در بازیهای المپیک ریو انگلیسی showjumping تیم ساخته شده بود تا از چهار مرد با متوسط سن 51.75 و 19 بازی های المپیک بین آنها است. روز یکشنبه در باز کردن پا از فی جام ملت های سری در, Wellington, فلوریدا, انگلیسی تیم ساخته شده است از سه نفر با میانگین سنی 26.

هر مناقصه برای یک محل در Toyko و حق را به عنوان اولین زن انگلیسی در المپیک showjumping تیم از سال 1976 زمانی که دبی Johnsey فقط از دست رفته یک فرد مدال در مونترال. او فقط 19.

آماندا Derbyshire, امیلی Moffitt و الکساندرا Thornton همه باید شانس خود را با تشکر در بخشی به زن در بالای این ورزش است. دی لمپارد اولین زن آشپز d’Equipe (عملکرد مدیر) منصوب در ورزش سوارکاری و او را مشتاق به استعدادهای جوان شات خود را در شکوه و عظمت.

آن را بدون جنجال – در سال گذشته انتخاب یک زن و همه تیم در جام ملتهای جلب سنگین توپخانه ضد هوایی. لمپارد در راس چهار سال توضیح می دهد: “من می دانستم که من که قرار بود به لطفا به همه مردم فکر می کنم آنها همیشه می توانید بهتر انجام دهید. وجود دارد برخی از شخصیت ها در این ورزش مرد و زن اما شما فقط می توانید انجام بهترین خود را. من به فرصت هایی را برای افرادی که در حال خرید و حمایت از. من از رسانه های اجتماعی بیش از حد!”

Derbyshire از لیلند لنکشایر یکی از بریتانیا قوی ترین رقیب. او به سختی 5ft1 و وزن آن کمی بیش از هشت سنگ, اما این ورزش است که در مورد خیلی بیشتر از قدرت بدنی. اصلی او شریک کوچک مره Luibanta و این جفت ارز را تا به حال موفقیت بزرگ در پایان بهترین بریتانیایی در مسابقات قهرمانی جهان و تیم برنده برنز در مسابقات قهرمانی اروپا.“پدر و مادر من همه چیز را می تواند به حمایت از من اما ما هرگز پول نقد برای خرید فانتزی اسب. می گوید:” دربی شایر


اعتبار: گتی ایماژ

در جام ملت ها او را سوار تحمیل نریان کرن BH. 32 ساله است و دختر خاص نیاز به معلم و یک هواپیما و مهندس و انکار می کند ورزش است حفظ تنها ثروتمند. Derbyshire می گوید: “پدر و مادر من همه چیز را می تواند به حمایت از من اما ما هرگز پول نقد برای خرید فانتزی اسب, بنابراین من می خواهم سوار آنهایی که مردم دیگر نمی توانید با. آن را به من آموخت که کار سخت و تعیین پرداخت.”

او Lancashire لهجه نقاب دار است توسط یک آمریکایی twang چرا که پس از سه سال کار با نیک Skelton که با مهر حرفه ای درخشان با فردی طلا در ریو – او رفت و به ما ده سال پیش. در آنجا او به کار گرفته شده توسط دیوید Gochman وارث آمریکایی کالاهای ورزشی امپراتوری و همسرش بکی به آموزش دختران خود را در جهان از اسب نشان میدهد. اما Gochmans به سرعت متوجه استعداد و سرسختی خود را جوان داماد و تصمیم به حمایت از او نشان می دهد پریدن رویا.

آنها سفر جهان نشسته در کنار بیل گیتس بروس اسپرینگستین و مایکل بلومبرگ که دختران همه رقابت در این سطح. Derbyshire می گوید: “من خیلی خوش شانس بوده چرا که آنها [در حال] از جمله دوست داشتنی افرادی که در آن برای لذت و نه به پول. بنابراین ما نه تحت فشار به فروش اسب. آنها خانواده دوم من هستند و من از زندگی در یک مزرعه زیبا در فلوریدا پس از من زندگی رویایی.”

رویای این است سوخت توسط کار سخت و طولانی روز. “به نظر می رسد آسان از خارج اما از آن است که بسیاری از گرافت” توضیح می دهد که Derbyshire. هفت روز هفته, 15 ساعت و روز های بسیاری از سال را صرف سفر از نشان دادن به نشان می دهد. سوار ممکن است در فلوریدا یک هفته و هنگ کنگ بعدی خود را بالا اسب racking تا درجه مایل بیش از حد.

پس چه چیزی تغییر کرده است را به زن سواران به خط مقدم? لمپارد که فقط از دست رفته در المپیک انتخاب شد زمانی که او showjumping در 80s و 90s توضیح می دهد: “من فکر نمی کنم که درب همیشه بسته شده است به زن سواران اما این دختران به نظر می رسد بیشتر گرسنه برای آن از همیشه. آنها دیده اند فرصت وجود دارد و آنها باید آنها را گرفته است.”

به یک اسب سوار با موفقیت همدلی و شوخ طبعی معمولا برنده بیش از قدرت و نیروی توضیح می دهد لمپارد. اسب در حال تنظیم شدت سرشار تناسب اندام: یک موتور فراری و مبارزه یا پرواز غریزه. “همه اسب ها متفاوت هستند اما بسیاری از این با کیفیت تر و رو به جلو رفتن اسب مناسب برای زنان است. شما لازم نیست به یک مرد قوی را به نفع خود. اگر چه شما نیاز به سختی می شود.

“شما در حال برخورد با ضرب و شتم قلب در اینجا و آن را یک ورزش است که می تواند با بیشتر فراز از یو پی اس. صاحبان این اسب نیروی حیاتی از showjumping و سواران که به خوبی انجام دهد انتظار می رود به خارج وجود دارد و پیدا کردن این صاحبان و تولید نتایج درآمده است.”
بریتانیا آشپز d’Equipe دی Lampard


اعتبار: Sportsfile

یک تیم اجازه می دهد تا چهار سواران و ذخیره اما با توجه به کوچک اسب صدمات لمپارد رها شده است تنها با سه دختر که بدان معنی است که هر سه امتياز را به حساب. “این سه زن تمام مسئولیت رسیدگی به فشار. همه آنها بسیار با اعتماد به نفس و افزایش یافته است به چالش در حال حاضر در این هفته پریدن روشن دور در کلاس های دیگر.”

در جام ملتهای قدیمی ترین تیم سوارکاری رقابت قدمت آن به سال 1909. آن را زیر یک فرمت شبیه به بازی های المپیک و جهش همان ابعاد است. بنابراین تیم انتخاب خواهد شد در نیروی. برای لمپارد این یک فرصت برای قرار دادن پتانسیل اعضای تیم به آزمون.

هر سه سواران در رویای المپیک بلیط و آنها می دانند که یک عملکرد خوب در اینجا کمک خواهد کرد که ماموریت. برای لمپارد زن آینده روشن به نظر می رسد برای توکیو است. “وجود این همه بحث در مورد برابری امروز اما فکر نمی کنم که درب همیشه بسته شده برای زنان در ورزش سوارکاری. شاید مردان شده اند بهتر است در ترویج خود را به صاحبان پشت سر آنها. وجود دارد تعدادی از دختران در حال حاضر که که پشتوانه و آنها استعداد به عنوان من می تواند بسیار نا امید اگر وجود ندارد یک زن در ما تیم المپیک.”

او امیدوار است برای مدال المپیک بالا هستند بیش از حد. “ما همیشه به کار گرفته فشار هست. من یک مرد انگلیسی هر روز را به بهترین در جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im