغ التحصیل از مزرعه حیاط-سطح راگبی برای بازی در یک محیط رقابتی است. حیاتی مردمی hub کمک spawn او استعداد های بین المللی و مشارکت دختران در این بعید جیب شمال ولز که در آن Pyrs در حال حاضر چیزی از محلی, افراد مشهور, پررونق است.

“ما در حال تلاش برای نگه دارید تا به سرعت با تقاضا از دختران به بخشی از نانت کنوی” گفت: نیا Wyn رابرتز بنیانگذار این مجموعه در باشگاه. “این فوق العاده برای دیدن یک دختر محلی مانند Gwenllian انجام این کار به خوبی و به نمایندگی از این منطقه در صحنه بین المللی است. دختران در نانت کنوی می توانید ببینید وجود یک مسیر برای آنها در حال حاضر.”

آیا Pyrs رویای ترک گوسفند آموزش سگ پشت راگبی حرفه ای مانند او به زبان انگلیسی همتایان ؟ “من در مورد آن فکر,” او می گوید. “اما من عاشق وقت گذراندن با سگ و راگبی است مانند یک حرفه ای به هر حال. من فکر می کنم من همیشه سگ. من مطمئن هستم که اگر من می تواند بدون آنها زندگی می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>