دیدار با تنها زن را “امضا” اعلامیه استقلال

مری کاترین گودارد است ناآشنا برای بسیاری از آمریکایی ها اما نام او نشسته در اعلامیه استقلال در کنار کسانی که از پدران بنیانگذار مانند بنجامین فرانکلین و توماس جفرسون.

یک کپی از بیانیه امضا شده توسط بنیانگذاران نشسته در ماساچوست Archives و کشورهای مشترک المنافع موزه. کسانی که آن را امضا می دانستم که آنها در معرض خطر است که به میزان خیانت در برابر امپراتوری بریتانیا اگر سمت خود را از دست داد.

در پایین سند نوشته شده است “چاپ شده در بالتیمور در مریلند توسط مری کاترین Goddard.”

گودارد بود که کار به عنوان پرینتر در آن زمان به طور داوطلبانه ثبت نام کامل او در سند است.

“واقعا گفت:” من به پشتیبانی این علت و من می خواهم صدای من شنیده می شود بیش از حد,'” پرینستون مورخ مارتا شاه توضیح داد که به “CBS This Morning: روز شنبه” شرکت میزبان دانا جاکوبسن.

در چه بود وسط جنگ انقلابیکنگره فرار فیلادلفیا و حل و فصل به طور موقت در بالتیمور. زمانی که آنها نیاز به کسی برای چاپ اعلامیه گودارد بود برای کمک به فرد.

“برای بیش از نه سال او واقعا زد یک هفته نامه در بالتیمور” پادشاه گفت:. “و او به این مسئولیت مهم — همچنین یک postmaster برای تاون — مطمئن شوید پست الکترونیکی و زنجیره ای از ارتباطات جریان می یابد.”

به عنوان یک جنگ چاپگر گودارد همچنین چاپ اخبار از جنگ و به احتمال زیاد اخبار از آنچه احتمالی نتیجه جنگ خواهد بود.

او باقی مانده است بالتیمور را postmistress برای 14 سال است و می تواند از لحاظ فنی در نظر گرفته شود اولین زن کارمند فدرال. در پاییز سال 1789 جدید Postmaster کلی جایگزین او با یک مرد.

“بیش از 230 بالتیمور ساکنان و تجار نوشت: یک درخواست از جانب خود” شاه گفت. “او صحبت کرد و او گفت:” این ناعادلانه است, درمان و سعی کردم که آن را remediated اما موفق نشد.”

هیچ نقاشی از Goddard امروز وجود دارد اما پادشاه با استفاده از آمار و سوابق مالیاتی به دست آوردن تصویر دقیق تری از زندگی خود را. مانند بسیاری در زمان او یک مالک.

با توجه به 1790 سرشماری گودارد تا به حال چهار بردگی مردم و یکی دیگر فرد در خانواده او در آن زمان است.

“مری کاترین گودارد بود که این بردگی زن بلیندا سار که او manumitted در او خواهد شد. او را ترک کرد او ملک شخصی به او” شاه گفت.

Manumitted اشاره به قانون آزادی یکی از برده داری.

“او آزاد یک زن به عنوان نهایی در بستر مرگ آرزو” پادشاه گفت:.

برای هنرمند و چاپگر Mindy Belloff, گودارد به عنوان الهام بخش.

Belloff مدتها دست و پنجه نرم اعلامیه استقلال زبان از جمله عبارت “ما این حقایق را به آشکار و بدیهی است که همه انسانها برابر خلق شدهاند.”

“به عنوان یک فمینیست هنرمند, من احساس کردم که ما هنوز هم به نوعی دست و پنجه نرم کردن با این زبان امروز” او گفت:.

Belloff صحبت با چند مورخان در مورد آنچه که “همه مردان” به معنای در زمان. او گفت: یکی بریتانیا مورخ احساس کردند که از آن درک می شود همه انسان ها است و او خودش احساس می کرد که “زمان به مجموعه ای از رکورد مستقیم.”

او دوباره گودارد چاپ سند با لحاظ تاریخی دقیق حروف و کاغذ, اما تغییر کلمه “مردان” در دو مکان به “مردم.” او را یافت نشستن در مجموعه دائمی از کتابخانه کنگره.

این هنرمند گفت: او اغلب تعجب آنچه در آن بود به چاپ این واژه ها در زمان.

“من فکر کردن در مورد که کمی… و چگونه آن را درک بود وقتی که به بردگی گرفته شده و زنان در آن زمان می خواستم یک صدای جدید در این جمهوری” Belloff گفت. “و به ویژه هنگامی که ما فکر می کنم در مورد آنچه که در امروز و چگونه ما استفاده از کلمات و زبان و چگونه آن را درک — و چه سند مهم این بود که در آن زمان پر سر و صدا.”

Denise Van Buren رئیس کل دختران انقلاب آمریکا گفت که او فکر می کردم بیشتر زنان باید با الهام از Goddard به “افزایش [خود] صدای” و “به کمک نمودار البته برای ملت ما.”

“این خیلی مهم است که ما شروع به رسمیت شناختن این واقعیت است که نه تنها زنان بلکه مردم رنگ خارجی-دنیا پرستان همه کمک به پیروزی ما در طول انقلاب آمریکا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de